Şimdi Ara

2.El Araç Kredisi ve GASS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cuma günü halkbankasina giderek 2.el araç kredisi başvurusu yaptım. 1.99 faiz oranıyla 205.000 TL için 24 ayda toplamda 307.000tl geri ödeme ve 5200 TL kesinti.

Bugün vakifbankin faiz oranının 1.59 olduğunu ogrendim ve 205.000 TL için 24 ayda 260.000 toplam ödeme istediklerini öğrendim. Pazartesi vakifbanka başvurmaya gidip halkbankası başvurumu da iptal etmeye gideceğim 2 sorum var.

1.si halkbankası ben iptal için gidemeden onaylanmış olursa herhangi bir ceza vs ödemeden herhangi bir kesinti olmadan iptal ettirebilir miyim?

2.si vakifbankta GASS denilen güvenli Araç satış sistemi var, bu sistemi işin içine karıştırmadan araç kredisi kullanabilir miyim? GASS ile basvuracak olursak istenilen belgeler arasında aracın devrine engel bir durum olmadığına dair bir belge istiyor emniyetten, daha araç satilmadan kredi çıkmadan noter satış sözleşmesi istiyor. Halkbankasinda sadece gelir belgesi kimlik fotokopisi ve ruhsat fotokopisi istediler iş bitti.

Bilgisi olan tecrübesi olan veya bankada çalışan arkadaşların cevaplarini bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asyaybarsberk -- 10 Haziran 2023; 23:15:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.