Şimdi Ara

2 kasayı bir monitore bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 kasam var 1 monitorüm var 1 monitore 2 kasamı bağlayıp çalıştırabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsayan -- 20 Aralık 2008; 22:46:00 >

• hayır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saldiray507

hayır

Net bir cevap...
  • bağlayabilirsin
    2 giriş tek motitöre bağlanabilen bir aparat alman lazım istediğin zaman diğer görüntüye geçebiliyorsun
  • Amacın tek monitörle iki kasayı (işletim sistemi) kontrol etmek ise, bazı yardımcı programlar ile istediğini yapabilirsin. TeamViewer gibi bir program işini görür. Bu şekilde bir araştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamesdaugles

bağlayabilirsin
    2 giriş tek motitöre bağlanabilen bir aparat alman lazım istediğin zaman diğer görüntüye geçebiliyorsun

doğru demiş böyle bir aparat mevcut bilgisayarcılarda bulabilirsin hem nasıl bir kasa 2 monitör bağlanabiliyorsa klavyenin bazı tuşları yardımıyla 2 kasa bir monitöre bağlanır. genelde bilgisayarcı teknik servisler bu yöntemi kullanıyor gözlerimle gördümö şahit oldum ben şahsen bilgisayar teknisyeniyim (çekirdekten :))

resimde gösterdiğine göre 4 pc bile bağlayabilirsin

şu linki kontrol etmende fayda varhttp://www.bimel.com.tr/yeni/urun/aten-cs84ac

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 21 Aralık 2008; 1:21:52 >

• Evet bu şekilde geçiş sağlayan aparatlar var ama monitor açısından ne kadar sağlıklı olur onu bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetrooper00

Evet bu şekilde geçiş sağlayan aparatlar var ama monitor açısından ne kadar sağlıklı olur onu bilmiyorum.

hiç bir problem olmaz çalıştığım teknik sevistede bu çeşit aparattan kullanıyordu herhangi bir donanımına bir sorun yaşandığını görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.