Şimdi Ara

1500-1800 TL tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıl önce 2600 TL ye aldığım Toshiba 40XF350P LCD tvim panel arızası nedeniyle bozulduğu için açıkçası müşteri hizmetleri olarak kaliteli bir firma istiyorum. bunun dışında 3d miş, şöyleymiş böyleymiş gerek yok. tv yi sadece akşamları ve hafta sonları izliyorum çok film izleyen birisi değilim. bana bu aralıkta kalıtsal panel problemi olmayan bir tv tavsiye eder misiniz? toshibadan soğuduğum için toshiba istemiyorum.

• Bence en soğumamanız gereken markadan soğumuşsunuz. Toshiba piyasadaki en sağlam ürünleri üreten markalardan biridir. Şimdi yeni alacağınız bir TV'yi 4 yıl sorunsuz kullanmanız elbette hepimizin isteğidir ancak artık panel dünyası maksimum 2 yıl kullan, sonra değiştir mantığını güdüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Bence en soğumamanız gereken markadan soğumuşsunuz. Toshiba piyasadaki en sağlam ürünleri üreten markalardan biridir. Şimdi yeni alacağınız bir TV'yi 4 yıl sorunsuz kullanmanız elbette hepimizin isteğidir ancak artık panel dünyası maksimum 2 yıl kullan, sonra değiştir mantığını güdüyor.

mesajmdan sonra forumu biraz araştırdım neoplazmaya yönelip panasonic tercih etmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Bence en soğumamanız gereken markadan soğumuşsunuz. Toshiba piyasadaki en sağlam ürünleri üreten markalardan biridir. Şimdi yeni alacağınız bir TV'yi 4 yıl sorunsuz kullanmanız elbette hepimizin isteğidir ancak artık panel dünyası maksimum 2 yıl kullan, sonra değiştir mantığını güdüyor.

mesajmdan sonra forumu biraz araştırdım neoplazmaya yönelip panasonic tercih etmeyi düşünüyorum.

Çok mantıklı bir tercih. Plasma konusunda Panasonic kalitesinden şaşmamanızı tavsiye ederdim ben de size.
  • *ACİL SATILIK LG LE 5310 42" 107cm LED TV++32"İLE40"EBATLI SEHPA İLE BERABER
    *1500TL 8-9AY+GARANTİLİ+KUTULU+SORUNSUZ+TEKNOSA FATURALI
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Çok mantıklı bir tercih. Plasma konusunda Panasonic kalitesinden şaşmamanızı tavsiye ederdim ben de size.

plazma tv lerde rahatlıkla ps3 oynayabilir miyim? akşamları haber, dizi izlemek ve haftasonlarıda ps3 oynamak istiyorum. 3d siz bir modeli var mı? bu konularda bana yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.