Şimdi Ara

150-200 tl Lazer Yazıcı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lazer yazıcı almak istiyorum ve birkaç haftadır araştırıyorum. Xerox Phaser 3140/3040, Samsung ml-2165, Canon lbp 6000, ve Hp laserjet pro 1102w modellerini inceledim.
    Öğrenmek istediğim birkaç nokta var.

Xerox ürününü inceledim toner 2500 sf. çıktı alabilirken diğerleri 1500-1600 çıktı alıyor. Bu açıdan en makulu gibi gözüküyor ancak ondada çip olayı sanırım sıkıntı oluyormuş. Piyasadaki sınırsız kullanımlık çipler gerçekten işe yarıyor mu, yani mesele sadece 20 tl lik masraf ise bu çok birşey sayılmaz. Ayrıca diğer ürünler çipli mi çipsiz mi bunu nereden anlıycaz? Son olarak bu çip olayı orijinal yada muadil toner aldığımız da sorun olmayıp, dolum yaptığımızdamı sorun oluyor?

Bunun dışında bu markaların kaliteleri hakkında ne dersiniz, bundan 3-4 sene sonra bu ürünlerin hepsininde tonerini bulabilirmiyim?Birde şu toner tozu olayı nedir biri açıklayabilir mi? Bizim toneri kendimiz doldurmamız sakıncalı, makineye zarar verici olabilir mi? Bu forumda bir arkadaşın yaptığı bir hesapa göre bir toner tozu ile 30 tl civarına 5 dolum yaptığını yazmış.

Kısaca toner dolumunu kendim halledebileceğim, uzun süre tonerini, toner tozunu temin etmede sıkıntı yaşamayacağım, senede 3000-3500 çıktı almama yarayacak birşey arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resit00 -- 7 Eylül 2012; 23:46:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.