Şimdi Ara

>19 Yaş İlk Araba Tavsiyesi< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KrcgN®

quote:

Orijinalden alıntı: sps1991

peki polo gtı düşünmezmisinhttp://binekarac.vw.com.tr/fiyat-polo-gti.aspx

Guzel bi secenek buda ama bence aracta GTI yazması apaçimsi bi hava veriyo

enteresan bir bakış açısı

• Seat ibiza cupra yı inceleyin derim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sps1991

peki polo gtı düşünmezmisinhttp://binekarac.vw.com.tr/fiyat-polo-gti.aspx

Guzel bi secenek buda ama bence aracta GTI yazması apaçimsi bi hava veriyo

Oda güzel.

Aynı yaştayız, yerinde olsam;
    -Giulietta 1.4 tb multiair 170 hp
    veya
    -Scirocco 1.4 tsi 160 hp tercih ederim.

• Hiç uğraşma kardeşim,senin gibi genç arkadaşlara tavsiyem C30 dizeldir,mümkünse R-Design tadından yenmez.Gerçekte görüp inceledin mi?
  • Hiç uğraşma kardeşim,senin gibi genç arkadaşlara tavsiyem C30 dizeldir,mümkünse R-Design tadından yenmez.Gerçekte görüp inceledin mi?
  • ikinci el dusunursen o fiyata E46 3.20ci bulursun dusuk kmli ve temiz olanlarindan.. bunu bir dusun derim.. hatta E90 kasa 3.20d bile bulabilirsin.. sifir dersen A3 oneririm..
  • konuyu bölmek istemem ama apaçi olmak için tam olarak ne yapmak, hangi sosyal veya ekonomik durumda olmak, ne olmak gerekiyor? kimin apaçi olduğuna kimin apaçi olmadığına kim karar veriyor?

sadece merak ettim. son zamanlarda bunu çok duyuyorum.

apaçiler dünyanın en güçlü ordularına karşı son ferdi de ölene dek savaşmış amerika kıtasının en kahraman yerli kabilesidir. şu gördüğünüz kabilelerin hemen hemen hepsi beyaz adama hiç direnmeden teslim oldu:

http://www.native-languages.org/languages.htm

yüzlerce kabile sorgulamadan boyun eğdi. sadece bir tek kabile son ferdi ölene kadar savaştı. o kabile apaçilerdi.

apaçi olmak nasıl süreç ardından olumsuz bir sıfat haline geldi? popüler kültür apaçileri nasıl bir kılıfa soktu? merak ettim.

• İkinci el düşünmüyorsanız Mercedes,Bmw,Audi markalarında 55-60 bin lira arasında seçenekleriniz oldukça daralıyor.Sizin için A3 ve 1'den başka seçenek yok gibi.İkisininde kasaları eskidi,1 serisinin motoru geri kaldı,A3 tabiri caizse ele ayağa düştü.Volvo'da C30 var fakat tasarımı çok radikal seven çok seviyor sevmeyen hiç sevmiyor.Sizin için en uygun seçenek Scirocco Tsi 160hp DSG gibi görünüyor.Motor ve şanzuman diğer alternatiflerine göre mükemmel sayılır.Hem performansı iyi hemde madem otomatik düşünüyorsunuz DSG keyfini yaşamalısınızTasarımıda göreceli olmakla beraber yine alternatiflere göre iyi.İkinci el düşünürseniz seçenek bol.Son olarak Juke gerçekten komik bir araba

• @ Dentex : Hayır gerçekte inceleme fırsatım olmadı ama almadan once hepsini incelerim tabiki :)

@ dekorasyonankara : bu apaçiyle o apaçi nin alakası yok

@ TechZone : 2. el dusunmuyorum ama tesekkurederim genede :)

@ Alper_srt : Giuletta aklımda babamda onu begeniyor zaten
  • peki. öğrenmiş oldum. teşekkürler.
  • tabiki sportegiç

>19 Yaş İlk Araba Tavsiyesi<
  • Mitsubishi Lancer + Body Kit

>19 Yaş İlk Araba Tavsiyesi<
  • @ imsoniac-hero : yanlız evo cok pahalı benim bildigim

@labidu : bu cok jip ama ceed nasıl acaba o daha yakın isteklerime bence
  • selamlar
    abisi ne alırsan al şık olsun bir gence yakışır. ama kesinlikle ve kesinlikle güçlü bir motorlu araç olmasın daha yaş 19
    ben ilk arabamı 21 yaşında aldım ve ilk seneler abartmıyorum 200-210 felen basıyordum. çok şükür başıma kötü bişey gelmedi(radar cezaları hariç.)
    şimdi ise 26 yaşındayım inannıki 180 üstüne çıkamıyorum. aceemiliğimdeki deli cesareti çok tehlikeli olabiliyor.

alacağın arabada olmazsa olmazsı ABS ve hava yastıkları.
    tabi maddiyata göre esp felende eklenebilir.
    şimdiden alacağın araba için hayırlı olsun
  • Dostum yeni kasa lancer al ve üzerine body kit yap dedim. Hem daha az maliyetli olur
  • Whoppix : Teskkurler onerilericin :)

Birde Mini Countryman var cooper ın buyugu, tipini begeniyorum dogrusu o nasıl acaba ?
  • quote:

Whoppix : Teskkurler onerilericin :)

Birde Mini Countryman var cooper ın buyugu, tipini begeniyorum dogrusu o nasıl acaba ?

Oldum olası zorlama araçları sevmedim, Mini olacaksa Cooper olsun, ama dediğin gibi o da fazla kız işi
  • volvo C30 bana göre en şık araç.ama o fiyata otomatik şanzuman yok.
    alfa romeo mito veya guliettanın 170 lik versiyonunda otomatikleri yok diye biliyorum.135liklerinde war.170 otomatik iyi bir tercih olabilirdi. . .
    vw sirocco bu durumda en ağır basanı üzülerek. . .
    bir de citroen ds3 war ama o da malesef sirocconun yanında daha zayif. . .

siroccoyu sewmesemde arka koltuklarına laf uzatanlar için söyleyeyim.o dert sadece başkalarını ilgilendiriyor sen takma.sonuçta orada olacak olan kişi sen değilsin.yok ben çok önemserim diyorsan al bir superb
  • Honda Civic HB 1.8 alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonankara

konuyu bölmek istemem ama apaçi olmak için tam olarak ne yapmak, hangi sosyal veya ekonomik durumda olmak, ne olmak gerekiyor? kimin apaçi olduğuna kimin apaçi olmadığına kim karar veriyor?

sadece merak ettim. son zamanlarda bunu çok duyuyorum.

apaçiler dünyanın en güçlü ordularına karşı son ferdi de ölene dek savaşmış amerika kıtasının en kahraman yerli kabilesidir. şu gördüğünüz kabilelerin hemen hemen hepsi beyaz adama hiç direnmeden teslim oldu:

http://www.native-languages.org/languages.htm

yüzlerce kabile sorgulamadan boyun eğdi. sadece bir tek kabile son ferdi ölene kadar savaştı. o kabile apaçilerdi.

apaçi olmak nasıl süreç ardından olumsuz bir sıfat haline geldi? popüler kültür apaçileri nasıl bir kılıfa soktu? merak ettim.

Aykırı oldukları için apaçi deniliyor sanırım bu tarz insanlara.

Ayrıca benimde tavsiyem kesinlikle scirocco olur. Ya da bekleyebilirseniz o tarihe kadar yeni A serisi çok hoş olacağa benziyor..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.