Şimdi Ara

2-3-4 Ağustos 2014 Rock Off Festivali. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
6
Favori
11.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012'de gitmedin galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIM bence çok absürd oldu ama bakalım... Evet şimdi hatırladım bir tek ona gitmedim. Sanırım yurtdışındaydım o ara. Bir tek o iyimiş galiba onu da ben izlemedim :D

@ratso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 22 Nisan 2014; 15:18:28 >
  • 2 Ağustos'a Haggard'da eklenmiş.
  • Amon Amarth ve Megadeth aynı gün mü?

• Sadece amon amartha gitmek istiyorum ama sirf kombine oldugu icin gidemiyorum 2 agustosa varda niye 3agustosa yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Yıl olmuş 2014 hala koca metropolde yer kalmamış küçükçiftlikparkta konser veriyorlar. 2011 yılında maiden konserindeki rezillikten sonra orda konser izleme işkencesine asla katılmam.

Aynısının tıpkısı saydambantlı fikrindeyim hocam beni oraya bi Draconian, bir Saturnus gelirse sokabilirlerdi..Draconian'la soktular,Saturnus teğet geçti. Manowar ve Arch enemy kaşıntı yapıyordu..4-5 ay önce canlı canlı izlediğim Haggard,Gojira,Amon Amarth,W.A.S.P ve Stratovarius ağır gelmeye başladı. O ucube mekana gitmem diyorum hala ama çok fena zorluyorlar

Bu arada H.I.M izlemedim hiç. Onu da merak etmiyor değilim. Birkaç grup daha açıklanırmı ki acaba?

• Manowar-Megadeth tartışması çıkmış fakat ikisini karşılaştırmam bende.Zira Manowar benim idolüm.Yıldızım,tanrım.Taparcasına severim.Fakat karşılaştırmak bir açıdanda Megadeth'e haksızlık olur.

Para durumum müsait olursa Manowardan sonra son iki gününe katılmayı düşünüyorum bununda
  • obaaa haggard ile stratovarius eklenmiş .. him ama yuhalanır gibime geliyor o grupların arasına him ne ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 17 Mayıs 2014; 21:42:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

obaaa haggard ile stratovarius eklenmiş .. him ama yuhalanır gibime geliyor o grupların arasına him ne ya

Him seven adam 2'si için de bilet alır. Yuhalayacak insanlar 3-4'üne katılır. Keşke WASP'ı 2'sine headliner çekip Him'i o gün için co-headliner yapsalardı. Stratovarius'u da ayın 3'üne atıp 3 Ağustos için ek bir grup daha aramasalardı. Rahat rahat 3-4 Ağustos kombinemizle eğlenseydik.

• Bilet fiyatlarını arttırmışlar mı? Sanki 200 Liraydı şu an 275 olan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

obaaa haggard ile stratovarius eklenmiş .. him ama yuhalanır gibime geliyor o grupların arasına him ne ya

Him seven adam 2'si için de bilet alır. Yuhalayacak insanlar 3-4'üne katılır. Keşke WASP'ı 2'sine headliner çekip Him'i o gün için co-headliner yapsalardı. Stratovarius'u da ayın 3'üne atıp 3 Ağustos için ek bir grup daha aramasalardı. Rahat rahat 3-4 Ağustos kombinemizle eğlenseydik.

konser 3 gün mü ? hiç araştırmadım gitme durumum düşük olduğu için :/

• quote:

quote:

quote:

konser 3 gün mü ? hiç araştırmadım gitme durumum düşük olduğu için :/

2'den 3'e çıktı. Him - Stratovairus - Haggard üçlüsü sonradan eklendi yeni eklenen güne. Tepki falan da aldı haliyle Him falan. Bu sebeple o günün olmadığı 2 günlük kombineleri de satışta tuttu organizatör firma. Bence çok iyi yaptılar çünkü Strato harici ilgimi çeken bir grup yok o gün. Strato da öncelik vereceğim bir grup değil. Bu çoğu kişi için böyle.

