Şimdi Ara

1997 model 1.8T passat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1997 model 1.8T passat model araç hakkında yorumunuz nedir lpg de kaç lt yakar, lpg ye uyumlu mudur? kronik bi sorunu var mıdır?Fiyat olarak yaklaşık hangi fiyatlarda alınabilir?

• temizi 18-23 arasıdır ..
    97 turbolularda yakıtla bağlantıların birbirine yakın olması gibi bi problem vardı bunu 98 lerde hallettiler .. performans olarak şuanki bir sürü araçtan iyidir özellikle turbo luları ..
    yakıt olarak normal dir ..
    parçası genel ortalamanın biraz üstündedir ..
    sanırım 90 100 binde bi turbo değişiyor ve fiyatı 1000-2000 tl arası ( burasını yanlış hatırlıyor olabilirim )..
    kasası bence yılına göre efsanedir en azından ben çok beğeniyorum .. uzun yolda konforludur yormaz ..
    açıkcası bence her ihtimale karşı turbolu değil düz almak daha mantıklı ..

not: lpg ye uyumludur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 24 Mayıs 2013; 18:33:16 >
  • çok masraf çıkartır uzak dur o yaşta sağlam araba istiyorsan atmosferik 2.0 litre araba bak .
  • temizini bulmanız çok zordur ve fiyatıda uçuktur hor kullanılmışıda başa beladır ocağınızı söndürmeyin
  • Şöyle izah ediyim aynı motoru Audi a4 kullanıyor biliyorsunuz . Arkadaşıma aldık 1998 model boncuk mavısı 1.8 T a4. fiyatı da 19.000

225 bınde araç. Lacivert deri koltuklar kapı içleri falan.

Aracı kullanması acayip keyifli tadı damağımdadır bu motorun :D konforu falan filan yaşına göre güzel . 10 ltre vivarı benzın 12-13 litre de lpg yakıyordu tüpü arkdaşım taktırdı. Yalnız bu aracın ağırlığı 1.250 kg civarıydı.

İnşallah faydası olmuştur yorumumun
  • biraz dar bir araç.. bana göre öyle..
  • Babamin isyerinde var 2-3 tane 1.8 T 150 bg olmasi lazim 300 bin km civarindalar genelde uzun kullaniliyorlar. İlk alindigindan beri bakimlilar. zannedersem bitanesi rektefiye oldu digerleri devam yakiti biraz fazlaymis oyle diyorlar ama tam olarak bir fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok yakin bir akrabamda 98 modeli var. Deri ve isitmali koltuk, tam otomatik cift bolmeli digital klima, sunroof, 6li CD changer, 8 tane airbag, cc vs ne arasan var. Uzerinde cok ozel bi lpg kiti var ve 120 bin km'de.

• Alacaksan 98 ve sonrasını al. 97 ler yeşil ışıklı gösterge ve sarı sinyallidir ve turbo sorunu vardır. 99 dan sonrasıda gaz telli değil epc lidir. kalkışlarda 2 3 saniye geçikme yapabilir. Seceresini çok iyi araştırıp almalısın. Passatta 97 200 arası 1.8t den başkası tutulmaz. Parçası kıyamet gibi. Çıkması bol ve ucuz. Yakıt kullanmana bağlı ama 150 bg adamı kışkırtmıyor değil.
  • Turboluların temizi çok zor bulunuyor, 1.8 atmosferik almak mantıklı tanıdık geçen 18e aldın 70bin kmde kazası vs yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Turboluların temizi çok zor bulunuyor, 1.8 atmosferik almak mantıklı tanıdık geçen 18e aldın 70bin kmde kazası vs yoktu

çok ilgin o yaşta araç ile sadee bakkala ekmek almaya gitseler o kmyi geçerdi.

O paraya orjınalse çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

biraz dar bir araç.. bana göre öyle..

Boy-kilo kaç hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

Boy-kilo kaç hocam?

1.89 boy kiloda 105
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

quote:

Turboluların temizi çok zor bulunuyor, 1.8 atmosferik almak mantıklı tanıdık geçen 18e aldın 70bin kmde kazası vs yoktu

Gerçekten temiz araba arka tanpon boyalı sadece ama sanırım dolu paketi değildi üzerinde kapak jantla geldi aldığı ay lpg taktırdı

• quote:

quote:

quote:

Boy-kilo kaç hocam?

1.89 boy kiloda 105

Anladım o zaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

Boy-kilo kaç hocam?

1.89 boy kiloda 105

Anladım o zaman

Arkadaşın maşallahı var.

• quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozak07 -- 25 Mayıs 2013; 8:58:45 >
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten temiz araba arka tanpon boyalı sadece ama sanırım dolu paketi değildi üzerinde kapak jantla geldi aldığı ay lpg taktırdı

iyi denk gelmiş güle güle bin usta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.