Şimdi Ara

2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc de onceden 2gb ram vardı ve PES13 sorunsuz kasmadan calısıyordu sımdı 6gb ram oldu format atıp 64 bıtde yaptım ama pesde pc kasıyor sorun neyden kaynaklanıyo olabılır
    demıstım verdıgınız cevaplar ıcın saolunda anlayabılecegım bı bıcımde deıl dı daha anlayabılecegım sekılde anlatabılırsenız ıyı olur kardes anlamadım ya 6 ram oldu yukselcene kasmaya basladı

sımdı 1. sı ben 32 bıt e dusunce 6 gb ram kullanamıyorum dıye 64 bıt yaptım zaten ole bılıyorum yanı 2. bu uyusmazlık falan fılan onu nasıl anlarız bıde bu eksık dırıver falan nere bakarak anlarız

• enesenes321 E kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı driveri ile ilgili bir sorun olmuş olabilir format atarken,Yada işletim sisteminizde virüs ihtimali'de olabilir,En son seçenek 32bit'e dönerek denemeniz
    ama dediğim gibi driverları kontrol et driver booster gibi programlarla bir tarat
  • Tamam onı denerımde 32. Bite 6 gb görmüyo ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesenes321

Tamam onı denerımde 32. Bite 6 gb görmüyo ki?
    Driverları kontrol edin. Aygıt yöneticisinde yüklü olarak gözükse de ekran kartı driver'ınız yüklü olmayabilir.Ram'dan kaynaklanan bir sorun değil bu yaşadığınız %90 ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Driverları kontrol edin. Aygıt yöneticisinde yüklü olarak gözükse de ekran kartı driver'ınız yüklü olmayabilir.Ram'dan kaynaklanan bir sorun değil bu yaşadığınız %90 ihtimal.

Alıntıları Göster
    donanım bilgisini tam verseydiniz, yardımcı olmak daha kolay olurdu, işleminiz 64bit destekli mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmk20

donanım bilgisini tam verseydiniz, yardımcı olmak daha kolay olurdu, işleminiz 64bit destekli mesela ?

Alıntıları Göster
    Ram kaç MHZ de çalışıyor kontrol ettinizmi?Takılı olan ramlerin değerleri aynımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLeMdAr32

Ram kaç MHZ de çalışıyor kontrol ettinizmi?Takılı olan ramlerin değerleri aynımı?

Alıntıları Göster
    Sımdı yavas yavas cozulmeye basladı gıbı ama bırıncı supem su ramlerın mhzlerınden dolayı 2. sıde seyden olabılırmı bundan once sıstem 32 bıtdı ben 64 bıte cevırdım 6 gb ramı kullanmak ıcın ama normal format attım sadece dırıverlerıde yukledım 64 bıte gecısde ayrı bıselerde yuklemek lazımmıydı kı
  • quote:

Sımdı yavas yavas cozulmeye basladı gıbı ama bırıncı supem su ramlerın mhzlerınden dolayı 2. sıde seyden olabılırmı bundan once sıstem 32 bıtdı ben 64 bıte cevırdım 6 gb ramı kullanmak ıcın ama normal format attım sadece dırıverlerıde yukledım 64 bıte gecısde ayrı bıselerde yuklemek lazımmıydı kı

Alıntıları Göster
    donanım bilgini tam vverebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_aTLaNTiS

donanım bilgini tam vverebilirmisin

Alıntıları Göster
    Nası yanı nerenın resmını cekıp atayım
  • quote:

Nası yanı nerenın resmını cekıp atayım

Alıntıları Göster
    resme gerek yok taktığın ramlerin mhz leri ve kaç gb oldukları tek tek söyle bir de arkadaşın dediği gibi kaç mhz görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_aTLaNTiS

resme gerek yok taktığın ramlerin mhz leri ve kaç gb oldukları tek tek söyle bir de arkadaşın dediği gibi kaç mhz görünüyor

Alıntıları Göster
    valla onceden 2 gm ram vardı sonradan 4 taktırdım ıste de mhz lerını bılmıyom sımdı ogrenmek ıcın bı program ındırıyom ınsın yazayım fazla bekletmem ınıyo sımdı
  • quote:

valla onceden 2 gm ram vardı sonradan 4 taktırdım ıste de mhz lerını bılmıyom sımdı ogrenmek ıcın bı program ındırıyom ınsın yazayım fazla bekletmem ınıyo sımdı

Alıntıları Göster
    dıerlerınıde atıyom
     2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo 2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo 2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo

• quote:

dıerlerınıde atıyom
     2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo 2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo 2 ram varken kasmıyordu 6 ramde kasıyo

Alıntıları Göster
    buda dıerı

• aa
  • quote:

aa
    abc

• quote:

abc

Alıntıları Göster
    valla hepsı bu kardes

• quote:

valla hepsı bu kardes

Alıntıları Göster
    bıse dıcenmı kardes
  • quote:

bıse dıcenmı kardes

Alıntıları Göster
    kardes bak orda cpu z programında slot 1 yazıyor ya ona tıkla slot 2 yı sec onunda fotografını at taktıgın ram slot 2 de
  • quote:

bıse dıcenmı kardes

onların mesajlarına alıntı yapmazsan seni görmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayy23

quote:

bıse dıcenmı kardes

onların mesajlarına alıntı yapmazsan seni görmezler

Alıntıları Göster
    Benzer sorun bende var 2 gb ram varken kasmıyordu 4 gb yaptım kasmaya başladı bunun sebebi bence ekran kartı, rami kendi belleği gibi kullanmaya başlası. Biliyorsunuz paylaşımlı ekran kartı performanslarını ekran kartının rami kullanmasını engelleyebilirsen çözüme ulaşabilirsin bence çözebilirsen özel mesaj olarak çözümü yazmanı isterim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.