Şimdi Ara

2 aydır avea'dayım... lanet ettim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir zaman fenercell deydim, bir sıkıntım yoktu, ayık yüklememi yapar konuşmamı yapardım. sonradan süre yetmediği için birde memlekete gittiğimde çekmediğinden dolayı turkcelle geçtim. Türkcell de sağ olsun 15 ay önce ki son faturayı geç ödememden kaynaklanan 3tl lik geçikme zammını ilk faturada geçirince (+ başka geçirdikleri de olunca) benim şarteller attı. anın da dönüş yaptım.

avea nın 25 lik tarifesi benim için ideal di. ilk faturama 25 tl üzeri 30 tl lik bir geri dönüş ücreti geçirdiler, ki bayi kesinlikle 25tl üzeri tarife dışına çıkmazsanız farklı ücret yansıtılmaz demesine rağmen... itiraz ettim, iki kez itiraz ettim. sözleşmede maddeleri varmış. geniş kapsamlı bir madde olduğu için hak talebimiz olmadı.

bu sabah ise yeni faturam geldi, tarifem 25 tl faturam 39 tl
    5-6 mesaj atsam 3 tl

bunlar yetmezmiş gibi hattım hele de araçta isem ulaşılamıyor... kaldı ki mecidiyeköy gibi merkezi bir yerdeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fexil -- 10 Şubat 2012; 10:19:46 >

• hocam bende takildim 1 2 ay avea da da cok fazla hava parasi aliyor. gel vodafone a biraz daha pahali olabilir ama ne ödeyecegini bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

hocam bende takildim 1 2 ay avea da da cok fazla hava parasi aliyor. gel vodafone a biraz daha pahali olabilir ama ne ödeyecegini bilirsin.

Her operatörde olabilir benzer sıkıntılar. Fakat bende Vodafone'dan memnunum...

Pasaport seçeneği ile Almanya'da 20 günlük süre içerisinde bile ekstra sıkıntı çıkarmadı :) Ki ben illa ki sistemde bir hata olur, konuşmalarıma ücret falan yansır demiştim :)
  • tamam da olayı anlamamışsın veya eksik bilgilendirilmişsin. 25 tl'ye vergiler dahil değil. faturada ayan beyan ortada.
  • hayır vergiler dahil, 800 dk. konuşma ücreti 25 tl, ücret aşımı olduğu için extradan vergi geçirmişler, ama hesaplıyorum 4-5 tl lik bir kısım yine de fazla çıkıyor...

3-4 hiç önemli değil, ama neden vereyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.