Şimdi Ara

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ ===== (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
18
Favori
153.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKİN103

FİYATI NORMAL BENCE ALINIR YAKIT KONUSUNDA DA TURBOLULARA ÇOK YAKIYO DİYORLAR ŞEHİRİÇİ YÜKSEK DEVİRDE KULLANDIM 38 KRŞ YAKTI ŞEHİRLER ARASI DA 27 KRŞ FALAN YAKIYO

İmzanızdan anlaşılacağı üzere almışsınız galiba arabayı.Hayırlı uğurlu olsun mükemmel bir araba aldınız.Arabanız manuelse yakıt lpgyle 30 kuruş civarı olmalı yoğun trafikte.Kazasız belasız sürüşler dilerim farlar xenonmu sarı halojenmi.

Bu araçtan inip transportera binince insan acayip arıyor vallahi heleki full bir passata sahipseniz.

Bu aracı almayı düşünenlere tavsiyem 1.8lere bakmasınlar 1.8T alsınlar.Dizel düşünürsenizde motorda şanzımanda sorunsuzdur adam gibi bakıldıysa 300binde olsa problem değil.Aynı şey 1.8T nin motor ve şanzımanı içinde geçerli.Sonuçta 10 11 12 yaşında bir araç alıyorsunuz almışken hakedenini almak lazım düz 1.8 motor o arabaya yakışmıyor gidişide vasat zaten zevksiz bir araba.

• 2004 MODEL WOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TRENDLİNE
    "102 BEYGİR''
    [simage][/simage]
    Arkadaşlar almayı düşünüyorum yorumlarınız benim için değerli PM olarak yardımcı olur musunuz çok sevinirim aranıza katılma issterim

Aracımız EXPERTİZ VE KİLOMETRE garantilidir.
    Aracımız İLK SAHİBİNDEN ve titizlikle kullanılmış,orijinal garaj aracıdır. Ağır bakımları yapılmış olup; orijinal 127.000 kilometrededir.
    Aracımız WOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TRENDLİNE modeli olup,sınıfınının ve modelenin en tutulan,en full versiyonudur.Aracımız 1600 MOTOR – 16 VALF - 102 BEYGİR gücüne sahiptir.
    95.000 KM’DE; triger seti,baskı-balata seti; 125.000 KM’DE motor yağı,yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi değişmiştir.
    Aracımızın PİRELLİ MARKA 4 lastiği 3 AY önce alınmıştır.
    Aracımızın TEMMUZ AYI VERGİSİ yatırılmış olup satışa hazırdır.
    Aracımızın muayenesi 2013 KASIM AYI sonuna kadar devam etmektedir.
    Aracımızın plakası İLAN HIRSILIĞINA KARŞI güvenlik amaçlı gizlenmiştir.
    Aracımızın OTO KULLANIM BİLGİ KİTAPÇIĞI ; ORJİNAL SUSTALI YEDEK ANAHTARI mevcuttur.
    Koltuk, kapı ve tavan döşemelerinde en ufak yıpranma yoktur. Aracımızın içerisinde kesinlikle sigara içilmemiştir.
    Aracımızın OTO KUAFÖRÜ,BOYA KORUMASI VE CİLASI yapılmıştır. Aracımızı alan kişinin kesinlikle sorunsuz ve masrafsız bir şekilde binebileceği tam bir aile aracıdır.
    ÖZELLİKLER:
    Abs,Esp,Asr,Epc,Digital İklimsel Klima,6 Airbag,Full Yol Bilgisayarı,Yağmur Sensörü,Işıklı Makyaj Aynaları,Elektrikli-Isıtmalı Aynalar,Mercekli Zenon Farlar,Torpido Soğutma Sistemi,Yükseklik Ayarlı Tam Hidrolik Direksiyon,Otomatik Kararan Dikiz Aynası,4 Cam Otomatik,Arka Kol Dayama,Merkezi Kilit,Çocuk Kilidi,Koltuk Derinlik Ayarı,İmmobilizer,İsofix,Arka Cam Buz Çözücü,Orjinal Çelik Jantlar…

• S.A. arkadaslar bende de 2004 Passat 1.6 Lpg mevcut. Gecen gun sol ön sis cercevesi düşmüştü, sis lambasinda problem yok allahtan ama o plastik cercevesi kaybolmus, nerden temin edebilirim acil yardimlarinizi bekliyorum Bakırköy İstanbulda yasiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999-2000 B5 130 hp. TDİ ekleyin beni dee
  • 1.9 TDi Comfortline, Exclusive, Highline, Trendline. Bunların arasında en dolusu hangisidir 2000 model passat için?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bu-fiyata-baska-passat-zor-bulursunuz-146566637/detay

Arkadaşlar merhabalar ben öncelikle tam bir mercedes hastasıyım fakat ikinci bir araba almak istiyorum ve passatlar çok hoşuma gidiyor gerçekten çok güzel arabalar fakat şuan çok fazla bi para yaıramadığım için ilandaki araba gibi bir araç almak istiyorum tavsiye edermisiniz.
    Enfazla 16 - 17 bin tl verebiliyorum.

birde 1.8 lerin( turbosuz) yakıtı şehir içinde nasıldır.