• almışken üç gün almak lazımda şimdi bilet fiyatlarına bakınca ve 190 lirayı görünce oha dedim... amon amarth olmasa gitmesemde olur diyeceğim ama 2009 da kaçırınca o günden beridir bekliyorum onun tek günü de yok ... bilet fiyatları çok fahiş ve çok az grup var
  • quote:

almışken üç gün almak lazımda şimdi bilet fiyatlarına bakınca ve 190 lirayı görünce oha dedim... amon amarth olmasa gitmesemde olur diyeceğim ama 2009 da kaçırınca o günden beridir bekliyorum onun tek günü de yok ... bilet fiyatları çok fahiş ve çok az grup var

Hocam sahne önü biletleri öyle ve bu normal bir rakam aslında. Geçen sene Anthrax + Iron Maiden 320 TL idi mesela. Burada 2 günde Amon Amarth ve Megadeth gibi dev grupların yanında WASP gibi bir efsane(her ne kadar hoşlanmasam da WASP'tan) ve de bence festivalin en iyi grubu ve benim festivale gitme sebebim olan Gojira'yı en önden dinlemek var. Bir de 3 Ağustos'a ciddi anlamda iyi bir grup beklentim var şahsen. At The Gates olacak diye bir inanç var içimde. Bir de ek bilgi vereyim size, 1 Temmuz'da Sepultura konseri olacak İstanbul'da, detaylar belli değil fakat Rock-Off bileti sahiplerine konser biletleri 30 TL gibi bir rakama satılacakmış.

• quote:

quote:

almışken üç gün almak lazımda şimdi bilet fiyatlarına bakınca ve 190 lirayı görünce oha dedim... amon amarth olmasa gitmesemde olur diyeceğim ama 2009 da kaçırınca o günden beridir bekliyorum onun tek günü de yok ... bilet fiyatları çok fahiş ve çok az grup var

Hocam sahne önü biletleri öyle ve bu normal bir rakam aslında. Geçen sene Anthrax + Iron Maiden 320 TL idi mesela. Burada 2 günde Amon Amarth ve Megadeth gibi dev grupların yanında WASP gibi bir efsane(her ne kadar hoşlanmasam da WASP'tan) ve de bence festivalin en iyi grubu ve benim festivale gitme sebebim olan Gojira'yı en önden dinlemek var. Bir de 3 Ağustos'a ciddi anlamda iyi bir grup beklentim var şahsen. At The Gates olacak diye bir inanç var içimde. Bir de ek bilgi vereyim size, 1 Temmuz'da Sepultura konseri olacak İstanbul'da, detaylar belli değil fakat Rock-Off bileti sahiplerine konser biletleri 30 TL gibi bir rakama satılacakmış.

sosyotix'de üç günlük kombine 190 , sahne önü 275 yazıyor ?? çok fahiş fiyatlar gerçekten .. ben sayısız konsere gittim ve çoğu davetiye idi,, 2010 unirock davetiye , 2010 sonisphere sahne önü vodafone davetiyesi, 2010 sonisphere ingiltere yine vize ücretine kadar her şeyi vodafone karşıladı moonspell den tut sepulturaya kadar davetiye ayarladık :)) gerçi bilet fiyatları da unirock 80 lira sonisphere 175 lira , tuborg gold fest guns n roses lu kadro kombine 140 lira , ankara profestival kreator - sepultura - katatonia - deathstars 15 lira, nile - kreator - morbid angel 80 lira idi aklıma gelenler bunlar ama 190 lirayı ilk kez görüyorum normal kategori için..

iron maiden ı hiç hatırlatma o zaman para boldan akınca 320 baymıştık ama o parayı hakedecek bir şey görememiştim zaten anthrax ı çok sevmem 3. kez izlemek çok şey ifade etmedi Wasp 2009 da çok iyi bir konser vermişti 35 liraydı , 25 liraya destruction u izlemiştik , geçen yıl testament 20 lira dorock da izledik aklıma yavaştan geliyor opeth 40 , dark tranquality 40 , behemoth (joly joker) 35, ozzy 70 , scorpions 90 , judas - whitesnake 80 lira , dri 25 lira ... yani anlayacağın 190 lira büyük kazık tool gibi uzun yıllar gelmeyen büyük gruplar gelse amenna..

