Şimdi Ara

1e1: Playstation Move'u inceliyoruz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
47.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kinect ide bekleriz ayrıca sormak istediğim şey move un analoglu parçasını aldığımızda solakların kullanımı için kolay oluyor mu?
  • bu kadar uzun inceleme yapmayın izlenimi azaltıyosunuz.
  • inceleme için teşekkürler faydalı oldu
  • d3l1kanli

bende solağım çok rahat kullanıyorun
  • 29:30 bittiğim andı
  • Mükkemmel bir 1 e 1 olmuş, teşekkürler.
  • Playstation Move ve aksesuarlarını aldığım için çok mutluyum, kesinlikle her PS3 sahibinin tatması gereken bir teknoloji.
  • inceleme için teşekkürler :D

birde bu t-shirt, çanta ve şapka kazananlar neye göre belirlendi acaba
  • Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık....
  • çok güzel bir inceleme emeğinize sağlık.
  • çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık
  • elinize sağlık coclar
  • Çok güzel bi inceleme ellerinize sağlık.Fiyatı biraz pahalı ama :D yinede değer diye düşünüyorum.Keşke hediyelerden biri bana çıksaydı:D
  • emeğinize sağlık cidden güzel bi inceleme olmuş kinect çkncada böle bi inceleme olursa gayet iyi olur tekrar teşekkürler inceleme için
  • Gerçekten çok başarılı bir inceleme,artık profesyonel oldunuz iyice aştınızsunum şeklini çok beğendim özellikle 1e1 espirisi çok hoş gerçekten,tebrik ederim.

Move hakkın da hiç olumlu düşünmuyordum,bu videodan sonra çok daha heyecanlandım ,tek sıkıntı çok pahalı olması diyebilirim,nerdeyse yeni ir konsol fiyaını geeçekten hakkediyor mu ilerleyen zamanlarda göreceğiz sanırım.
    tekrar teşekkürler.
  • bence başarılı ama kamera elimizin hızını kaldırabilecek mi ? :)
  • elinize sağlık. Çok güzel inceleme :)
  • yönetici abiler yarın ps3 yada xbox360 elite alacağım tam karar veremedim hangisini almamı tavsiye edersiniz hangisinde görüntü kalitesi daha güzel ve daha az sorun çıkarır acaba bide ps3 ü pal mı ntsc-u mu almamı önerirsiniz
  • böyle saçma bişey görmedim sağ ellemi oynuyorsunuz sol mu diye soruyor sağ diyorlar sol elle oynuyorlar yahu! :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.