• passat 2001 b5.5 1.9 comfortline modeline Exclusive, Highline modelinde olan ince çıtalı tampon kromajı arıyorum nereden bulabilirim bilgisi olan varmı ?
    bu araçtaki çıtalardan arıyorum
     ==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ =====

Bunlardan değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad4core -- 27 Aralık 2013; 1:08:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burakcan26B4871 -- 8 Ocak 2014; 22:06:39 >
  • Meraba Arkadaşlar Bu Siteye yeni Üye Oldum :)
    Bizimde 1.6 Passat'ımız var Ve 2.ci Passat Çok memnunuz .

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ ===== ==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ =====

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burakcan26B4871 -- 8 Ocak 2014; 22:12:08 >

• Merhaba arkadaşlar,
    B5 kasa 1.8 T Passat almayı düşünüyorum.
    Bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

1-Comfortline ile Highline arasında deri-nubuk döşeme haricinde fark var mı? Varsa nelerdir?

2-2000 model 1.8 T Highline model passatlar da ESP var mıdır?
    Bazı modellerde teybin yanında ESP tuşu var.
    Bu tuş olmayan araçta ESP yok mudur?
    Şimdilerde bazı modellerde ESP var ama tuş olmuyor, böyle bir şey var mı passatta.
  • xpressby5484 X kullanıcısına yanıt
    Kardes selam. Ben gecen gun değiştirdin Bosch 330 tl. Yan sanayi aldım 6 ay sonra bozuldu. Götürüp üzerine para verip orijinal aldım. Daha bir sıkıntı görmedim.

• Beni de ekleyin. Sonunda aldim bende aracı. 2000 passat 1.8 20 valf. Lovato LPG.

• glock35 kullanıcısına yanıt
    1- Hatırladığım kadarıyla cruise control, mevcut teyp'e bağlı cd çalar, sunroof (opsiyonel olabilir) gibi farklar da vardı.

2- B5 kasalara Esp 2000 model highline lar ile geldi.Highline lar için standart mı opsiyonel mi tam bilemiyorum ama, Esp olan araçlarda üzerinde esp yazan tuş var dediğin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.McRae

1- Hatırladığım kadarıyla cruise control, mevcut teyp'e bağlı cd çalar, sunroof (opsiyonel olabilir) gibi farklar da vardı.

2- B5 kasalara Esp 2000 model highline lar ile geldi.Highline lar için standart mı opsiyonel mi tam bilemiyorum ama, Esp olan araçlarda üzerinde esp yazan tuş var dediğin gibi.

Teşekkürler C.Mcrae
    sahibindende tüm 2000 highlinelara baktım hiç birinde ESP tuşu yok.
    2001 den itibaren 5,5 kasalarda var.
    Sanırım 5,5 kasadan itibaren higlinelarda var.
  • cok fazla araca bındım en son focus aracımı 1.8t yesıl 97 model passatla takasladım yasadıgım en guzel konfor bu aractaydı . ama tek sıkıntım bıraz yakıtta benı uzdu gıbı. satarken de sıkınıtıya soktu ama bunun tek sebebı rengıydı. suan ımkanın olsa gozum kapalı alırım tekrar yesıl falan farketmez bana :))
  • Merhaba arkadaşlar 2004 model passat almayi düşünüyorum. 1.8T ile 1.9tdi arasinda kaldim Araçların performanslari nasıldır? Yakit tüketimleri nasildir? Yılda 14000 km yapiyorum Dizel almak 14000 km icin degermi Ayrica motor hacmi farkindan dolayi yıllık 400 lira daha dizel arac dizelin bakimlarininda agir olduğu soyleniyor Araci 5-6 sene kullanacagim arac fiyatları da ayni ikside 33-38 bin bandında Sizce hangisi nicin tercih etmeliyim?

• Arkadaşlar Passat 2000 model aracım için aşağıdaki resimdeki 15 numaralı parçayı arıyorum.Orjinal serviste çok pahalı çıkmasını bulabilirmiyiz. Yardımcı olabilirmisiniz ? (3B2857922DA94)(Parça Numarası)

• benide eklermisiniz lütfen aracım 2000 model 1.9tdi passat highline (özel seri ) .bu arada bu aracın kitapçığını bir türlü bulamadım çok acil lazım .nerden teminini sağlarım acaba bilenler varsa yardımcı olabılırler mı yada yanında pdf dosya olarakta ındırebıleceğim şekildede olur acil yardım lütfen saygılar...
  • Selam bende aranıza aracımla katılmış bulunmaktayım.....
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.