Şimdi Ara

2 TB 3,5' harici hdd seçimi (3 model arasında kaldım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta yazdığım gibi 2 TB bir harici hdd almak istiyorum, 3 model arasında kaldım.

WD 3,5" 2TB MY BOOK USB3.0 / USB2.0 HARICI DISK

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbacw0020hbk-eesn-3,5-2tb-my-book-usb30--usb20-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=50927#allImages

SEAGATE 3,5" 2TB BACKUP PLUS USB3.0 / USB2.0 SIYAH HARICI DISK

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stca2000200-3,5-2tb-backup-plus-usb30--usb20-siyah-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=61353#allImages

SEAGATE 3,5" 2TB EXPANSION USB3.0 / USB2.0 HARICI DISK

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stbv2000200-3,5-2tb-expansion-usb30--usb20-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=61351

Kullanan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• WD my book ile ilgili yorum yapayım ama ben Seagate expansion'ı merak ediyorum ısınma, performans ve sorunsuzluk nasıl bilmek istiyorum. WD book genel itibariyle iyi usb 2.0 üzerinden aktarma yapmadım ama ortalama 60-75 mb arasında veri transfer hızı var ben notebook kullandığımdan tam performans kullanamıyor olabilirim çünkü notebooktaki hdd 5400 rpm. Isınma konusunda 200 gb veri tranferi yaptım hdd 48 49 dereceye kadar çıktı. Genel itibariyle sorunsuzda elektronik bu ne olacağı da belli olmuyor açıkçası durup dururken de bozulabilir şans işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 12 Haziran 2013; 12:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Shot One Kill

WD my book ile ilgili yorum yapayım ama ben Seagate expansion'ı merak ediyorum ısınma, performans ve sorunsuzluk nasıl bilmek istiyorum. WD book genel itibariyle iyi usb 2.0 üzerinden aktarma yapmadım ama ortalama 60-75 mb arasında veri transfer hızı var ben notebook kullandığımdan tam performans kullanamıyor olabilirim çünkü notebooktaki hdd 5400 rpm. Isınma konusunda 200 gb veri tranferi yaptım hdd 48 49 dereceye kadar çıktı. Genel itibariyle sorunsuzda elektronik bu ne olacağı da belli olmuyor açıkçası durup dururken de bozulabilir şans işi.

teşekkürler
  • iki adet SEAGATE 3,5" 2TB BACKUP PLUS USB3.0 satın aldık (kerdeşime ve bana). Benimkini adaptöründeki bir sorundan dolayı geri gönderdik. Seagate Central 2tb ile değiştirdik. Kardeşim hala backup plus kullanıyor. Backup Plus ile ilgili geri bildirim olarak ısınma sorunu yaşamadık usb 3.0 hızı biraz düşük gibi. usb 2.0 hızı normal. Bizim herhangi bir problemimiz yok. Bu arada backup plus ile expention arasındaki fark bildiğim kadarıyla backup plusın alt tarafı çıkıyor ve farklı girişlere dönüştürülebiliyor (tunderbold vs vs. bu konuda çok bilgim yok). Expention da bu olay yok. Birde backup yazılımı avantajı var (ne avantaj ama). WD hakkında en ufak bir fikrim yok. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

iki adet SEAGATE 3,5" 2TB BACKUP PLUS USB3.0 satın aldık (kerdeşime ve bana). Benimkini adaptöründeki bir sorundan dolayı geri gönderdik. Seagate Central 2tb ile değiştirdik. Kardeşim hala backup plus kullanıyor. Backup Plus ile ilgili geri bildirim olarak ısınma sorunu yaşamadık usb 3.0 hızı biraz düşük gibi. usb 2.0 hızı normal. Bizim herhangi bir problemimiz yok. Bu arada backup plus ile expention arasındaki fark bildiğim kadarıyla backup plusın alt tarafı çıkıyor ve farklı girişlere dönüştürülebiliyor (tunderbold vs vs. bu konuda çok bilgim yok). Expention da bu olay yok. Birde backup yazılımı avantajı var (ne avantaj ama). WD hakkında en ufak bir fikrim yok. :)

çok teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.