Şimdi Ara

2.el sistem için fiyat belirlemeye yardım edecek yokmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 26.02.2012'de Vatan Bilgisayardan Topladığım Arızasız , Tamirsiz Pc Kasamı Satıyorum. kutularını ramazanda ev taşırken attım. 26.02.2014'e kadar garantileri mevcut olup fatura ve belgeleri elimdedir. Komple sisteme veya parçalara ayrı ayrı fiyat belirlemek istiyorum. overclock vs yapılmadı kesinlikle. sistemi kurduktan sonra 1 kere işlemci macununu temizleyip yeniledim o kadar. başka sök tak dahi yapılmadı

Anakart : MSI 990FXA-GD65 AM+3 AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHZ (O.C) SATA 3

İŞLEMCİ: AMD FX6100 AM+3 3.3GHZ 14MB CACHE 32NM İŞLEMCİ

HDD: SAMSUNG 250 GB HARDDİSK

EKRAN KARTI: XFX HD6850 GDDR5 1GB 256BİT AMD RADEON DX11

RAM: 4GB + 4GB RİPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KİT RAM

GÜÇ KAYNAĞI: XILENCE XP800 800W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ 80+ BRONZE R3

DİSK SÜRÜCÜ: SAMSUNG DVD-CD SÜRÜCÜ

KASA : CASECOM TOWER KASA (PENCERELİ-KAPAKLI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyngrz -- 7 Eylül 2013; 1:41:59 >

• parça parça satarsanız bir kısmı elde kalabilir. Bence tüm satın çünkü sistem gerçekten güzelmiş. İnternetteki ilanların aksine bu gerçekten gamer pc. Hala iş görür durumda neden satıyorsunuz ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900-1100 arası gider.
  • harbiden çok iyi bir gamer pc hocam rahat 1100-1200 liraya satarsın bence ama msnnsm arkadaşın dediği gibi parça parça satarsan elinde kalabilir hatta bir arkadaş var benim ona önerebilirim alması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msnnsm

parça parça satarsanız bir kısmı elde kalabilir. Bence tüm satın çünkü sistem gerçekten güzelmiş. İnternetteki ilanların aksine bu gerçekten gamer pc. Hala iş görür durumda neden satıyorsunuz ki ?

parça parça satmakla uğraşmak istemiyorum ürünlerin hdd ve cd-dvd rw hariç hepsi tek faturada. üniversite için laptop alıcam . point blank , cs 1.6 ve nfs serilerini rahatça oynayabileceğim bi laptop.
  • forumun 2. el bölümü daha uygun ordan parçaları kıyaslayıp bir fiyat cıkartabilirisniz...
  • hsyngrz H kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkür ediyorum arkadaşlar forumlarda böyle ilgi gösteren kullanıcı az sayıda. halen fiyat hakkında emin değilim. satış sadece kasa bazında. tüplü ekran kullanıyorum ekranım bozulduğu için bu ekranda iyi değil klavye mouse da eski. sadece kasayı komple satıyorum. fiyatı netleştirince arkadaşınızla görüşebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

forumun 2. el bölümü daha uygun ordan parçaları kıyaslayıp bir fiyat cıkartabilirisniz...

baktımda 2.el bölümü çok genel 10 sayfa geriye döndüm pek alakalı parçalar bulamadım. nettede ürünlerimin dengi garantili faturalı vs. 2.el ürün yok
  • Ürünlerin güncel fiyatlarından 50-70 er TL düşerek 2. el değerini kısmi olarak hesaplamış olursunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.