Şimdi Ara

16 DAİRENİN KABA İNŞAAT MALİYETİ:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Benim 500 bin liram sermayem var.
    VE bu parayla Daire Yapıp %25 peşin kalanıda 60 ay vadeyle satmak istiyorum.
    İLK olarak 1 arsa almak.
    Sonra YARISI PEŞİN YARISI da BORÇ olacak şekilde 16 daire yapmak.
    SONRA 16 Daireyi %25 peşin olacak şekilde 140.000 liradan satmak.
    %25 peşin parayı aldıktan sonra ise amacım borçları kapatmak.
    En son ise ne kadara olur maliyeti:

• ..Palavra sıkmıyorsan o kadar para var ise doğru düzgün bir daire satın al başını sok..Yok istemem dersen ayak altı bir semtte...Büro, dükkan, çay ocağı yeri bul satın al...15 m2 olsun yeter...1500 Lira aylık kirası gelir... Paranı koru....Macera arama..Sana ne be adam.....Para benim değilmiiiii ???? Dersen bahtın ve yolun açık olsun....Ne istersen onu yap.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 8 Mayıs 2015; 23:48:03 >
  • hocam 500 bin lira sermayeyle bir işe kalkışıcaksan git uzmanlarla birebir görüş günlerini haftalarını harca çöp olmasın paran
  • taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Selam geri kafalı arkadaşım sizin gibiler yüzünden Türkiyenin IQ değeri düştü.
    Klavye üzerinden vakit geçirmekten kuş beyni kadar olan aklında kalmadı.
    En iyisi sokak karıları gibi internet üzerinden dedikodu yap sana göre en iyi iş.
  • Çok şükür bunca yıldır mütevazi yaşadık..Battım....Bittim.....Perişan oldum...Kredi kartı mağduru olduuummm.. Borçlarımızı devlet silsiiiinnnn.....Diye kimselere zırlamadık...Borçtan korktuk.......Beş kuruşumuz varsa 3 kuruş harcadık..Başımız dik yaşadık....Bizim yüzümüzden Türkiye nin zeka seviyesi düştü...Gösteriş budalası olmadık...Forumlarda laf sokan , kendisine doğruları yazan insanlara hakaret ve küçümseme dolu cümleler yazıp kendini önemli sanan eziklerden olmadık...İnsan vücudundan çıkan sıcak ve kokulu gaz olmadık...Hadi kışşşşşş.... ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 8 Mayıs 2015; 0:49:06 >
  • taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Bizim devlete borcumuzmu var ???
  • memoyaman M kullanıcısına yanıt
    Yapılacak daireler kaç m2 olacak . Zemini kuvvetli yerde mi olacak yani zemin guçlendirme için para harcayacak mısın sonra yapılacak yerin cephesi kuzeye mi bakıyor yada diğer yonlere . Bunlara göre kullanacağın yalıtım malzemesi değişecek vs. Detaylı yazarsan yardımcı olunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacaksan Sağlam yap malzemeden çalma heryer çöp bina dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.