Şimdi Ara

150 Liraya Kulaklık ve Klavye ( 1-2 Güne alınacak.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kısa keseceğim. Yeni aldığım bilgisayara klavye ve kulaklık alacağım. Kulaklığı oyunlarda kullanacağım. Ses kaydı da yapacağım. Kafabantlı istemiyorum, kulağı havasız bırakıyor. Gözlük takıyorum. Ben kulaklığı kaliteli bir kulak içi olarak düşünüyorum. Klavye ise ışıklı olursa fena olmaz. Oyuncu olması gerekmiyor. Önerilerinizi Bimeks veya Teknosa'dan yapın. Başka yere gidemem. Olmadı belki Hepsiburada'dan. Teşekkürler, hayırlı Ramazanlar.

• Lütfen. Karar vermek zorundayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse olarak g300s den başka aklıma bir şey gelmiyor kulaklık ise urbanears ı deneyebilirsin özel fiyatta 59.99 aklıma tekrar bir şey gelirse yazarım

• Pardon klavyemiş g103 bakabilirsin teknosadan

• G103 ile SHM1900 alacağım büyük ihtimalle. Gene de sağolun.
  • Kulak içi kulaklık alsam, onun mikrofonu ile ses kaydı yapabilir miyim ? Çünkü bilgisayarım da tek jak girişi var. Aparat gerekli. ?

• Kulaklık olarak earpod (iphone kulaklığı) Almalısın. Ben kullanıyorum ve bundan önce kulakiçi beats vardı. Earpods kesinlikle dünyanın en iyi kulakiçi kulaklığı. Bassları ve tizleri mükemmel. Müzikde dinleyebilirsin, oyundada yüksek performans verir, cs go oynarken iyi ses kasıyorum ve 3 boyutlu ses gibi geliyor yani sanki ses arkamdan gibi gelebiliyor. Klavye olarak Everest Rampage kb r8 almalısın. Everest neymişş bee dedirtecek ürün. Kaliteli ve şık. Önyargın olmasın diğer everestler gibi değil

• Kulaklığı mic var mı? Video kaydedeceğim çünkü.

• MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    Mikrofonu var, telefon kulaklığı olduğu için tek jaklı zaten kolay kullanabilirsin. Skype arkadaşlarım sesimin çok temiz olduğunu söylüyor. @MetehanKlc24

• quote:

Orijinalden alıntı: Mstfaerol35512

Mikrofonu var, telefon kulaklığı olduğu için tek jaklı zaten kolay kullanabilirsin. Skype arkadaşlarım sesimin çok temiz olduğunu söylüyor. @MetehanKlc24

O skype'tan dolayi oyle.Telefon kulakliklarinin mikrofonu çok kötüdür.İyi bi kulaklik için en az 100lirayi gozden cikarman lazim.Aslinda senheiser hd kulakliklar var ama mikrofonu var mi bilmiyorum onlar kaliteli oluyor arastir bi.Klavye olarakta madem elden alcaksin Bloodu b120 oneririm.Vatanlar'da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulak içi al bir parçaları var onun tek dişi iki erkek ucu. Dişiye erkeği sokuyorsun iki erkeğide bilgisayarın kulaklık ve mic kısmına taktın mı tamamdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.