Şimdi Ara

2 Mart 2011; A5'li 2.Nesil iPad, iOS V, Bulut destekli iTunes ve iOS 4.3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ekran, işlemci vs.. çok umrumda değil, usb girişi koysalar keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci
    A5 Cortex A9 tabanlı mı?

evet aynen öyle
  • 4.3 gelsin artık bizde onu bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi
    Onu bunu çıkartacağına wifi-hotspot çıkarsın, iOS'e Apple. O kadar kablosuz bağlantıyı savunuyor, jbsiz wifi-hotspot bile yok.

Agzina saglik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi
    Onu bunu çıkartacağına wifi-hotspot çıkarsın, iOS'e Apple. O kadar kablosuz bağlantıyı savunuyor, jbsiz wifi-hotspot bile yok.

Agzina saglik.

sakin olun 4.3 ile personal hotspot geliyor
  • Eski iTouch'lar iyice kullanılmaz artık iOS5'ten sonra...
  • Niye her Apple topicinin altina sacma sapan seyler yaziyorsunuz?

google daki tum cihazlarin seknronize olmasi teknolojisi Apple da 6-7 yildir mobile me, onceleri .mac adiyla vardi.
    Microsoft'ta da Exchange Server adiyla vardi. Google icat tetmedi

Burada bahsedilenin bununla hic ilgisi yok. Itunes'unuzdaki sarkilari istediginiz yerden dinleyebilmekten bahsediliyor. Boyle birsey google da yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Kagnaroos

quote:

Orijinalden alıntı: justify34

bulut destekli itunes ne demek acaba

Google'ın yıllardır yaptığı şey. Kişisel her türlü bilginin online olması ve herhangi bir bilgisayardan ya da mobil cihazdan girdiğinizde ulaşabilmeniz. Tabii ki onlarca cihazınızın herhangi birinde değişiklik yaptığınız anda diğer cihazlarla sync olması. En son versiyonuna her yerden erişebilmeniz, kısaca geleceğin teknolojisi. Teşekkürler Google.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 26 Şubat 2011; 21:55:37 >

• Değişen birşey görebilen var mı?
  • 4.3 çıksında unlock gelsin.. milletin canına tak etti...
  • USB diyenleri anlamiyorum. USB fetisiniz mi var?
    Bedava cloud servis geliyor deniyor, hala USB. Illa alete kablo takmak istiyosaniz, dock kablosunu takin, bilgilerinizi cloud dan transfer edin, ama sanki kabloyla transfer ediyomus gibi hayal edip mutlu olun.

Kablosuz olarak internette yeriniz olacak, ve oraya koyup istediginiz dosyalara istediginiz zaman istediginiz cihazdan ulasacaksiniz. Daha ne USB si ya?
  • Daha oncede birkaç yerde yazmıştım...apple 2 yılda bir büyük degisiklige gidiyor... Bu tuketici koruma amacli, ayni zamanda da mevcut teknolojiden olabildigince kar etmek istiyor. O yüzden retina ekran gelmeyebilir! Ancak bana kalirsa retina ekran kesinlikle olmalı...çünkü artık Apple in normal ekran üretim yapma lüksü yok...Çünkü iPhone 4 ekranına bakan biri eline iPad 2 yi alınca ekrandan nefret edecektir...Retina ekran kesinlikle olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri
    USB diyenleri anlamiyorum. USB fetisiniz mi var?
    Bedava cloud servis geliyor deniyor, hala USB. Illa alete kablo takmak istiyosaniz, dock kablosunu takin, bilgilerinizi cloud dan transfer edin, ama sanki kabloyla transfer ediyomus gibi hayal edip mutlu olun.

Kablosuz olarak internette yeriniz olacak, ve oraya koyup istediginiz dosyalara istediginiz zaman istediginiz cihazdan ulasacaksiniz. Daha ne USB si ya?

ulkemizde her yerde internet var gibi konusman ilginc..ayrica ben hic bir sekilde onemli dosyalarimi internete koymak istemem, usb guvenli en azindan. arkadasinin getirdigi onemli bir pdf e bakmak istersin ama yapamazsin.. soyle bir kisim da var, bu tabletlerin amaclarindan biri her yerde internete grmekse turkcell vinn im ile neden internete grme imkanimi elimden aliyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

Daha oncede birkaç yerde yazmıştım...apple 2 yılda bir büyük degisiklige gidiyor... Bu tuketici koruma amacli, ayni zamanda da mevcut teknolojiden olabildigince kar etmek istiyor. O yüzden retina ekran gelmeyebilir! Ancak bana kalirsa retina ekran kesinlikle olmalı...çünkü artık Apple in normal ekran üretim yapma lüksü yok...Çünkü iPhone 4 ekranına bakan biri eline iPad 2 yi alınca ekrandan nefret edecektir...Retina ekran kesinlikle olmalı...

iphone4 çıkmadan öncede kötü gelmişti bana ekranı.
  • bana kalırsa ekranı geliştirilmiş olmalı.
    çünkü bu sene cidden iyi tabletler çıkacak piyasaya.
    apple cevap vermek istiyorsa biraz fedakarlık etmesi lazım...
    yani mesela ne var bir usb çıkışı olsa?
    ne olucak yani sana maliyeti kaç lira onun.
    bir hdmı çıkışı olsa.
    sd kart desteği olsa.
    hiç kimse diğer tabletlere yanaşmaz.
    ama yapmıyor nedenini ciddenmerak ediyorum.
  • Vınnın sim kartını takarsan internete girebiliyorsun aletin dışına nal kadar adaptörü takmak istersen hpnin tabletleri daha uygun
  • ne içtiysen banada ısmarla arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.