Şimdi Ara

2. el yeni kasa i30 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 125-135 bandında dizel otomatik araç bakmaktayım, i30 un son kasasını, elite plus doluluğunu çok beğendim ancak malum i30'u Hyundai TR den çekti, 2018 model bir i30 alsam 2-3 sene sonra satmakta sıkıntı yaşar mıyım?

Diğer seçenekler;
    Megane icon (hb)
    Leon style

Plase: ceed

Farklı öneri de olursa sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukumi -- 10 Kasım 2019; 15:58:52 >

• Up
  • Megane icon hb daha iyi bir seçenek ve elinden daha rahat çıkartırsınız bence
  • Honda Rs bak o fiyatalra bulabilirmisin bilmem fakat megan falan clio symbol gibi geliyor bana içten
  • i30u smart paket alirsaniz cok daha iyi olur
  • Hyundai i30u Türkiye pazarından çekmedi, fiyat politikası nedeniyle makyajlı kasasını getirecek önümüzdeki sene
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum teşekkürler
  • Soğutmak istemem sizi arabalardan bu aralar marjinal anarşist takılıyorum :D bu ülkede 2.el araba alınmaz avrupada ve amerikadaki 2.el fiyatları gördükce avrupa bizi kıskanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikiemre61

Soğutmak istemem sizi arabalardan bu aralar marjinal anarşist takılıyorum :D bu ülkede 2.el araba alınmaz avrupada ve amerikadaki 2.el fiyatları gördükce avrupa bizi kıskanıyor.
    İhihihih ben de seni soğutmak istemem ama bu kadar karamsar bir havaya girersek arabayı bırak yemeye ekmek bulamayız.Ülke şartları ne gerektiriyorsa sen de o şekilde yaşa.Fiziksel gücün para etmediği bir zamanında yaşıyoruz sadece bu ülkenin sen de ona göre kur oyununu.
  • Megane Icon daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

İhihihih ben de seni soğutmak istemem ama bu kadar karamsar bir havaya girersek arabayı bırak yemeye ekmek bulamayız.Ülke şartları ne gerektiriyorsa sen de o şekilde yaşa.Fiziksel gücün para etmediği bir zamanında yaşıyoruz sadece bu ülkenin sen de ona göre kur oyununu.

Alıntıları Göster
    Hocam ben işin espirisindeyim tabiki ayağını yorganına göre uzatıcaksın fakat şöyle bir gerçek varki sen oyun kuran değilsin bende öyle kimse değil herkes kapitalist sisteme bağlı köleleriz tüm dünya böyle.Fakat almanya rusya ve bazı ülkeler hariç.İnşallah daha iyi oluruz ülke olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 11 Kasım 2019; 2:12:46 >

• 1 önceki kasa i30 sahibi olarak yeni kasayı gidip inceledim. Aktif güvenlik önlemleri olmasa bendeki yeni kasa gibi duruyor. Bir de o araca golf kadar etiket koymuşlardı. Şahsen çok avantajlı bir fiyat olmadıkça bu kasa i30 u mantıklı bulmuyorum. Sizin listenize bakınca yeni kasa olması ve HB alacaksanız şanzımanının daha sağlam olması nednei ile megane derim.
  • Megane
  • bu arabanın elite plus paketi güzel bence. hele ki senenin ilk 6 ayında fiyatları çok hesaplıydı. ama baya bi bindirdiler. cazip olmaktan çıktı. düşük km li ve piyasa fiyatının 5-10 altında alabilirseniz alınır bence.
  • Piyasayi bilmiyorum ama astrak dizel otomatik alinabiliyorsa o fiyata onu tercih edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.