Şimdi Ara

1680 TL'ye Topladığım Sistemi Kontrol Eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Forumda şimdiye kadar 3 farklı konu açtım ve hiç birine cevap alamayarak pes ettim . Bu sefer umutluyum umarım cevap verirsiniz
    Ben 1680 TL'ye şöyle bir sistem topladım arkadaşlar. Bu sistem bütün parama maal oldu bu yüzden oyun bile alamıyorum. Lütfen sistemim iyimi bunu söyler misiniz ?

600 Gb yerel disk 331 Gb yedek disk
    Asus R9 270 ekran kartı DDR5
    H61m-k Anakart
    İntel Core İ3 3250 3.5 Ghz İşlemci
    8 Gb DDR3 Ram

Amacım yeni çıkan bütün oyunları 1366x çözünürlükte yüksek ayarda oynayabilmek.

• r9-280 - 4170 - 8Gb Ram - 500Gb Hdd
     1680 TL'ye Topladığım Sistemi Kontrol Eder misiniz ?

1680 TL'ye Topladığım Sistemi Kontrol Eder misiniz ? 1680 TL'ye Topladığım Sistemi Kontrol Eder misiniz ?

• Sistemdeki hiç bir parçayı değiştirecek param kalmadı dostum. Benim size sorum; Ben bu sistemle yeni çıkan Dying light, Gta 5 gibi oyunları 1366x çözünürlükte yüksek-ultra ayarda oynar mıyım?
  • Yok mu sorularıma cevap verecek arkadaşlar.
  • sistemi aldım diye başa yazsan belki daha iyi anlarlar. genelde sistem toplayacaksın sanmışlar. soruna gelince oyun-sistem karşılaştırması yapanhttp://www.systemrequirementslab.com/cyri bunun gibi bir sürü site var onlarda bakabilirsin.
  • Geçmiş olsun eski bir sisteme gereğinden çok fazla para veermişsiniz. Keşke zamanında bize danışsaydınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski teknolojiye çok para dökmüşsün bu forumda sistem tavsiyesi isteyen konun yok olsa gözden kaçmazdı.

çözünürlük düşük bu yüzden sorun olmamalı.
  • R9 270_ 500 TL'ye alabileceğim en iyi ekran kartıydı daha fazla veremezdim.
    İntel Core İ3'den dolayı eski dediğinizi biliyorum ama zaten bu işlemciyi 1 senedir kullanıyorum. Ben 1680 TL'yi 1 seneden beri bu kasa için harcadığım paralar olarak yazdım. Ekran kartım hakkında da yorum yaparsanız çok iyi olur.
  • Sadece ekran kartım yeni zaten. Onun için de çok araştırma yapmıştım. 550-500 TL'ye alabileceğim en iyi kart olarak hep R9 270 gösterildi zaten.
  • O halde keşke ana mesajda belirtseymişşin kart güzel sıkıntı çekmezsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.