Şimdi Ara

2.5 Milyon euro daha sokağa atıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet yazdığın denklem doğru ama 1000 ceyhun gülselam 10000 cristian mark junio nascimento oliveira baroni'yi yok eder.
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Maalesef satık hocam. Baroni ile Ceyhun ayrı mevkinin oyuncuları.Cahilliğine veriyorum.Doğrudur Ceyhun'un olduğu yerde baroni konusulamaz.Ama xelçuk şahiesta gerçeği de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Maalesef satık hocam. Baroni ile Ceyhun ayrı mevkinin oyuncuları.Cahilliğine veriyorum.Doğrudur Ceyhun'un olduğu yerde baroni konusulamaz.Ama xelçuk şahiesta gerçeği de var.

selçuk'u söylemeye gerek yok diye düşündüm yekta gibi bir üstad varken. bu böyle carrusca'ya anıl dilaver'e kadar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

Çöp transferlere ödediğimiz ,ve son zamlı sözleşmelerde ödenen paraları toplayınca korkunç bir rakam ortaya çıkıyor.10 tane çöp adam alacağın paraya ,2 a kalite adam al daha iyi.Anadolu takımlarına sponsora gerek mi var? Aysal beyfendi gönüllü sponsor olmuş adamlara.Tüm kazanımlar çöpe gidiyor.kimse ses etmiyor. Sercan,salih,yiğit,erman,furkan,ambrabat,dany vs vs.... ders olmamış

Hayırlı olsun yasin öztekin,geleceğin yıldız adayı süper futbolcumuz! Kayseriden alınan adamların fiyasko çıkışına,onca para kaybına rağmen ısrarla bunlardan futbolcu alan adamı sorgularım ben,işin içinde komisyonmu dönüyor diye

Kimi alalım?

Tamam çöplere verdiğimiz parayı topladık, etti sana 20-30 milyon euro. Kimi alırsın? Ama sakın yabancı futbolcu ismi söyleme.

Taraftarlar memnun değil bu transferlerden, yönetim de biliyor ve onların da çok istekli yapmadıklarını biliyorum. Ancak elimiz kolumuz bağlı, yapacak bir şey yok alıyoruz bu adamları, işte belki bir tanesi tutar diye.

Yabancı transfer bekliyoruz, ama alsak koyacak yer yok. Adamlar sınırı biliyor ve oynayamayacağı ülkeye gelmek istemiyor. Bizim zaten 5 yabancı kontenjanımız ilk 11 için dolu sayılır. Bu da demek oluyor ki sürekli kadroda rotasyon yapmamız gerekecek, kimi maçlar Muslera yerine Sinan, Telles yerine Hakan oynayacak. Zayıf rakiplere karşı hücumu yabancı yapıp, savunmayı Türklerden kuracağız. Başka bir ülkeye gitse yılda 30-40 maç oynayabilecek bir adamı buraya getirip rotasyon oyuncusu yapabilir misin?

Böyle bir ortamda banko alıp oynatabileceğin yabancının çok üst seviye biri olması lazım, o da bütçemizi zorluyor.

Şu gün Balotelli'yi bırak Benzema gelse ilk 11'de yeri garanti değil yabancı sınırı yüzünden. Yabancı forvet gelmese Burak'a bir şey olsa ortada kaldık, gelse yabancılardan biri kesik yiyecek. İki ucu şeyli değnek yani.

Yani birilerine saydırmadan, birilerini suçlamadan önce biraz da bunları düşünseniz çok iyi olacak.

gökhan inler o paratla alınırdı bence.adama fazla para versek seve seve gelirdi.taş gibi orta saha olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Guzel kardesim madem suan sag bekiniz siz Tarik'i niye almak istiyorsunuz, haa oda mi yedege alinacak. Bak dostum yedege alt yapidan adam cikartirsin koskoca Gs her topcuya milyonlar saciyor sonunuz bizden beter sampiyonlar ligi olmasa coktan batmistiniz zaten, cok samimi sekilde sizi savundugum.icin yaziyorum bunlari, biz yandik siz yanmayin.

Tarık hem sağ hem sol bek oynayabiliyor, veysel sag bek, ön libero, orta saha oynayabiliyor.
    Ne kadar Tarık transferini istemesemde elimizde patlayacak bir oyuncu olduğunu düşünsemde 2 kanatta oynayabilen bir oyuncu her zaman katkı sağlar.
    Veysel konusuna gelirsek Veysel Joker oyuncu nereye koyarsan oynar sen bir kere Veysel'i izlemeden laf atıyorsun.
    Engin Baytar 11-12 şampiyonluğunun en önemli oyuncularından biriydi Cüneyt Çakır'a saldırdı kendini yaktı kötü felanda oynadığı yoktu.
    Umut Gündoğan yedek arada girip oynayacak neyini gördün, daha geçen sene sizi tek başına yendi.
    Salih kazma paraya yazık.
    Galatasaray sizden kötü duruma mı düşecekmiş, güldürme bizi allah aşkına.
    1.5 milyon euro Yasin'e verdik diye, 400bin Veysel'e verdik diye, 550 bin euro Umut Gündoğan'a verdiğimiz para yüzünden mi batıcaz yapma allah aşkına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali Turan
    Musa Çağırhan
    Mehmet Batdal
    Serdar Özkan
    Çağlar Birinci
    Jo
    Sercan Yıldırım
    Yigit Gökoğlan