1 temmuz sepultura konserine gelince , unirock 2010 nisan ayında getirmişti arkadaş organizatör olunca ve konserde biletler pek satılmayınca kalabalık olsun yiyecek içecek getirisi diye bana 50 bilet vermişlerdi taksimde yoldan geçen metal tişörtlü veya uzun saçlı adamlara veriyorduk (resmi hala duruyormuş ekledim ama sitede çıkmadıhttp://oi58.tinypic.com/ff66f9.jpg ) .. ertesi gün ankarada da sepultura konseri olunca 20 saatte 2 kez izlemiştik.. o zamanlar iyi grupları uyguna izliyorduk ama şimdi konserlerin dörtte üçü iptal oluyor biletler satılamayınca gruplar yunanistanda gümrükte takıldı diyorlar iptal oluyor hatta iced earth - warbringer konseri vardı warbringer için gelmeleri için yıllarca yırtınıyordum ama gidememiştim öğrendimki sahneye zaten çıkmamışlar gümrükte takıldı yalanını uydurmuşlar olayı da insanlar konserde bilet aldıktan sonra öğreniyor
     2-3-4 Ağustos 2014 Rock Off Festivali.

• Hocam öncelikle ben 3-4 kombinesine odaklandığım için yanılttım sizi. Genele baktığımız zaman dibine kadar haklısınız. 2 sene önceki Opeth konseri normal giriş 60, geçen sene Orphaned Land 50 TL gibi fiyatlardaydı.(Kaldı ki bunlar bile fazla rakamlar) Ama benim size vereceğim en güzel örnek bu seneki Metal All-Stars konseri. Biletix 110 liradan bileti satamayınca Phil Anselmo'nun, Nick Menza'nın ayrılışını ve Vince Neil'ın katılamayacağını öne sürerek konseri iptal etti. Dorock üstlendi konseri 50 lira gibi bir fiyattan onca yıldızı 2 gün üst üste izleme şansı yakaladık. Adamların uydurduğu bu adamlar yok bahanesi öyle komik ki turne başında belirtildi ve Sofya gibi ülkelerde Nick Menza yerine geçen Rhino ile (bizde de Rhino sahne aldı) devam edilip Phil Anselmo'suz ancak harika bir konserlere çıkıldı. Daha da gülünç taraf vaat edilen isimlerden Cronos rahatsızlık geçirip turneye katılamayan isimlerden birisi ancak Biletix açıklamasını yaparken Cronos'dan bahsetmiyor bile. Sanırım ya tanımıyorlar ya da haberleri yok durumundan. Ve de 60 lira fazladan bilet fiyatı çekiyorlar. Kaldı ki ben biletix konserine gitsem arkadalarda olacaktım, Dorock sağolsun en önden izledim. Tek üzüntüm geçen seneki Testament konserini kaçırmış olmam. 20 TL ne demektir ki Testament gibi bir Thrash devine. Ayrıca hocam Sepultura için bu sene de öyle bir şans elinize geçerse bir PM uzağınızdayım haberiniz olsun. Ayrıca tam postluyordum ki Aerosmith konserindeki rezillik de geldi aklıma. Millet harıl harıl bilet falan satmaya çalıştı 50-60 lira düşen oldu fakat satın alan çıkmadı. İTÜ'den Küçükçiftlik'e falan alındı saçma bahanelerle. Orphaned Land de geçen sene Küçükçiftlik'ten garajistanbul'a alınmıştı mesela. Kendilerini gülünç duruma bizi de zor duruma düşürüyorlar. Ayrıca baya bir konser izlemişsiniz hocam. Kreator - Nile gördüm canım nasıl çekti o tarz bir atmosfer anlatamam size. Belki geçen seneki Hi-Voltage'da öyle bir tadı Cradle of Filth ve Slayer ile alabilirdim ancak o da malum iptal oldu. Hocam çok iyi oldu içimi döktüm ya.

