Şimdi Ara

2. EL 2500-3000 TL arası Oyun, Günlük kullanım için Laptop önerisi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar. Teknolojiyi takip etmeyi bırakalı yıllar oldu. Artık anlamıyorum hiç yeni işlemciler, fiyatlar vs..

Kendi yedek parça işimi yapacağım için bilgisayar artık farz oldu. Ama tercihimi Laptop dan yana kullanmak ZORUNDAYIM çünkü dışarıda fiyat verme vs.. de olacak.

Aynı zamanda illa ki oyun da oynanır belki can sıkıntısından. Ev halkı oynar, bazen tek tük ben.

Dizi, film vs.. açınca donmamalı, kasmamalı internette.

Sorunsuz kasmadan takılmadan, FPS si rahatsız etmeyecek düzeyde bir cihaz lazım yani, uçuk kaçık değil.

Oynayacağı oyunlar; GTA 5, CS GO, PUBG ya da modern yarış oyunları vs..

Batarya süresi kısa olmamalı, satarken zarar etmeyeceğim ve zorlanmayacağım bir cihaz olmalı.

2. El, fiyatı sizlerin bildiği uygun ya da normal olabilecek cihazların önerilerine açığım. Dediğim gibi anlamıyorum ve o yüzden de, bu başlık altında kendi aranızda kararlaştırma yapmanızı rica edicem sizlerden benim için :)

Hepinize şimdiden çok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhancakir -- 31 Mayıs 2019; 12:19:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öyle bir cihaz bulursan ben de alayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 31 Mayıs 2019; 13:25:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.