Şimdi Ara

1750 tl ev sinema sistemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar logitech z5500 almayı düşünodum ama doğubank işhanında alt kattaki bi firma bana denon anfiyle pure acustic 77 serisi önerdi. ben dts hd li bi model olsun dedim denon 1610 975tl pure acu77 serisine 750tl fiyat verdi. bu ürünler nasıldır. Sizin öneriniz nedir ve en hesaplı nerden alabilirim.

• up
  • Onkyo HT-S3200 olabilir. HD ses desteği yok ama fiyat olarak makul kampanyalara giriyor zaman zaman. Bütçenizin daha altına temin etmek mümkün olabilir.
    http://www.us.onkyo.com/model.cfm?m=HT-S3200&class=Systems&p=i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 17 Mart 2010; 19:26:32 >
  • 1 - SONY HTP-BD36SF

2 - LG HB954TB

İkisi de Blu-Ray oynatabiliyor ve her ikisinin de olması gereken tüm girişleri var.Sakın girişleri yeterli çeşitlilikte olmayan+Blu-Ray oynatmayan bir ses sistemi alma.(aynı fiyat da başka bir marka da USB+Blu-Ray özelliği yoktu.Fiyatı yüksek diye her işi yapar sanma.) Birde hangi ses tekniklerini desteklediğine çok önem var.Prologic1-2,DTS vs. gibi. Yazdıklarımda fazlası da mevcut.

Saygılar
  • açıkcası dvd li bi sistem aramıyorum pioneerın bi modeline 1100 euro vermiştim. Her sene bozuluyor. Serviside cok pahalı. Bluray düşünmüyorum wd hd bağlıyacam.
  • Jamo A serisi bir 5.1 ve giriş seviyesi, yeni model bir Onkyo veya Denon 1610 da bence bu fiyat dahilinde iyi çalar...

Ben biraz daha fazla bir bütçe için Wharfedale achromatic düşünüyorum.
  • bugün darty de jamo 506 serisini dinledim sadece kulelerin biri bağlıydı çok güçlü bi sesi var. 1000 ytl 5liset sub hariç. pure acustic egöre daha güçlü geldi sesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.