Şimdi Ara

2. ele devam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/sahibinden_50_000km_de_clio_1_2_hb-51WQQaXQQ18553823WQQpXQQdisplayitem

ilandaki aracı aldım. 14 binlira verdim. nasıl sizce? daha ben binemedim, peder bindi baktırdı aldık.

trigeri değiştirecem her ihtimale karşı. 4 de lastik alacam. cumartesi ankara- trabzon yapacam. uzun yolda ne yakar, 120 km ve üstü hızda stabilmidir ve yol-lastik sesi fazlamıdır, michelin alsam azalır mı?

• kilometrsi gercekse cok iyimis valla aman man anlatilcak bir arac degil ama tam bir cimri motordur kazasiz belasiz mevlam bindirmeyi nasip etsin....
  • allah razı olsun. km gercek inşallah ağız tadıyla bineriz.
  • hayırlı olsun
  • ohh mis gibi araç;

uzun yolda zorlamazsan az yakar ama basarsan yakacaktır diye tahmin ediyorum..

hayırlı olsun kazasız belasız, güle güle kullanının...
  • Çok Atik araçtır.. Birkaç Oynama İle tam size layık güzel bir araç olacaktır..

Gectigimiz Bayram Kuzenimin clio 1,5cdi'gına bindim.. Hızlanması çok sahane olarak belirtmek isterim..

Bence 120'ye ve 120'den sonra gayet istikrarlı devam eder.. Ancak 1.2 oldugundan yüksek hızlarda yakıt tüketimi fazla OLabilir.. Ancak 1,2 benzinli motor Şehir içi Yakıt tüketimi Düşünülerek tasarlanmış...

Bu araçla tahminim rahat 180'i gececeğinizi düşünüyorum..

Tekrar aracın hayırlı olsun.. Kazasız Belasız Sürüşler...
  • saolun kardeşler daha iyisizi sizlere inş
  • hayırlı olsun.Çok temiz görünüyor kmsi gerçekten iyiymiş.
  • hayırlı olsun 1.2 vergiside düşüktür ve tam bir şehir içi aracı..
    uzun yolda 120-140 zorlarsanız 1.6'dan fazla yakar
    120 km hızlardan sonra artık tehlike başlar bu araçlarda allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

quote:

Orijinalden alıntı: TaNeR.61

Çok Atik araçtır.. Birkaç Oynama İle tam size layık güzel bir araç olacaktır..

Gectigimiz Bayram Kuzenimin clio 1,5cdi'gına bindim.. Hızlanması çok sahane olarak belirtmek isterim..

Bence 120'ye ve 120'den sonra gayet istikrarlı devam eder.. Ancak 1.2 oldugundan yüksek hızlarda yakıt tüketimi fazla OLabilir.. Ancak 1,2 benzinli motor Şehir içi Yakıt tüketimi Düşünülerek tasarlanmış...

1.2 motor, nereye 180'i geçiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sodömizer -- 8 Aralık 2009; 18:15:55 >

• 2 sene kullandım. oldukça ekonomik ve atik bir araç (motoruna göre tabi) 180 yapmasa da 170 yapar.
  • bu ilana ben de bakmıştım hatta sahibiyle mesajlaşmıştım. güzel araba diri görünüyor. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodömizer

hayırlı olsun 1.2 vergiside düşüktür ve tam bir şehir içi aracı..
    uzun yolda 120-140 zorlarsanız 1.6'dan fazla yakar
    120 km hızlardan sonra artık tehlike başlar bu araçlarda allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

quote:

Orijinalden alıntı: TaNeR.61

Çok Atik araçtır.. Birkaç Oynama İle tam size layık güzel bir araç olacaktır..

Eğer yol meyilli olursa geçer. Opel Corsa 1.2 75 Hp ile İzmir - Aydın otobanında 190'ı gördüm. Kadran sapmasını da hesaba katarsak 180 yapmıştır heralde.

• Hayırlı olsun AMA bu araçlar öyle hız yapılacak araçlar değildir lütfen dikkat edelim.
  • quote:

Bizim bir abi 1000 cc Toyota Yaris ile 170 yaptı , elektronik kadran. Yani sapma yoktur kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Bizim bir abi 1000 cc Toyota Yaris ile 170 yaptı , elektronik kadran. Yani sapma yoktur kanımca

Demek zorlasak benim Lantis 240 yapacak
    Valla ben inanmıyorum 75 bg arabanın 170 180 yapacağına.
  • Youtube'a "Opel corsa c 1.2 192km/h" yaz, buraya değil, gözlerine inan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Valla ben inanmıyorum 75 bg arabanın 170 180 yapacağına.

1248 cc 75 hp Dizel ;

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1106144226844

• yokuşta diyelim araba titreye titreye, motoru kaputtan uçacakmışcasına 180-190 bassam nolur basmasam nolur
    en fazla o hızda gidebileceği 1 dk belkide yoktur.
  • hayırlı olsun.
  • Hiç denedin mi? Eğer deneyip de "böyle, böyle oldu" diyebiliyorsan kabulümdür. Ama kafadan varsayım yapıyorsan da işin ciddiyeti kalmıyor. O hızda herhangi bir durumda araç dengesini çok çabuk yitirir, çok tehlikelidir ancak dümdüz otobanda ne motor kaputtan uçacakmış gibi oluyor, ne de araç titreye titreye gidiyor.

Yol müsait olursa neden 1 dakikadan fazla gidemez? Araç titrerken kapılar mı düşer, yoksa kaputta zıplarken motor yerinden mi fırlar?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.