• quote:

Hocam öncelikle ben 3-4 kombinesine odaklandığım için yanılttım sizi. Genele baktığımız zaman dibine kadar haklısınız. 2 sene önceki Opeth konseri normal giriş 60, geçen sene Orphaned Land 50 TL gibi fiyatlardaydı.(Kaldı ki bunlar bile fazla rakamlar) Ama benim size vereceğim en güzel örnek bu seneki Metal All-Stars konseri. Biletix 110 liradan bileti satamayınca Phil Anselmo'nun, Nick Menza'nın ayrılışını ve Vince Neil'ın katılamayacağını öne sürerek konseri iptal etti. Dorock üstlendi konseri 50 lira gibi bir fiyattan onca yıldızı 2 gün üst üste izleme şansı yakaladık. Adamların uydurduğu bu adamlar yok bahanesi öyle komik ki turne başında belirtildi ve Sofya gibi ülkelerde Nick Menza yerine geçen Rhino ile (bizde de Rhino sahne aldı) devam edilip Phil Anselmo'suz ancak harika bir konserlere çıkıldı. Daha da gülünç taraf vaat edilen isimlerden Cronos rahatsızlık geçirip turneye katılamayan isimlerden birisi ancak Biletix açıklamasını yaparken Cronos'dan bahsetmiyor bile. Sanırım ya tanımıyorlar ya da haberleri yok durumundan. Ve de 60 lira fazladan bilet fiyatı çekiyorlar. Kaldı ki ben biletix konserine gitsem arkadalarda olacaktım, Dorock sağolsun en önden izledim. Tek üzüntüm geçen seneki Testament konserini kaçırmış olmam. 20 TL ne demektir ki Testament gibi bir Thrash devine. Ayrıca hocam Sepultura için bu sene de öyle bir şans elinize geçerse bir PM uzağınızdayım haberiniz olsun. Ayrıca tam postluyordum ki Aerosmith konserindeki rezillik de geldi aklıma. Millet harıl harıl bilet falan satmaya çalıştı 50-60 lira düşen oldu fakat satın alan çıkmadı. İTÜ'den Küçükçiftlik'e falan alındı saçma bahanelerle. Orphaned Land de geçen sene Küçükçiftlik'ten garajistanbul'a alınmıştı mesela. Kendilerini gülünç duruma bizi de zor duruma düşürüyorlar. Ayrıca baya bir konser izlemişsiniz hocam. Kreator - Nile gördüm canım nasıl çekti o tarz bir atmosfer anlatamam size. Belki geçen seneki Hi-Voltage'da öyle bir tadı Cradle of Filth ve Slayer ile alabilirdim ancak o da malum iptal oldu. Hocam çok iyi oldu içimi döktüm ya.

testament başlı başına ayrı bi hikaye , yalanım yok varsa yarını göremeyim sürekli rüyalarımda testament konserindeyim ve arkadaşlarla sürekli paylaşırdım o zamanlarda hangi grubu istesem şansa geliyordu d.r.i bir diğer örneği neyse konser haberi olunca beklemeye koyulmuştum ama iptal olduğunu öğrenince çok üzülmüştüm hatta o gün ikindiden yattım sonra akşam arkadaş aradı uyandırdı dorock da çıkacaklarını söyleyince evden çıkmam 1 dakika sürmedi , yine mi rüya diye kendimi cimciklediğim olmuştu o kadar kalabalıktı ki ufacık yer, koca iri adamlar sahneye geçmek için bayağı bi ite kalka bizi yararak sahneye ulaştılar ,, en öndeyim ama kıpırdamak ne mümkün ,, bi de ben aşırı terleyen bir insanım suyum çıkmıştı sağolsun vokal açtı buz gibi bir bira bana verdi o günü hiç unutamam , tabi bunda arkadaşımın payı da büyük boyu bayağı uzundu enver senin için baget alacağım dedi 20 saniyeye elinde baget bana verdi, odamda saklardım ama babam ihtiyar 65 liktir kendisi tuvaleti açmak için o bageti kullanınca ne kahrolmuştum var ya

