Şimdi Ara

18-135 Kit Lens Garanti ve Uyumluluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayyamdan 60d alicam kit istiyorum ancak sordugum dukkanda 18-135 kit olmadigini ve 500d kitdeki 18-135 lensi alip 60d body ile verebileceklerini ikisi icin adima fatura kesiceklerini ve ithalatcinin euroasia, 2 yil erkayalar garanti oldugu soylendi. sizce herhangi bir sorun olur mu garantide yada baska bi konuda acil yardiminiza ihtiyacim var yarin gidicem cunku. simdiden tesekkurler.

• Lensin seri numarasını da işletin garanti belgesine, tabii yapabiliyorlarsa. Sıkıntı olcağını sanmam.
  • Merhaba ben de 2 gün sonra 60d alcam fakat 18-135 le ilgili çok olumsuz eleştiri duydum bu yüzden 28-135usm aldım. Bence 18-135 yerine alternatif bakın daha iyi lensler var o fiyata...
  • 28-135usm nin 1100tl gibi bi fiyati var sanirim. 18-135 450liraya geliyor su an butcemi baya zorlamis durumdayim zaten su asamada asio beni ilk firsatta 50mm f 1.8 almayi planliyorum. eger bu fiyat araliginda baska bi lens tavsiye ederseniz memnun olurum
  • Ben ikinci el aldım 28 135 usm yi, 450tl civarı bi fiyatı var. Güvenilir bulursanız alın derim. 50mm f1.8II yerinde bir seçim, çok keskin ve düşük ışıkta iyi sonuç veren bir lens. Bence acele etmeyin biraz daha araştırın..
  • tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim bunu tekrar arastiricam.
  • Eğer zoom önemli değilse Tamron 17-50 almanızı tavsiye ederim günlük kullanım için süper bir lens f/p bakımından çok iyi ayrıca sabit 2.8 diyafamlı araştırın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.