Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
18
Favori
103.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yucel_kandemir

Ben onlarca kişiden mal aldım ama referansım sıfır hep satanların referansı yazılıyor. Ben satın almada problem yaşatmayan ben hiçbir alışverişi olmayan kişiyle neden aynı kefeye konuyorum? Forumdaki bazılarından 500 liralık bazılarından 20 liralık alışverişim oldu, ama oldu sonuçta. adam 10 liralık on tane ürün satıyor 10 referansı var ilanı güven oluşturuyor. Bu konu bana haksızlık olarak görünüyor. Satın alan kişininde referansı olmalı. Mal almış adam satandan daha kıymetli hatta :D

aynen kardeş. sorunsuz alışveriş yapıyoruz. başka bir alışverişte adamdan birşey rica ediyorum, senin referansın yok neden senin için uğraşayım diyor :(
    bizim onlara yaptığımız gibi satanlarda alanlara yorum yapsın. gittigidiyor gibi bir sistem olsun. referanslar alıcıdan mı satıcıdan mı belirtilsin

• Arkadaşlar ben ürünümü sattım ve formu sattığım arkadaşa gönderdim doldurmuş fakat refarans sadece dükkanımda gözükğyor nickimin altında herhangi birşey yok profilime girince referansım yok gözüküyor ayrıca alan arkadaşa ben referans olabiliyormuyum sonuçta o da önemli.
  • merhaba

resimli anlatımda bahsedilen dükkana ekleme linki gibi bir özellik bende mevcut değil

ikinci elde açtığım bir ilanım, incelerseniz :

http://forum.donanimhaber.com/m_53656418/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54239208

bu durumda satış yaptığım kişileri referanslarıma nasıl ekleyebilirim ???
  • referansı bende ekleyemiyorum ürünü sattım ama resimde yazılanlar olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bur_478

dükkanımdan bir ürünü satıldı olarak işaretledim sonra kişinin nick ismini girdim fakat bakım çalışması 15 dk sonra deneyin die bir ibare çıktı şimdi ilan satılmış olarak gözüküyor tekrar referans iste butonuna tıkladığımda hep aynı ibareyle karşılaşıyorum bakım çalışması 15 dk sonra deneyin şeklinde bu durum geçiçimi yalnızca ben mi yaşıyorum bu durumu bana özel bir bakım olabilrmi yani

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

dükkanımdan bir ürünü satıldı olarak işaretledim sonra kişinin nick ismini girdim fakat bakım çalışması 15 dk sonra deneyin die bir ibare çıktı şimdi ilan satılmış olarak gözüküyor tekrar referans iste butonuna tıkladığımda hep aynı ibareyle karşılaşıyorum bakım çalışması 15 dk sonra deneyin şeklinde bu durum geçiçimi yalnızca ben mi yaşıyorum bu durumu bana özel bir bakım olabilrmi yani

+1

+1. 2 adet referans yolladım bu sekılde zayı oldu. ne yapalım tekrarmı yollasak yoksa kendılığınden yerıne ulaşırmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yetter

quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

+1

+1. 2 adet referans yolladım bu sekılde zayı oldu. ne yapalım tekrarmı yollasak yoksa kendılığınden yerıne ulaşırmı?

Ben bu gun tekrar referans iste butonuna tıkladım mobilden bu sefer oldu.

• Yazılan yorumlar biraz uzun ise tam çıkmıyor yarım kalıyor bunada bi el atın yönetici arkadaşlar
  • yorum yaz olayını tekrar nasıl yolluyoruz ?
  • sadece satıcılara verilen sistem değişsin artık lütfen lütfen lütfen.
  • çok işime yaradı teşekkürler
  • Bencede güzel olmuş. Satıcının yanında alıcı içinde referans ayarlaması yapılırsa hoş olur. Ben sürekli alıcıyım o yüzden profile bakan çok fazla güvenmiyor. Buda pek hoş olmuyor.
  • Bir sorun var galiba yapamadim
  • Forumdaki 2. el ürün satışı sonrası kazanılan üye referansları bir süredir kimsenin görünmüyor.Adminler veya konu hakkında bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi?Bu sorun yüzünden birinden ürün alırken ne kadar referansı olduğunu göremiyoruz,satarkende aynı problem sözkonusu oluyor.
  • Mukemmeliteye ulasicak bu forum inaniyorum
  • Mobil versiyonda yapamadım bunu..
  • saol dostum
  • arkadaşlar dükkandan ürünü satınca birden fazla kişiyi ekleyebiliyormuyuz alıcı olarak?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.