Şimdi Ara

1K ya giden Yol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet abiler , ablalar, saygıdeğer üyeler 1K ya giden yola hoşgeldiniz 2017-2018 YGS-LYS sezonuda bize vuruyor maalesef. Altyapım biraz var 10.Sınıfım İlk dönem Ort 92.78

YGS ye yavaştan başladık bakalım hayırlısı neyse o olsun hakkımızda. Neler yaptığımı sürekli editlicem Hedef Mat 39 D Fen 37 D Sos 25-30 Tür 30-35 Hedef Boğaziçi veya ODTÜ EE veya Endüstri Mühendisliği.

Evet gelelim şimdi 1 Haftalık süreçte neler yaptıklarıma

Üslü Sayılar Behzat Hocadan Dinlendi bitirildi. İlk adımın tüm testleri ve Birey A nın birinci testleri çözüldü.Bugünde 9.sınıf fasiküllerinden kalan üslü sayılar testleri bitecek aynı zamanda Köklü Sayılar ve Üçgende Açıyıda bitirmeyi planlıyorum. 11 e kadar Mat-1 Konularını baya bir azaltmayı düşünüyorum.11 ve 12 de LYS Çalışmak ve Deneme Abanmak niyetim.

Bu arada abilerim ablalarım şu kardeşinizi mazur görün sadece yaşadığım bazı zorluklar sonucu akıllandım. İlerde refah ve rahat bir hayat istiyorum tek niyetim bu. Değerli yorumlarınızı benden esirgemeyin. Biliyorum sadece iyi bir Üni ye giderek refah bir hayata sahip olunmuyor fakat bu en büyük basamaklardan sadece biri ve ben bu basamağa sağlam basmak istiyorum.

Konu sürekli editlenecek yaşıt veya daha büyük hazırlananlar varsa pm atsınlar konuşalım tavsiyeleşelim. Haydi Ya Allah Bismillah

Simetri Pdf den koklu sayilar yazicidan cikartildi ilk adim birey a ve b karekok ygs soru bankalarindan testler cikartildi . Haydi bakalim Uslu sayillar birey b biraz zorladi ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eserler0676 -- 24 Nisan 2016; 12:00:33 >

• up
  • Aferin evlat yolun açık olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak dostum sana abi tavsiyesi ne diyor bu gerizekalı deme sakın sbs puanım 495 di ortalaması en iyi 5 fen lisesinden birine gittim ilk 1000 deydi puanım yatılıydım ailevi bazı sorunlar oldu evime dönmek zorunda kaldım 11.sınıfta çalışmaya başladım ygs ye bu sene ygs 30 k geldi acayip koydu ama koyan 30k değildi sınıfta konu anlattığım bunu mu çözememiş dediğim adamlar 5k 3k yaptı yani bu iş biraz nasip benim arkamdaki kız kustu mesela dikkatim dağıldı 5+7 13 dedim yine matta sonucu buldum 5 ten çıkartmam gerekiyordu çıkartmadım vs vs bak 30k oldum muhtemelen mezuna kalıcam peki diyorsan neden oldu bu olaylar fen lisesini bırakınca resmen psikolojim bozuldu ygs mental bir sınavdır seneye izmirde kuzenimle beraber hazırlanıcam daha doğrusu bilgi sıkıntım olmadığı için onlara gidicem haftada 1 dışarı falan çıkarız muhtemel bu benim hikayem şimdi gelelim öneriye 10.sınıfsan gez toz eğlen fakat hergün belli bir saatin olsun bizim fen lisesinde zorunlu etüt saati vardı 4 saat mesela o yeterdi 10.sınıf için şuan gidipte en baba kitapları çözmeye gerek yok 12 ye gelince lan parabol ne sigma pi ne diye mal mal bakma yeterli düzenli çalış sınavlardan önce biraz kas yeter 11.sınıfın sömestrında adam akıllı başlarsın neden dersen zaten bu bilgiler unutulacak olan bilgiler ha diyorsan ben illa çalışıcam gözünü seveyim ygs adına kimya biyo çalışma ölümüne mat geo çalış hani 1 senede geliştirirsen mat geoyu 12 ye gelince elinde inanılmaz bir silah olur kafaya takmadan rahat rahat çalış önünde uzun bir zaman var kendine iyi bak sağlıcakla kal :)

• kibaarfeyzoo kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun çok sağol
  • ygslys12sinif Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim abi rehber oldu düşüncelerin. Allah tüm istediklerini gönlüne göre versin beni anlayabilmene çok sevindim.
  • Dostum mat ve geo çöz ama diğer ygs lere bulaşma bence çünkü unutursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21.yy gençleri gümbür gümbür geliyor. Hay maaşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEOG puanın kaçtı?
  • Pes etme hocam bu sene alırsın istediğini.

• Pes etmedim hocam may geo zaten bitikti sene icinde hallettim onu plan ilk 5 k ya girip ygs de lys den ileri cekip iyi bir myhendislikti bakalim biyo falan calisiyoum insallah bu sene olur olmazsa da seneye tum ygs lys bitirmis baslarim sosyal falan calisirim 😊

• 400 idi hocam
  • eserler0676 E kullanıcısına yanıt
    Ne lisesindesin hocam? İstanbul da mı oturuyorsun? Bende 10.sınıfım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi Matematik -- 16 Nisan 2016; 18:10:40 >
  • Anadolu lisesi hocam antalyada oturuyorum
  • takipteyim bende 10.sınıfım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xytreasure -- 16 Nisan 2016; 19:28:02 >
  • helal olsun valla.
  • 10.sınıfta ygs-lys ye dair bişeler yapan gözümde ağır beyinsizdir. Hayat sınavdan ibaret değil git gez toz 11. sınıfta yavaştan başlarsın. Şuan yapman gereken okul derslerini sıkı tutmak ve lisenin tadını çıkartmak
  • fizik ve kimya ygs de beklediginden basit gelicek fazla kasma ama matematik ve geometriyi cok sıkı tutmalısın.özellikle problemlerden her soru tipine bak

• eserler0676 E kullanıcısına yanıt
    Manyak gibi 8 ay ygs çalışma hedefledigin sıralama ygs de gelmezsede şaşırma. Ygs yi ziraat türkiye kupası, lys yi şampiyonlar ligi kupası gibi düsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dart Cu Roi -- 16 Nisan 2016; 21:19:07 >
  • Hayirlisi olsun ya bilmiyorum valla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.