davetiye olayına gelince 2008 - 2012 arası diyeyim , facede sayfalar vs. yeni başladığı dönemlerde benim metal üzerine sayfalarım vardı , en çok ilgi alan sayfalar elimdeydi haliyle davetiyeler cepte idi ama eli ayağı hepsinden çektim zaten face eskisi gibi değil reklamlar ile batırdı ayda bir giriyorum sayfalardaki o ortamda ölünce uzaklaştım..

biletix den bilet almam,, 20-30 lira fark oynar dorock gibi mephisto gibi organizatörlerin yakın ilişkisi olduğu yerlerde de bileti satarlar , biletix gibi 15 lira hizmet bedeli almazlar ve indirimli bilet alırsın.. onun harici kapı önünde davetiye bilet satanlardan ucuza bilet alabilirsin 60 dediğin opeth konseri kapı önünde 25 e aldığımı biliyorum ozzy osbourne 40 lira vb.. sponsorlara çok davetiye veriliyor ve çoğu kapı önünde dolaşan adamlardan bu biletleri bulabilirsin.. yine organizatörler ile iletişime geç onlar biletix harici uygun yerlere yönlendirebiliyorlar ..

Kreator konusu tekrar açılmışken ankarada 15 liraya yanında 3 yabancı grup daha izlemiştik , ama ankara insanı ilk kez böyle büyük bir konser görmüş insanlar daha önce teker gruplar sahne alıyordu ama böyle organizasyon ilkti ve bildiğim daha da olmadı haliyle insanlar hiç kıpırdamadan tiyatro izler gibi her anı kaçırmak istemezcesine izliyor , ben sinir oldum tabi bir de üniversite yaz şenliği metal ile alakası olmayan kızlarda var headbang yapsan rahatsız oluyom ben yaa diyolar ,, neyse deathstars - sepultura - katatonia çıktı ben kreator gelince dayanamadım oradaki arkadaşları gaza getirdim , pogo - death wall in alasını yaptık bir de sahne önü bariyerlerini yıkmaya çalıştık ,, sahne önünde 50 kişi bile yok bomboş , mille petroza death wall a çağırıyo kimse anlamıyo tatsız tuzsuz adam çalıyor , sahne önünde de 15 güvenlik görevlisi ve istanbuldakinden çok daha güçlü sağlam dayanakları olan barikatlar var bir de güvenlik görevlileri ölümüne onu koruyo ama nafile yarım saat sonra yıktık orayı mille petroza da şenlendi tabi adam yardırdı olaya girdi flag of hate de güvenlik görevlileri tamamen aradan çekildi , üni bahar şenliğinde metalden uzak katatonia için gelen kızlar kaçıştı ve mekan bize kalmıştı..

eskiden ortam güzeldi bol bol trollerdik galatasaray üniversitesinde teo geldiğini öğrenince girip headbang yapıp şarkıları farklı söyleyip paramparça şarkısında pogo bile yapmıştık iron maiden istanbula gelsin yürüyüşümüz milliyette köşe yazısı olmuştu 2008 veya 2009 idi istiklal caddesinde 50 troll iron maiden oley iron maiden oleyyy diye bağırırdık çelik kuvveti görünce çelik kuvvet oleye dönerdik

videosu hala durur
    https://www.facebook.com/photo.php?v=1115646071870&set=vb.1848515820&type=3

dio vefat ettiğinde buluşma amaçlı özel pankartlar hazırlayıp yürüyüş yapmıştık hepsi arşivde .. ergendik ama trollemenin eğlencenin dibini vururduk

