Şimdi Ara

1950 tlye tr garantili g5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1950 tlye tr garantili g5 alınır mı arkadaşlar ? g4 rezaletini görmezden gelerek fikir verirseniz daha faydalı olur benim için

• Görmezden gelerek dediğiniz için,alınır derim özellikleri çok iyi.Not:Suya dayanıklılığı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma kardeşim alma. G5`te de kronik sorunlar yok mu? Var diye biliyorum ben. Özellikle Ghost Screen olayı 4 ve 5`te olmayan telefonu çöpe atıyorlar.
    https://www.lgdestek.net/lg-g5-ghost-screen-sorunu-ortaya-cikti-24760.html

burada çok net gözüküyor.

1950TL verip 4-5 ay kullandıktan sonra servise yollayacaksın ve lanet etmeye başlayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 9 Kasım 2016; 19:35:37 >
  • SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Adam bootlop u görmezden gelirim diyor.Siz ne diyorsunuz.

• Diyorum ki almasın. Gitsin 2.150ye S7 alsın.

LG`ye aşırı bir düşmanlığım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Diyorum ki almasın. Gitsin 2.150ye S7 alsın.

LG`ye aşırı bir düşmanlığım var

Garantiden dolayımı?,Samsung un garantiside kötü ama.

• Garantiye 600DK harcadım. 2 kere bağlanabildim.

Birde internette okuduklarımdan sonra iyice kıllandım. Yolladıkları telefon bile aynı sorunlara sahip. Böyle bir firma nasıl oluyor aynı hataya sahip telefonları üretip piyasaya sürüyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Garantiye 600DK harcadım. 2 kere bağlanabildim.

Birde internette okuduklarımdan sonra iyice kıllandım. Yolladıkları telefon bile aynı sorunlara sahip. Böyle bir firma nasıl oluyor aynı hataya sahip telefonları üretip piyasaya sürüyor anlamıyorum.

"g4 g5" modellerinden başınıza gelmiş galiba dediğiniz gibi o telefonları yaptıktan sonra garantisi ap ayrı bir şeye dönüştü.

• G4 aldım Türkiye garantili. Aralık 2015te aldım. Haziran 2016`da ghost screen başladı. İlk başlarda normaldir dedim ama sonra git gide ekranda klavye kıpkırmızı bir şekilde izi kalmaya başladı(klavye gri olmasına rağmen).

Sonra internette görünce böyle bir problemi olduğunu eylülde verdim. 1.5 ay oldu anca dün yeni telefon yollamışlar. 1 Değişim formu doldurmak bile 1 hafta sürdü. Bende gittim Tüketici heyetine, para iadesi için başvurdum. LG firmasını şikayet ettiğimi gördüklerinde "Bıktık artık LG`den" dediler.

Az önce S7 siparişi verdim. Birde samsung deneyelim bakalım.
    Samsung almışssanız kılıf şart ön camı çok hassas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 10 Kasım 2016; 22:43:53 >
  • spigen tough armor slim s7 ile beraber verdim siparişi. camınada spigen kavisli alacağım s7 için tamam.

LG G4 kılıf kaldı elimde. Onu da satışa çıkartayım
    İyilerini almışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 10 Kasım 2016; 22:48:16 >
  • Her şeyin sağlamını alır iyi muhafaza ederim.

7 yıllık laptopumun kapaktaki jelatini dahi duruyor
    Doğru bir şey yapıyorsunuz,Elbet bir gün yada tekrar kullanmak için bir neden ortaya çıkıyor.

• g5 alındı arkadaşlar. 1 telefon daha alınacak muhtemelen s7 olacak o.
  • rasheedwallacerasheed R kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah yeni sürümden ve bootlop olmayan telefon gelir,hayırlı olsun.

• g5 almayı düşünüyorum bootlop ve ghost screen sorunları nedir arkadaşlar?
    nasıl bir sorun? bootlop ve ghost screen nedir ve çok rahatsız eder mi? ederse de lg garantiyle telefonu değiştiriyormu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.