vs.2.5 ne ki
  • 1.5 mıs sanırım bonservısı yınede gereksız bana gore
  • Tom Marvolo Riddle Burnu kullanıcısına yanıt
    Peki madem oyle diyorsun senin dedigin olsun. Veysel konusunda yaniliyorsun ama 400 bin euro degil o cocuk, olumune Besiktasli kendisi Eskisehirde aldigimi verin raziyim yeter ki beni alin demistir bonservisi fazla oldugu icin alinmamistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki madem oyle diyorsun senin dedigin olsun. Veysel konusunda yaniliyorsun ama 400 bin euro degil o cocuk, olumune Besiktasli kendisi Eskisehirde aldigimi verin raziyim yeter ki beni alin demistir bonservisi fazla oldugu icin alinmamistir.

Veysel 400 bin euro maliyetle Galatasaray'a geldi ve Eskişehirspor'dan alacağı 300bin eurodan vazgeçti.
    http://m.fotomac.com.tr/Galatasaray/2014/02/03/transfer-aciklandi-resmen-galatasarayda

Veysel Beşiktaşlı olabilir, Burak Yılmaz'da Beşiktaşlı, Kerim Frei fanatik Galatasaraylı, Metin, Ali,Feyyaz üçlüsünün Feyyaz'ı fenerde oynadı, hepsi profesyonel oyuncu sahada elinden geleni verdikten sonra o bu takımlı, şu bu takımlı diye düşünmek acizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

quote:

Veysel 400 bin euro maliyetle Galatasaray'a geldi ve Eskişehirspor'dan alacağı 300bin eurodan vazgeçti.
    http://m.fotomac.com.tr/Galatasaray/2014/02/03/transfer-aciklandi-resmen-galatasarayda

Veysel Beşiktaşlı olabilir, Burak Yılmaz'da Beşiktaşlı, Kerim Frei fanatik Galatasaraylı, Metin, Ali,Feyyaz üçlüsünün Feyyaz'ı fenerde oynadı, hepsi profesyonel oyuncu sahada elinden geleni verdikten sonra o bu takımlı, şu bu takımlı diye düşünmek acizlik.

Haklisin ben bonservisi yuksek saniyordum degilmis, yalniz 2.7 milyon maasi ben cok fazla buldum. Bakalim bu sene izleyip gorecegiz kac mac ilk 11'de baslayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

quote:

Haklisin ben bonservisi yuksek saniyordum degilmis, yalniz 2.7 milyon maasi ben cok fazla buldum. Bakalim bu sene izleyip gorecegiz kac mac ilk 11'de baslayacak.

TL alıyor, 900bin euro civari normal yani, bizim takımın geneli çok alıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: garip bir insancik

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Kayserierciyesden alabileceğiniz en iyi 2 adamdan birini aldınız kardeş. edinho olsa daha iyi olurdu ama.

Oo ateiz gelmiş.

Adamın dinsiz/inançsız/allahsız olmasının bu konu ile ilgisi nedir garip insancık?

Konuya gelirsek;
    Yıllardır Tabata'yı diline dolayanlar, Galatasaray'ın özellikle savurduğu milyonlar için ne diyor, merak ediyorum.
  • geçen sene ve bu sene yapılan transfer ve topçulara yapılan zamlar incelenmelidir.
    Bu işlerin gs için yapıldığına kimse inandıramaz beni.
    Gelecek falan hikaye toplasan 2 topçu çıkmaz bu transferlerden.
    Her gelen topçu geleceğin yıldızı yıldız adayı diye transfer edildi.Daha bi tane göremedik.
    Gs kulubünün acilen incelemeye alınması lazım.Harcanan her tutarın hesabı sorulmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: lahm

selçuk'u söylemeye gerek yok diye düşündüm yekta gibi bir üstad varken. bu böyle carrusca'ya anıl dilaver'e kadar gider

Yekta kalmıştı bir laf etmediğiniz.
  • Jungle Boogie kullanıcısına yanıt
    Yekta = Baroni

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

sercan gibi messi'nin tekniğini,ronaldo'nun gücünü,pato'nun hızını almış bir adamı oynatmak varken forvet arıyorsunuz.
    dany gibi çevik,zeki,ahlaklı,teknik bir stoper varken stoper arıyorusunuz.
    sabri gibi yıllarca gs'ye hizmet vermiş bir futbol üstad'ı varken sağ bek arıyorsunuz.

dış transfere değil iç transfere yönelip bu ismini verdiğim world class topçuları kazanmanız lazım.

Hocam Eray İşcan'ı da unutmamak gerek zira kendisi Neur ve Courtua'nın izinde gitmekte lakin Galatasaray yönetimi hala kaleci aramakta

• futboldan anlayan admaı ifşa için up
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.