Şimdi Ara

1500-2000 tl, autocad netsis axasoft programlarını kaldıran alınabilir en iyi laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, 1500-2000 tl aralığında başlıkta bahsettiğim programlar başta olmak üzere alınabilecek en iyi laptopu arıyorum. Laptopu kullanacak arkadasın çok fazla oyunla ilişkisi olmayacak. Önemli olan nokta cok fazla ısınma sorunu yaratmasın, gürültü cıkartan bır fan sesı olmasın en basıtınden... yaklasık 3-5 senelık bir kullanım ıcın dusunuldugunden sizlerden yorum beklemekteyim. Bildiginiz ya da gözünüze carpan urunlerı bu baslık altından iletmenizi rica edıyorum.

Not:Performans acısından iyi bir ürün olması önceliklidir(2ghz ve ustu ıslemcı hızı ya da +ssd dıske sahıp olması gıbı )

6-8 gb arası ram
    2 gb ekran kartı en basıtınden dusundugum 2 özellik konumunda su an, ve casper urun olmayacak kesınlıkle marka olarak.

Şimdiden tesekkurler ederım destek ve önerileriniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktiger -- 30 Temmuz 2014; 1:04:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buraktiger

Selamlar, 1500-2000 tl aralığında başlıkta bahsettiğim programlar başta olmak üzere alınabilecek en iyi laptopu arıyorum. Laptopu kullanacak arkadasın çok fazla oyunla ilişkisi olmayacak. Önemli olan nokta cok fazla ısınma sorunu yaratmasın, gürültü cıkartan bır fan sesı olmasın en basıtınden... yaklasık 3-5 senelık bir kullanım ıcın dusunuldugunden sizlerden yorum beklemekteyim. Bildiginiz ya da gözünüze carpan urunlerı bu baslık altından iletmenizi rica edıyorum.

Not:Performans acısından iyi bir ürün olması önceliklidir(2ghz ve ustu ıslemcı hızı ya da +ssd dıske sahıp olması gıbı )

6-8 gb arası ram
    2 gb ekran kartı en basıtınden dusundugum 2 özellik konumunda su an, ve casper urun olmayacak kesınlıkle marka olarak.

Şimdiden tesekkurler ederım destek ve önerileriniz için.

http://www.sadecenotebook.com/lenovo-z510-59-413184-notebook-pmu335650
    işini fazlasıyla görecektir uzun süre kullanabilirsiniz

• ürününüzü inceledim ve gercekten güzel duruyor ancak free dos işletim sistemi olması biraz sıkıntı yaratacak. Bir de 4 hucrelı pıller yanılmıyorsam sarj konusunda 2 saatten fazla dayanmaz. Kusursuz bir ürün bulamayız ancak içinden en iyi ürünü seçmeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktiger

ürününüzü inceledim ve gercekten güzel duruyor ancak free dos işletim sistemi olması biraz sıkıntı yaratacak. Bir de 4 hucrelı pıller yanılmıyorsam sarj konusunda 2 saatten fazla dayanmaz. Kusursuz bir ürün bulamayız ancak içinden en iyi ürünü seçmeliyiz

işletim sistemini sorun etme rahatlıkla kuraiblirsiniz..boşuna para vermeye gerek yok lisansa...pil süresine gelince 6 hücreli ile 4 hücreli arasında ağım şahım bir fark yoktur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.