• quote:

quote:

Hocam öncelikle ben 3-4 kombinesine odaklandığım için yanılttım sizi. Genele baktığımız zaman dibine kadar haklısınız. 2 sene önceki Opeth konseri normal giriş 60, geçen sene Orphaned Land 50 TL gibi fiyatlardaydı.(Kaldı ki bunlar bile fazla rakamlar) Ama benim size vereceğim en güzel örnek bu seneki Metal All-Stars konseri. Biletix 110 liradan bileti satamayınca Phil Anselmo'nun, Nick Menza'nın ayrılışını ve Vince Neil'ın katılamayacağını öne sürerek konseri iptal etti. Dorock üstlendi konseri 50 lira gibi bir fiyattan onca yıldızı 2 gün üst üste izleme şansı yakaladık. Adamların uydurduğu bu adamlar yok bahanesi öyle komik ki turne başında belirtildi ve Sofya gibi ülkelerde Nick Menza yerine geçen Rhino ile (bizde de Rhino sahne aldı) devam edilip Phil Anselmo'suz ancak harika bir konserlere çıkıldı. Daha da gülünç taraf vaat edilen isimlerden Cronos rahatsızlık geçirip turneye katılamayan isimlerden birisi ancak Biletix açıklamasını yaparken Cronos'dan bahsetmiyor bile. Sanırım ya tanımıyorlar ya da haberleri yok durumundan. Ve de 60 lira fazladan bilet fiyatı çekiyorlar. Kaldı ki ben biletix konserine gitsem arkadalarda olacaktım, Dorock sağolsun en önden izledim. Tek üzüntüm geçen seneki Testament konserini kaçırmış olmam. 20 TL ne demektir ki Testament gibi bir Thrash devine. Ayrıca hocam Sepultura için bu sene de öyle bir şans elinize geçerse bir PM uzağınızdayım haberiniz olsun. Ayrıca tam postluyordum ki Aerosmith konserindeki rezillik de geldi aklıma. Millet harıl harıl bilet falan satmaya çalıştı 50-60 lira düşen oldu fakat satın alan çıkmadı. İTÜ'den Küçükçiftlik'e falan alındı saçma bahanelerle. Orphaned Land de geçen sene Küçükçiftlik'ten garajistanbul'a alınmıştı mesela. Kendilerini gülünç duruma bizi de zor duruma düşürüyorlar. Ayrıca baya bir konser izlemişsiniz hocam. Kreator - Nile gördüm canım nasıl çekti o tarz bir atmosfer anlatamam size. Belki geçen seneki Hi-Voltage'da öyle bir tadı Cradle of Filth ve Slayer ile alabilirdim ancak o da malum iptal oldu. Hocam çok iyi oldu içimi döktüm ya.

testament başlı başına ayrı bi hikaye , yalanım yok varsa yarını göremeyim sürekli rüyalarımda testament konserindeyim ve arkadaşlarla sürekli paylaşırdım o zamanlarda hangi grubu istesem şansa geliyordu d.r.i bir diğer örneği neyse konser haberi olunca beklemeye koyulmuştum ama iptal olduğunu öğrenince çok üzülmüştüm hatta o gün ikindiden yattım sonra akşam arkadaş aradı uyandırdı dorock da çıkacaklarını söyleyince evden çıkmam 1 dakika sürmedi , yine mi rüya diye kendimi cimciklediğim olmuştu o kadar kalabalıktı ki ufacık yer, koca iri adamlar sahneye geçmek için bayağı bi ite kalka bizi yararak sahneye ulaştılar ,, en öndeyim ama kıpırdamak ne mümkün ,, bi de ben aşırı terleyen bir insanım suyum çıkmıştı sağolsun vokal açtı buz gibi bir bira bana verdi o günü hiç unutamam , tabi bunda arkadaşımın payı da büyük boyu bayağı uzundu enver senin için baget alacağım dedi 20 saniyeye elinde baget bana verdi, odamda saklardım ama babam ihtiyar 65 liktir kendisi tuvaleti açmak için o bageti kullanınca ne kahrolmuştum var ya

