Şimdi Ara

18yaşaltı banka hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum.(bize ne diyeceksiniz. bende niye söylediğimi anlamadım)
    17 yaşındayım ve herhangi bir bankadan kart almak istiyorum. bazı bankalardan 18 yaş altına özel hesap açtırabiliyorsunuz.internet üzerinden havale,eft gibi işlemleri yapabileceğim aynı zamanda babamın resmi şans oyunu sitesinden hesabı var artık kullanmıyo. ona para yatırabilir ve kendi hesabımı kaydetsem kazandığım para kendi hesabıma yüklenir mi? 2 3 tane bankanın gençler için hazırladıkları kartları gördüm ama bu dediklerimin çoğunu yapabileceğim hangi banka var? yada böyle bi banka var mı
    forumda buna benzer bazı konular var ama tam olarak istediğim bilgilere ulaşamadığım için yeni konu açtım. bilenlerden beni aydınlatmasını rica ediyorum. teşkürler

• yapı kredinin iş bankasının garantinin vs böyle hizmetleri var fakat internet sitelerinde ayrıntılı olarak bilgi vermemişler varmı bu kartlardan birini kullanan
  • iş bankası ilk imza hesabına baktın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

iş bankası ilk imza hesabına baktın mı?

baktım da onla internet üzerinden işlem yaparken sorun çıkıyormuş. ama yinede en iyisi işbank. ondan alırım mecburen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.