Şimdi Ara

150$'ınızı Kaptırmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.belgeler.org/howto/bilgisayariniza-guvenebilir-misiniz.html
    150 dolarımızı bill'e ve amerikaya kaptırmamak için uyanık olmamız gerekiyor.Linkteki makaleyi sonuna kadar okuyup, 5 dakika bunun hakkında düşünen idealistlere ihtiyacımız var.Biz sadece uyarı görevimizi yapalım,düşünen düşünür..

• evet korkutuyor insani dogrusu.longhornda bayagi boyle olacakmis galiba.
  • böyle giderse microsoftun kölesi olacağız
  • linuzx a mı dönsem ne bu satte nsonra :)
  • kou disina neden atmiyorsunuz bu postlari. isitip isitip gundeme getirilen bir yazi.
    artik yanik kokulari geliyor hocam.
  • haydi o zaman tek yol devrim
    kaldıralım bütün windowsları
    kuralım herkese linux
    yaşasın idealizm!

eheh şaka be şaka
    WinXP'siz yapılır mı..
  • abi bırak linux'u ya Xp'nin tırnağa bile olamaz
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br />linuzx a mı dönsem ne bu satte nsonra :)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

linux un lafını etmeyin miğdem dönüyor.
  • adamımsın heavy[spr]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HeavyWeight</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br />linuzx a mı dönsem ne bu satte nsonra :)

linux un lafını etmeyin miğdem dönüyor.

heavy noldu
    bize de anlat yahu
    meraktan çatlatacan mı bizi
  • Bende tasarim kolaylik ve ev kullanimi acisinda kesinlikle windows daha iyi su bir gerekcekki guvenlik acisinda ve acik kaynak kod acisinda kimse linux eline su dokemez eskiden daha cok metin tabanliydi ama simdi lunux surumleri bence iyoce gelisti resim arayuz iyice yayginlasti ikide bir windiws gibi cokmuyor en azindan ..
  • Zaten bilginiz vardır Alman Savunma Bakanlığı ile Bill amca davalık. Tüm askeri bilgiler ABD nin eline Windows taki bir açık aracılığıyla gönderilmiş. Kolayı var Windows tan vazgeçmek. Sorun Şu: Yer mi :=))
  • bence güvenlik konusunda aralarında bi fark yok..güvenlik konfigürasyon yapan kişiye göre değişir.
    linux daha güvenlidir yorumlarına katılmıyorum
  • Çökmez tabi ikide bir windows gibi. Windows'a yüklediğiniz uygulama sayısının onda birini bile yükleyip yükleyip silmiyorsunuz da ondan. Sırf oyunlar yeter Windows'un çökmesine. Zayıflıklarını, hacker saldırılarına karşı olan zaaflarını ele almıyorum burada. Sadece bakımını zamanında ve düzgün yaptığınız sürece Windows'un da çökmeden gidebileceğini söylüyorum. Ben Norton Systemworks, System Mechanic ve RegCleaner üçlüsünü kullanarak. Win 98'i 2 yıldan fazla çökertmeden kullandım. Hem de yaklaşık 5 ay Askerlik yaptığım birlikte de kullanıldı bilgisayar. Tam orta malına dönmüştü ama o zamanlar her allahın günü bakımlarını yapıyordum. Daha sonra XP'ye geçince mecbur formatladım. Henüz çökmemişti.
  • yaaa gerçekten korkutucu.ne yapıp edip linuzu öğrenmek lazım.yoksa iş çığrından çıkacak düşünün az önce bir şiir yazdım microsoft beğenmezse hop ne kimseye yollayabileceğim nede kendim okuyabileceğim..yandı gülüm keten helva...ne diyeyim ürkütücü...[:(!]
  • programlama ile uğraşan br büyüğüm birkaç sene sonra, linux biraz daha kullanıcı dostu olunca windows gibi yaygın olacağını söyledi. baya baya şaşırdım, nasıl olur falan dedim, ama olayın tekelcilik yönünü düşününce gelecek bilgi paylaşımıyla yürüyecek diye düşünmeye başladım. İnsanlar ister istemez "windows'ta yapılamayan şu, linux'ta çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor" ları görünce linux a akın edebilirler. bir de, linux un büyüme hızıyla windows un büyüme hızını karşılaştırmak lazım tabi
  • tabii ama driver sorunları çok hala linux un. ekran kartı basta olmak üzere üreticiler linux driverleri yapmadıkça biz bill gatese kaptırmaya devam edecez . el mahkum
  • Yani hala bi çözüm yok. :=(( Sorunları buluyoruz okuyoruz ama çözümleri biz üretemediğimiz için söylenmekten ileriye gidemiyoruz. Umarım iyi bir alternatif bir gün çıkar...
  • E yazılım dünyası ve siber-tiaret için bu kilitler bir standard ve temel olarak şartlar..

ama scenerler gibi başkalrırı hareketi varsa benim gibi yapın..

Linuxu emulasyon için -ağ modülleri kaldırılmış, kernel xwindow ve device driverlar bulunan hafifletilmiş bir dağıtım- üzerine MacOnLinux,ve WineX! yanına da AmigaOS4.0 ile birlikte dualDDR G5li AltiVec bir Amiga'dan daha iyi ne olabilir ki??

Hem ağ yapısı bizim standarddaki gibi kernele kadar erişim verecek kadar yumuşak karınlı olmadığındna kırmak da zordur!(Ağ üzerinden hiçbi AMIGA kırılamaz! Evt!)

Aletrnatif mi istersiniz.. Amiga abicim..!! Win i de sadece oyunlar ve bazı utiller için kullanırsınız..

Ciddiyim beyler..

Çünkü demin giren bir spy ı temizleyene kadar canım çıktı.. Spy özel olduğundan virus tarayıcının firewallı resmen uyudu!
  • söylyecek cok fazla birsey yok. amac zaten belli.......globallesen dünyanın tek hakimi olmak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.