davetiye olayına gelince 2008 - 2012 arası diyeyim , facede sayfalar vs. yeni başladığı dönemlerde benim metal üzerine sayfalarım vardı , en çok ilgi alan sayfalar elimdeydi haliyle davetiyeler cepte idi ama eli ayağı hepsinden çektim zaten face eskisi gibi değil reklamlar ile batırdı ayda bir giriyorum sayfalardaki o ortamda ölünce uzaklaştım..

biletix den bilet almam,, 20-30 lira fark oynar dorock gibi mephisto gibi organizatörlerin yakın ilişkisi olduğu yerlerde de bileti satarlar , biletix gibi 15 lira hizmet bedeli almazlar ve indirimli bilet alırsın.. onun harici kapı önünde davetiye bilet satanlardan ucuza bilet alabilirsin 60 dediğin opeth konseri kapı önünde 25 e aldığımı biliyorum ozzy osbourne 40 lira vb.. sponsorlara çok davetiye veriliyor ve çoğu kapı önünde dolaşan adamlardan bu biletleri bulabilirsin.. yine organizatörler ile iletişime geç onlar biletix harici uygun yerlere yönlendirebiliyorlar ..

Kreator konusu tekrar açılmışken ankarada 15 liraya yanında 3 yabancı grup daha izlemiştik , ama ankara insanı ilk kez böyle büyük bir konser görmüş insanlar daha önce teker gruplar sahne alıyordu ama böyle organizasyon ilkti ve bildiğim daha da olmadı haliyle insanlar hiç kıpırdamadan tiyatro izler gibi her anı kaçırmak istemezcesine izliyor , ben sinir oldum tabi bir de üniversite yaz şenliği metal ile alakası olmayan kızlarda var headbang yapsan rahatsız oluyom ben yaa diyolar ,, neyse deathstars - sepultura - katatonia çıktı ben kreator gelince dayanamadım oradaki arkadaşları gaza getirdim , pogo - death wall in alasını yaptık bir de sahne önü bariyerlerini yıkmaya çalıştık ,, sahne önünde 50 kişi bile yok bomboş , mille petroza death wall a çağırıyo kimse anlamıyo tatsız tuzsuz adam çalıyor , sahne önünde de 15 güvenlik görevlisi ve istanbuldakinden çok daha güçlü sağlam dayanakları olan barikatlar var bir de güvenlik görevlileri ölümüne onu koruyo ama nafile yarım saat sonra yıktık orayı mille petroza da şenlendi tabi adam yardırdı olaya girdi flag of hate de güvenlik görevlileri tamamen aradan çekildi , üni bahar şenliğinde metalden uzak katatonia için gelen kızlar kaçıştı ve mekan bize kalmıştı..

eskiden ortam güzeldi bol bol trollerdik galatasaray üniversitesinde teo geldiğini öğrenince girip headbang yapıp şarkıları farklı söyleyip paramparça şarkısında pogo bile yapmıştık iron maiden istanbula gelsin yürüyüşümüz milliyette köşe yazısı olmuştu 2008 veya 2009 idi istiklal caddesinde 50 troll iron maiden oley iron maiden oleyyy diye bağırırdık çelik kuvveti görünce çelik kuvvet oleye dönerdik

videosu hala durur
    https://www.facebook.com/photo.php?v=1115646071870&set=vb.1848515820&type=3

dio vefat ettiğinde buluşma amaçlı özel pankartlar hazırlayıp yürüyüş yapmıştık hepsi arşivde .. ergendik ama trollemenin eğlencenin dibini vururduk

Hocam müthiş anılar yahu. Chuck Billy'den bira içmek ne demek öncelikle. Baget olayı çok şanssız olmuş benim için acıdı. Elimden Rhino'nun bagetini ve de Opeth'ten Fredrik Akesson'ın penasını kaçırmış birisiyim. Yakın geçtiklerimi saymıyorum. Biliyorum onların değerlerini. Bu bilet olayı için dediğiniz gibi Dorock'tan vb. alırım ben de artık alırsam. Metal All Stars rezilliği son oldu benim adıma. Zaten bu yaz hedefimdeki tüm konserlerin biletleri Dorock'ta satışta. Bir akşam Razor izlemeye gitmişken bileti mi alırım, eğlenirim de harika olur.

