Şimdi Ara

1993 Model Broadway Otomatik ve Avrupa Modeli Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikirlerinizi alıyım dedim arkadaşlar. Aracım var ama babam benim arabayı rahat kullanamıyor. Bu yüzden almayı düşünüyorum.
    Araba avrupa modeli ve otomatik vites 2. sahibi yakın arkadaşım.İlk sahibide arkadaşımın yakın dostuydu.
    Lpg takılı.
    2013 te muayenesi var.
    Camlar otomatik.
    Merkezi kilit var.
    Komple boyalı.
    Döşemeler iyi.
    Değişen olarak sürücü kapısı değişmiş.
    Km 87.000 de (Orjinal mi bilmiyorum ama orjinal diyor)
    Döşemeler yeni.
    İstediği fiyat 6500 TL
    Ne diyorsunuz fikirlerinizi alıyım.

• Yanlıs anlama sakın ama ARKADAS ARKDASI S...
  • Otomatik broadwaye bindim bir kez. MAnuel broadway in 5. viteste gittiği yeri kağnı hızıyla gidebildi. Çok hantal. Sanki araba hiç gitmiyor gibi. Hepsi böyle mi bilemem. Bindiğim araç temizdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abavf

Otomatik broadwaye bindim bir kez. MAnuel broadway in 5. viteste gittiği yeri kağnı hızıyla gidebildi. Çok hantal. Sanki araba hiç gitmiyor gibi. Hepsi böyle mi bilemem. Bindiğim araç temizdi.

Bu araçta temiz ama daha sürmesi nasip olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

quote:

Orijinalden alıntı: abavf

Otomatik broadwaye bindim bir kez. MAnuel broadway in 5. viteste gittiği yeri kağnı hızıyla gidebildi. Çok hantal. Sanki araba hiç gitmiyor gibi. Hepsi böyle mi bilemem. Bindiğim araç temizdi.

Bu araçta temiz ama daha sürmesi nasip olmadı.

Alıntıları Göster
    Bayılıyorum şu orijinal kilometrelere

• quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Sormayın hocam ; 93 model araçta 87.000 km ne kadar orjinal olacağınada ben bayılıyorum.
  • quote:

quote:

Sormayın hocam ; 93 model araçta 87.000 km ne kadar orjinal olacağınada ben bayılıyorum.

Alıntıları Göster
    Eski otomatiklere bulaşma bence vites değişene kadar araba çatlıyor

• quote:

quote:

olabilir bi tanıdığımda 91 bmw 316 var 0 almış 35bin kmde araba sadece hafta sonları biniyor oda çok nadir
  • quote:

Orijinalden alıntı: trafik cenavarı

quote:

quote:

olabilir bi tanıdığımda 91 bmw 316 var 0 almış 35bin kmde araba sadece hafta sonları biniyor oda çok nadir

Alıntıları Göster
    Şimdi millet alma diyor bende alma diyeceğim ama o bütçeye başka ne alternatif olabilir ki? hele ki otomatik istiyorsan ki bu konuda arkadaşlara katlıyıroum çok eski bir teknoloji ürünü bu otomatik vites o nedenle çok bir şey farkedeceğini sanmıyorum düz v itesini al derim ben sana..Çünkü broadwaylarda pek öyle yeni araba gibi baskı balata durumu hassas değildir, her türlü kalkar..temz bir düz vites almanı tavsiye ederim. Emin olmamakla beraber tahminimce 4 ileridir.. iyi düşün derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: darüzzafer68

Şimdi millet alma diyor bende alma diyeceğim ama o bütçeye başka ne alternatif olabilir ki? hele ki otomatik istiyorsan ki bu konuda arkadaşlara katlıyıroum çok eski bir teknoloji ürünü bu otomatik vites o nedenle çok bir şey farkedeceğini sanmıyorum düz v itesini al derim ben sana..Çünkü broadwaylarda pek öyle yeni araba gibi baskı balata durumu hassas değildir, her türlü kalkar..temz bir düz vites almanı tavsiye ederim. Emin olmamakla beraber tahminimce 4 ileridir.. iyi düşün derim..

Alıntıları Göster
    Aynı arabadan babamda var hala kullanıyor. Şanzıman 1 kez yapıldı komple 1500tl masraf etti. Eğer kalabalık aileysen tavsiye etmem bayır çıkarken motor çatlayacak pozisyona geliyor. Vites geçişler çok sarsıntılı ve kararsız. İmkanın varsa biraz daha biriktir başka araç al derim. Yakıtıda fazladır.

• O paraya 2000 veya 1999 model yumurta kasa hyundai accent alirsin daha seri daha sorunsuz ve kullanimi kolay

Mis gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

O paraya 2000 veya 1999 model yumurta kasa hyundai accent alirsin daha seri daha sorunsuz ve kullanimi kolay

99 2000 yumurta kasa 6500 bulursanız ben 2 tane alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: taze roka

quote:

O paraya 2000 veya 1999 model yumurta kasa hyundai accent alirsin daha seri daha sorunsuz ve kullanimi kolay

Bir tane de ben alayim. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    O yaşta ve renault otomatik vites hiç bulaşmayın derim zira yarın bir sorun çıkartırsa ustasını bulması yaptırıyım deyince parça masrafı işçiliği bir kıyamet para birde üstüne üstük koşturmanız yanınıza kar kalır eski randumanında çalışmamasıda cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: of dead

O yaşta ve renault otomatik vites hiç bulaşmayın derim zira yarın bir sorun çıkartırsa ustasını bulması yaptırıyım deyince parça masrafı işçiliği bir kıyamet para birde üstüne üstük koşturmanız yanınıza kar kalır eski randumanında çalışmamasıda cabası.

Alıntıları Göster
    Peki hangi araçlara bakıyım o fiyatlara başka bir neler olabilir?

2000 veya 1999 model yumurta kasa hyundai accent 8000-9000 dan aşağı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Bir tane de bana ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

quote:

quote:

Bir tane de bana ;)

bende isterim, hatta iki tane alabilirim

• Otomatik broadwayler 3 vitestir uzak durun ama manueline her turlu kefilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Otomatik broadwayler 3 vitestir uzak durun ama manueline her turlu kefilim.

Aynı şeyi yazmak için girdim... (: 3 ileri şanzuman ne yazık ki çok çok başarısız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Otomatik broadwayler 3 vitestir uzak durun ama manueline her turlu kefilim.

Aynı şeyi yazmak için girdim... (: 3 ileri şanzuman ne yazık ki çok çok başarısız...

Kısacası babam gündelik işlerde kullanacak aşırı bir hız vs. söz konusu değil ama yinede yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.