Şimdi Ara

15 taneden 1 tanesi olmazmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta tam 15 tane araca baktım bir tane satıcı olsun dürüst olmazmı arkadaş. Araçların ya kazsı var yada km si ile oynanmış. bakarken harcadığım zamanamı yanayım vereceğim telefon parasınamı yanayım bilemedim. Artık her satıcıya üçkağıtçı gözüyle bakıyorum. bu adamlar bu arabaları kime satıyor onuda anlamış değilim.

son olarak forumda bu araçların paylaşılabileceği bir başlık olması lazım. millet boşuna zaman ve para kaybetmesin. burda bütün üçkağıtçıları ifşa edelim.

• Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama bütçenize uygun 0 km araç alın kafanız rahat olsun
  • ifsalara sen basla. Baya genis bir arsivin var nede olsa

Ayrica sen dua et de olayi farketmissin. Birde farkedemeyip o kazigi yiyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama bütçenize uygun 0 km araç alın kafanız rahat olsun

bu gidişle öyle yapacağım herhalde 30-35 civarı birşeyler bakıyordum ama artık bakmıyorum.
  • 35 bin liran varsa git 0 km al. Ne ugrasiyosun uc kagitcilarla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

35 bin liran varsa git 0 km al. Ne ugrasiyosun uc kagitcilarla..

ben sıfır almaya karar verdim artık ama bu ikinci eldeki arabaları kim alıyor. sahibinden sitesine birsürü şikayet yazdım ama hala kaldırmamışlar adamların ilanlarını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.