Kreator konserine ayrı güldüm. Rahatsız olan kızın orada işi yok, çok iyi yapmışsınız. Saçlarından çeke çeke headbang yaptırsaydınız keşke. Teoman'ı trolllemek de harika olmuş ayrıca. Şimdiki konserlere bakıyorum pogo yapabildiğim tek konser bu sene Metal All Stars'da ön grup Raining Blood yazdırınca Slayer kolyemin gücüyle 'Sleyağğğ' diye bağırıp pogoyu başlayan 2 kişiden biri olmamdı. O pogoyla da en öne geldim zaten. Daha da pogo olmadı o konserde o mekanda bile. Gojira ve Sepultura'da bekliyorum ama bu sene sağlamından bir pogo. Video ayrı hoşuma gitti. Keşke bir Black Sabbath gelse de dökülsek tekrardan meydanlara. (3 gece önce ben de rüyamda Sabbath konseri gördüm.) Şimdi pek yok ya da ben denk gelmiyorum böyle güzel olaylara. Ne güzel yaşamışsınız yahu. Konsere gidecek adam zor buluyorum. Gerçi konserde çıkıyor kafa dengi adamlar o açık kapanıyor ama yine de kötü bir durum.

• Hobaaa önce metallica bir ay sonra megadeth ve amon bu yıl verimli gecicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasmalı Kedi -- 18 Mayıs 2014; 14:04:04 >
  • anlattıklarım bi de özet geçtiğim hali tüm günümüz böyle geçerdi , o face videosunda önceki video kısımlarına gel 4 video olacaktı tamamını izle hatta dio yürüyüşünden bi foto da ekliyim buraya ..http://oi59.tinypic.com/10n5o9f.jpg

konserde kafa dengi birileri bulup eğlencenin dibini vurup headbang pogo ile stres attın mı bi anlamı oluyor , en son tuborg gold feste sevmesem de in flames konserinde pogo görünce dalmıştım başka hatırlamıyorum.. bi yaşa geldikten sonra zaten zor oluyor 18 yaş civarı isen yapabildiğini şimdiden yap belli bi zamandan sonra olmuyor .

son zamanlarda çok pogo yapılacak konser olduğunu hatırlamıyorum ama 2010 yılı altın yıl idi bizim için unirock da cuma günü sabahında belphegor çıkmıştı öğlen güneşin altında adamlar konser veriyorlardı bende stigma diabolicum çalacakları zaman pogo yapmaya yeminli orada idim tabi cuma günü ve ilk gruplardan olunca çokta kişi yoktu millet gücünü cannibal corpse ye felan saklıyordu tek başıma tepinmiştim milleti gaza getirmeye çalışmıştım ama olmamıştı o zaman grup üyeleri konser bitişi 1 saat sonrası seyirciler arasında dolaşır içerdi beni adamlar gördüğünde seni hatırladım ! man sen bu öğlen cehennem sıcağının altında deli gibi eğlenen adamsın buralarda da böyle fanlarımız olmasından gururluyuz diyerek bira + resim imza ne varsa artık

lamb of god konseri geldi şimdi aklıma da o kadar uzatmaya gerek yok

manowar konserine gideceksen bi arkadaş 90 lira mı ne diyordu ben 70 e felan çekmeye çalışırım kesin diyemem eğer bilet alacaksan haberim olsun ben soruştururum uygun olanı.. arkadaşla arayı bozduk biraz yoksa davetiye alırdımda çok konuşamıyoruz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.