Şimdi Ara

2 gb ram var ama:(:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar sistemimde 2x1 gb ddr2 m553 mhz ram kullanıyorum fakat bi winrar dosyası çıkartırken bile kasıyo yani anlıyacağınız basit bi işlemde bile kastığı oluyo makinanın yardım edermisiniz?_??

• eğer rar dan büyük bir dosyayı çıkarmaya çalışıyorsan kasma olur....bu arada sadece rame bakma işlemcin ne???
  • Bu durumda işlemcine büyük yük düşer
  • işlemci celerondur buyuk ihtimal
  • p4 3.0
  • İşlemci kasılıyor, RAM den mucize beklememek gerekir.
  • bunun sebebi hdd'dir...lütfen atıp tutmayın...p4 3ghz işlemci ile 2gb remin suçu yok burada...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

bunun sebebi hdd'dir...lütfen atıp tutmayın...p4 3ghz işlemci ile 2gb remin suçu yok burada...

bencede

hdd seagate dısında bi markadır kesin seagate diğerlerinden baya hızlı acıkcası benim samsung 8.8ms iken arkadasın seagate 8.0 ms buda 0,8 ms daha hızlı yani benden önde buda acayip fark yaratıyor + 16mb cache siyle
  • rar dosyası gibi sıkıştırılmış formatları açmak işlemcinin görevidir, işlemci benchmarki olarak bile kullanilir. istersen 10 gb ram in olsun muhim değil, o dosyanin tamamini alabilecek ram miktarı olduktan sonra farketmez. dosya açıldıktan sonra ram den alinip hdd ye yazilirken hdd performansi da bi derece önemli tabi.
  • arkidişler bu işlemciyle alkalı..en dandik bi hdd bile bukadar gözle görülür bi kasıntı oluşturmas.. yada sistem virus kaptı ya da arkadaş hdd ile optikleri ipe dizmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.