Şimdi Ara

1500 tl ye telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1500 tl limitim var telefon almak istiyorum sizce ne almalıyım

1. zperia z1
    2.lg g2
    3.htc one
    4. iphone 5s

• Dostum önce fiyatlara bakmanı öneririm z1 5s ve htc one 2 bin tl fiyatlarda sadece g2 1.500den aşağı fiyatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mttzn

Dostum önce fiyatlara bakmanı öneririm z1 5s ve htc one 2 bin tl fiyatlarda sadece g2 1.500den aşağı fiyatta.

Yorum yazmak için mesaj yazdığın beeli gidip vatandan teknosadan alacak değilik 1600 e z1 ve htc one dolu piyasada sıfır
  • Mesaj yazmak için mesaj yazmıyorum mesaj yazınca para vermiyorlar bana yardım edebilmek için mesaj yazıyorum. o piyasa dediklerin sitelere bak ama ne kadar güvenilir ben 2 sene önce nokia e5 aldım o şekilde 470tlye 550 tlydi piyasada 440tllik ana kart arızası verdi ve nokia yapmadı iyi düşün 200 300tl için yapılır mı diye .ayrıca hala ipho 5si 1900den aşağıya 0ını bulamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mttzn

Mesaj yazmak için mesaj yazmıyorum mesaj yazınca para vermiyorlar bana yardım edebilmek için mesaj yazıyorum. o piyasa dediklerin sitelere bak ama ne kadar güvenilir ben 2 sene önce nokia e5 aldım o şekilde 470tlye 550 tlydi piyasada 440tllik ana kart arızası verdi ve nokia yapmadı iyi düşün 200 300tl için yapılır mı diye .ayrıca hala ipho 5si 1900den aşağıya 0ını bulamazsın

hocam 2 sene ithalat firma garantili veriyorlar ve adımıza faturalı
  • neyse yaşamadan anlayamazsın ben o sıkıntıları yaşadım o yüzden önermiyorum. konuya gelirsek htc one çok şık bir tasarıma sahip rakiplerine göre geride birazda olsa xperia z1 zdeki olduğu gibi kalas bir görünüme sahip fakat note 3le şuan piyasanın en iyisi. lg g2 ise f/p konusunda en iyi seçenek. iphone konusunda pek bişey söylemeye gerek yok hala rakip bir işletim sistemi yok iosa. 4ü arasında kesin şunu al diyemem. görüntü önemli değil çok iyi olsun herşeyi ypsın dersen z1 derim ufak hızlı şık olsun dersen 5s ama çok para vermek istemiyorum ama alabileceğimin en iyis olsun dersen g2 yardımcı olabilmişimdir inşallah.
  • sıralama yaparsak
    5s
    z1
    g2
    one
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.