Şimdi Ara

1998 astra gls hakkında bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkt adediğim gibi astra gls 98 model araç nasıldır tavsiye edermisiniz motor vs problemli bir araçmıdır? almayı düşünüyorum..iç hacmi geniş midir?

• quote:

Orjinalden alıntı: saitax

arkadaşlar başlıkt adediğim gibi astra gls 98 model araç nasıldır tavsiye edermisiniz motor vs problemli bir araçmıdır? almayı düşünüyorum..iç hacmi geniş midir?

daha önce böyle bir konuda çılmamıştı orayada bikaç arkadaş yorumda bulunmuştuk ama göremedin heralde neyse..

97 astra gls araca sahiptim bende sağlam bir araçtır güncelliğini hala koruyan bi dizayna sahiptir bence,motoru hem güçlü hem sağlam bide güzel kullanınca oldukça ekonomiktir,arka koltuklar şimdiki araçlara göre diz mesafesi bakımından biraz dardır ama genede yeterince geniştir,ön taraf içinde aynı şey geçerli,bagaj hacmi oldukça iyidir,belirli kronik bir sorunu yoktur en azından ben yasamadım 139000 km de sattım arabayı 2 ay önce bi o kadar daha giderdi sanıyorum

• bu linkte biraz fikir edinebilirsin sanırım

http://forum.donanimhaber.com/m_16290242/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 5 Eylül 2007; 12:46:08 >
  • bilgisayar olmadığından foruma epeydir giremiyordum .tavsiyeleriniz ve bilgileriniz iççin teşkkür eederim
  • gls araç iyidir klima vardır o arabada bende gl var klima yoq araba temizse kaçırma markası yeter ben 6 senedir kullanıyom çok memlunum yeni çoğu arabaya motor açısından taş çıkartır o arabanın küçük olduğuna bakma doğanlardan geniş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSMORUK1 -- 7 Eylül 2007; 10:57:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.