Şimdi Ara

2. El Nexus 6 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2. el sıfır kutulu kayıtsız nexus 6 almayı düşünüyorum. Öncelikle daha önce bu şekilde bir şey almadım. Sorun olur mu, nelere dikkat etmem lazım bilmek istiyorum. Pasaport kaydı hakkında da kendi üstüme yapacaktım ancak yurt dışına çıkıp geri döndükten 60 gün içinde bunu yapabiliyormuşum. Yabancı uyruklu Türkiye'de yaşayan bir arkadaşım var onun üstüne kayıt yaptırmak istiyorum. Onun üzerine yurt dışına çıkmış olmaksızın kayıt yaptırabilir miyim? Nasıl yaptırabilirim?

• az daha ucuz alicam diye girmeyin o risklere gercekten cok kisinin cani yandi kendiniz gidip alsaniz tamam... sorunsuzca kullanirsiniz ama bir baskasina güvenip getirtiyor arkadaslar, coguda sorun yasiyor ve sonra nasil yaparim diye internette arastirmaya basliyorlar.... ben tavsiye etmiyorum kendiniz görmeden alinan bir cihazi
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

az daha ucuz alicam diye girmeyin o risklere gercekten cok kisinin cani yandi kendiniz gidip alsaniz tamam... sorunsuzca kullanirsiniz ama bir baskasina güvenip getirtiyor arkadaslar, coguda sorun yasiyor ve sonra nasil yaparim diye internette arastirmaya basliyorlar.... ben tavsiye etmiyorum kendiniz görmeden alinan bir cihazi

Amaç ucuza almak değil zaten. Telefon Türkiye'de olmadığı için ancak o şekilde alabilme ihtimalim var. Bu konudada görüşlerinizi almak istedim.
  • wwoollff W kullanıcısına yanıt
    türkiyede olmadigini bilmiyorum kusura bakma ben türkiyede yasamiyorum genede tavsiyem kendiniz cihazi almanizdan yana yada yurt disindan getirmis ve satan birinden elden almanizdir ayrica burda istediginiz telefonu inceleme sansim oldu bence cok gereksiz büyük bir telefon ve Android bir telefonda büyüklük beni rahatsiz ediyor acikcasi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.