Şimdi Ara

1500 TL Civarı paranız olsa hangi telefonu alırsınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı forumlar öncelikle...Sorum başlıkta belirttiğim gibi 1500 tl yi aşmayacak telefon araştırıyorum.Kullanan arkadaşlar memnun oldukları bu fiyat civarında
    her açıdan isteklerimi karşılıyabilecek kamera arayüz tasarım kalite açısından tavsiye bekliyorum.Yakın zamanda satışa çıkacak telefonlarda olabilir.Hemen almayı düşünmüyorum 1-2 ay içerisinde çıkacak olan olabilir.

Marka fark etmez.

• Z2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    Biraz forumda gezdim kim tavsiye istese Z2 yazmışsın. :D Z2 güzel bir telefon aklımda zaten bir de 3 yıl götürmesi gerek en az Z2 götürür mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniacm@n

Biraz forumda gezdim kim tavsiye istese Z2 yazmışsın. :D Z2 güzel bir telefon aklımda zaten bir de 3 yıl götürmesi gerek en az Z2 götürür mü ?

Z2 3 yıl götürür Çoğu çöp sasmungdan daha iyi

• z3 alınabilir. kücük ekran istiyorsan z3 compact ta olur. samsungun o fiyat aralığında a5 i var sanırım ama o fiyata değmez. htc nin ise m8 geliyor herhalde. bence z3 tabi renkler ve zevkler tartışılmaz
  • Note 3. =)
  • HTC Desire Eye

• Mevcut modeller içinde Z3 Compact ya da LG G2 32 GB

Gelecek modeller içinde asus zenphone 2 'nin 1000 tl civarında olacağını düşünerek 4gb versiyonu alınabilir paran cebinde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Mayıs 2015; 11:30:43 >
  • OverPower kullanıcısına yanıt
    Z3 güzelde biraz pahalı ithalatçı firma alırsam anca öyle olurda o da pek güvenli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Mevcut modeller içinde Z3 Compact ya da LG G2 32 GB

Gelecek modeller içinde asus zenphone 2 'nin 1000 tl civarında olacağını düşünerek 4gb versiyonu alınabilir paran cebinde kalır.

Asus Zenfone 2 yi bekleyeceğim büyük ihtimal aklımda G3 var aslında ama herkes ısınma donma kasma gibi sorunları olduğunu söylüyor.
  • Amam G3'e bulaşma. Z3 diyecem ama 1500 yetmez z3 için bütçeyi biraz arttırabilirsen z3 derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Amam G3'e bulaşma. Z3 diyecem ama 1500 yetmez z3 için bütçeyi biraz arttırabilirsen z3 derim..

Sony Xperia U var bende şuan miladını çoktan doldurmuş bir telefon :) Sony tek beğenmediğim yönü çok sade arayüz yani hiç eklenti seçenekler geliştirmeler gözükmüyor belki bana öyle geliyor ama Sony kalitesinden memnun kalacağımı biliyorum.Z3 biraz pahalı birde o sıkıntı biraz.
  • Evet pahalı ama biraz ekleme şansınız varsa indirimleri kaçırmayıp alınabilir. Tabi 0 yine enaz şuan 2000 tl civarı. Ama kampanyalar olabiliyor bazen. Tabi z2'de pişman etmez. 3gb ram su geçirmezlik güçlü batarya heryönden tatmin eder...

• General Mobile'nin yeni çıkarttığı 4G'ye bi bak isterim. Androidone projesinde olması büyük avantaj. Çok büyük sistemler istemiyorsan ideal telefon bana göre. Fiyatı da f/p cihazlar arasında en iyisi...

General Mobile 4G

Şahsen ben Turkcell'de çalışıyorum. Telefon isteyen ve yüksek para vermek istemeyen müşterilerime öneriyorum 4G'yi. En çok verdiğim cihazlardan bir tanesi...
  • Telefon tavsiyesi yapmıyorum tek diyeceğim şey 1500 TL varsa elinde bunu sonuna kadar harcamak zorunda değilsin.

Popüler telefonları bırak hangi cihaz ihtiyacımı karşılıyor ona bak.

Ha hava atmak istiyorum dersen orası başka.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

Telefon tavsiyesi yapmıyorum tek diyeceğim şey 1500 TL varsa elinde bunu sonuna kadar harcamak zorunda değilsin.

Kolay gelsin.

Çok doğru aslında 1000 tl civarı bir telefon işimi görecektir.Telefon hevesim 1-2 haftada geçer aldıktan sonra ondan dolayı çok para vermek mantıklı birşey değil ama 3 yıl telefon almayı düşünmüyorum.Ona göre kaliteli 3 yıl işimi görecek birşey lazım.
  • quote:

quote:

Telefon tavsiyesi yapmıyorum tek diyeceğim şey 1500 TL varsa elinde bunu sonuna kadar harcamak zorunda değilsin.

Kolay gelsin.

Çok doğru aslında 1000 tl civarı bir telefon işimi görecektir.Telefon hevesim 1-2 haftada geçer aldıktan sonra ondan dolayı çok para vermek mantıklı birşey değil ama 3 yıl telefon almayı düşünmüyorum.Ona göre kaliteli 3 yıl işimi görecek birşey lazım.

GM 4g one düşünüyorum ben 2 yıl boyunca kesinlikle güncelleme alacak ve ilk bu cihaza gelecek.

700 tl tutarı.

İki sıkıntı var benim için. Biri o telefon sağlam gözükmüyor görünüş itibariyle ve diğer sıkıntı size saçma gelebilir ama arayüzü beyaz onu da launcherla halledicez.

NOT: Telefonun dokunmatiği çok ama çok hafif kötüymüş galiba.

• quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin.

GM 4g one düşünüyorum ben 2 yıl boyunca kesinlikle güncelleme alacak ve ilk bu cihaza gelecek.

700 tl tutarı.

İki sıkıntı var benim için. Biri o telefon sağlam gözükmüyor görünüş itibariyle ve diğer sıkıntı size saçma gelebilir ama arayüzü beyaz onu da launcherla halledicez.

NOT: Telefonun dokunmatiği çok ama çok hafif kötüymüş galiba.

Bakalım aklımda bulunsun güzel bir alternatif.

• 1500 Liraya z3 compact olabilir.

PLastik kasalı note 3 olabilir.

Sony z2 olabilir.

Galaxy s5 olabilir.
  • iphone 5s 2.el temiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.