Şimdi Ara

2 sene kullanılacak kasa önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 sene kullanabileceğim bir bilgisayar tolayacağım teknobiyotikten.

Genellikle dizi-film izleyip download yapacağım.

Özellikle Nfs nin son oyunlarını da kasmadan oynayabileceğim,pes 2013 içinde geçerli bir kasa olsun istiyorum. 2-3 yıl sonra o zamanın sistemleriyle yeni bir bilgisayar toplayacağım.O yüzden sistemin açık bir sistem ileride üzerinde değişiklik yapılabilecek bir sistem olmasına gerek yok.

Monitörüm,farem ve klavyem var.

Kasa da dahil içindeki bileşenlerle beraber benim ihtiyaçlarımı karşılayacak bir sistem önerirmisiniz. HDD nin 2-3 tb olması veri depolamamda bana yardımcı olacaktır

Fiyat olarak bir şey belirlemedim. İhtiyaçlar ortada en ekonomik ve f/p ürünü bir ürünü önerirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

•  2 sene kullanılacak kasa önerisi

HDD den anlamadığım için yazmadım ama dediğiniz oyunları rahatlıkla kaldırır.
  • Teşekkürler özgür.

Teknobiyotikten toplayacağım sistemi orada bulunan ürünlerden yazarsanız sevinirim. Önerdiğiniz kasa orada mevcut değil.
  • Bu sistem nasıl eksikleri var mı ?

2 sene kullanılacak kasa önerisi
  • Amd fx 6300 + hd 7850+ 600w psu fp dir 2 sene rahat goturur fazlasına gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-770

Teşekkürler özgür.

Teknobiyotikten toplayacağım sistemi orada bulunan ürünlerden yazarsanız sevinirim. Önerdiğiniz kasa orada mevcut değil.

Vatandan neden toplamıyorsunuz anlamadım.
  • fp sistem istiyorsan fx6300+7870 alabilirsin. hdd yi 2 tb koydum sen 3 tb de seçebilirsin. 2 sene sonra yeni sistem alıcaksan bundan fazlasına boşa para verme.

TeknoBiyotik PC Konfigüratör Bu Sayfayı Yazdır

Kasa: Dark Optimus 600W USB 3.0 ve SSD Ready 12Cm Mavi LED Fan ATX Oyuncu Kasası - 87,98$ - 160,48 TL (KDV Bizden!)

İşlemci: AMD FX-6300 AM3+ 14MB 3.5GHz Altı Çekirdekli Çarpan Kilitsiz İşlemci - 158,98$ - 289,98 TL (KDV Bizden!)

Anakart: Asrock 970 Extreme3 AMD 970 AM3+DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart - 85,89$ - 156,66 TL (KDV Bizden!)

Bellek: GSkill RipjawsX 8GB(2x4GB) DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit PC Belleği - 76,56$ - 139,65 TL (KDV Bizden!)

Ekran Kartı: Sapphire ATI HD7870 GHz OC Edition 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (11199-03-40G) - 322,80$ - 588,79 TL (KDV Bizden!)

HDD: Seagate Barracuda 2 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST2000DM001) - 124,74$ - 227,53 TL (KDV Bizden!)

TL TOPLAM: 1563.08 TL

• Sizin dediğiniz gibi bir sistem topluyorum.

Vatandan alınca kasayı montajlıyorlarmı. kargoyla gönderecekler bana.
  • Montajlayıp göndermiyorlar sanırım. Sen kargo gelince elindeki parçaları vatanın mağazına götürüp orda montaj yaptıracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Montajlayıp göndermiyorlar sanırım. Sen kargo gelince elindeki parçaları vatanın mağazına götürüp orda montaj yaptıracaksın.

şırnakta vatan mağazası yok ki ne yapacam.
  • quote:

quote:

Montajlayıp göndermiyorlar sanırım. Sen kargo gelince elindeki parçaları vatanın mağazına götürüp orda montaj yaptıracaksın.

Kendin yap montajını hem öğrenmiş olursun. Her seferinde başkalarına muhtaç olmaktan iyidir.
  • quote:

quote:

quote:

Kendin yap montajını hem öğrenmiş olursun. Her seferinde başkalarına muhtaç olmaktan iyidir.

formatını fala hepsini kendim yaparımda hiç pc toplamadım :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Her kablonun yeri belli zaten. Yanlış takma ihtimalin yok. Zaten anakartın kitapçığında hepsi yazar. Zor bir şey değil tersine çok zevklidir. İnternette videolara da bakabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her kablonun yeri belli zaten. Yanlış takma ihtimalin yok. Zaten anakartın kitapçığında hepsi yazar. Zor bir şey değil tersine çok zevklidir. İnternette videolara da bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    tamam o zaman heyecanlı olacak benim için :)

son olarak şöyle bir şekil aldı. uyumsuzluk var mı cpu soğutucuya gerek varmı veya ekleyebileceğim bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-mistry -- 3 Mart 2013; 4:37:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam o zaman heyecanlı olacak benim için :)

son olarak şöyle bir şekil aldı. uyumsuzluk var mı cpu soğutucuya gerek varmı veya ekleyebileceğim bir şey.

soğutucu oc ve sessizlik için gerekli. Para varsa alınması iyi olur. Onlar hakkında pek bilgim yok şunu al diyemem ama alacaksan en az 120 mm fanlı olanları tercih etmelisin.

• anladım 120 mm olanlara bakayım bir .

ASUSHD7870 DirectCU II TOP GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı 369,00 USD 790,29 TL *592,72 TL
    CORSAIRCARBIDE SERİSİ™ 400R 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA 229,00 USD 490,45 TL *367,84 TL
    SEAGATE3.5" 3TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk 215,00 USD 460,47 TL *345,35 TL
    ASUSM5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart 123,00 USD 263,43 TL *197,
    AMDFX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci 185,00 USD 396,21 TL *297,16 TL
    CORSAIR128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma) 193,00 USD 413,35 TL *310,01 TL
    CORSAIR8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 2133MHz CL11 Kırmızı Soğutuculu Dual Kit Ram 115,00 USD 246,30 TL *184,72 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-mistry -- 3 Mart 2013; 4:40:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.