Şimdi Ara

-- 1500 TL -- Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1500 lira civarında laptop arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha çok internetten film dizi izliyorum. İnterntte işimi görsün kasmasın oyun kısmı önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leo Minor -- 21 Mart 2014; 19:36:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Leo Minor kullanıcısına yanıt
    Lenovo v580c alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Lenovo v580c alabilirsiniz.

Hocam film izlerken Full HD olmaması sıkıntı yaratır mı?

Şuana kadar kullandığınız laptoplar full hd değilse bir farkı yok işte laptopların %90 ı full hd değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Şuana kadar kullandığınız laptoplar full hd değilse bir farkı yok işte laptopların %90 ı full hd değil

Bir tanıdığım için soruyorum ben de full hd kullanmadım hiç farkı bilmiyorum ondan sordum

Film izlerken illaki bir fark vardır ama 1080p ucuz laptop yok hocam
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler

Tavsiyesi olan diğet arkadaşlar da yazarsa güzel olur

• Ben Dell Vostro 5470 almayı düşünüyorum. 14", 1.5kg,i5-4200u ve 740m ekran kartı,kalanına internetten bakabilirsin. Sadecenotebook'ta 1403tl sanırım,ben haftaya alacağım

• interramcho İ kullanıcısına yanıt
    Ekran boyutu olarak fark yaratır mı cihaza canlı baktınız mı görünüşü nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leo Minor

Arkadaşlar 1500 lira civarında laptop arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha çok internetten film dizi izliyorum. İnterntte işimi görsün kasmasın oyun kısmı önemli değil

dell dell dell. dell inspıron i7 işlemci, 4 gb ddr3 ram. 15.6 " ekran, 1 gb nvida gforge ekran kartı 8 hücreli pil.. tam bir harika. ayrıca evde servis. yani arıza oldugunda arıyorsun 24 saat içinde evine gelip komple parçayı değiştirip gidiyorlar. bana iki kere eldiler anakart harddisk ve klawye değiştir sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan713

quote:

Orijinalden alıntı: Leo Minor

Arkadaşlar 1500 lira civarında laptop arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

dell dell dell. dell inspıron i7 işlemci, 4 gb ddr3 ram. 15.6 " ekran, 1 gb nvida gforge ekran kartı 8 hücreli pil.. tam bir harika. ayrıca evde servis. yani arıza oldugunda arıyorsun 24 saat içinde evine gelip komple parçayı değiştirip gidiyorlar. bana iki kere eldiler anakart harddisk ve klawye değiştir sorunsuz.

Hocam telefondan girdiğim için ayrıntılı inceleyemiyorum fiyat ne kadar

Konu günceldir arkadaşlar

1800 civarıdır, i5 de alabilirsin 1250 tl civarı , dell inspiron n5110 i5, 4gb ram 1 gb nv,d,a 525m ekran kartı 320-500 gb hdd 2.40 ghz işlemci hızı gayet iyi, bizde delin i3 i5 i7 leri var hepside gayet iyi ama büyük oyunlar oynanmıyor hiçbirinde daha çok nette gezme ofis işleri falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan713 -- 23 Mart 2014; 0:48:01 >
  • furkan713 kullanıcısına yanıt
    Amaç oyun oynamak değil daha çok film izleme internette gezinme
    Varsa bu yönde tavsiye verirseniz daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leo Minor -- 23 Mart 2014; 1:17:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.