Şimdi Ara

15 - 20 bin TL arası telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Redmi note 8 kullanıyorum, çok eskidi artık hafızası da hemen doluyor. Yeni telefon almak istiyorum ne alınır bu fiyatlarla?

Honor 90

Poco x6

Redmi note 13 pro

vs.

Mümkünse kablosuz şarjı da olsa iyi olur.

• Samsung düşünüyor musunuz
  • Merhaba arkadaşlar, ben de telefon tavsiyesi istiyorum.

Oyun telefonu. 4 yıl kadar önce bir strateji oyununa başladım. Oyunumda çok faza aksiyon yok fakat çoklu hesap oyuncusuyum. Hesap yetiştirip satıyorum. Ya da başka oyuncular hesaplarımı kiralayıp içeriklerinden faydalanıyor.

İki yıl önce samsung s7 cihazım çöktü. Xiaomi 11lite 8 gb 128gb aldım. Hiç donma kasma yapmadan 30 dan fazla oyun hesabına girip çıkıyordum. 2 yıl da o dayandı. Geçen sabah çöktü ya da yan tuşu bozuldu. Tamirde. 2 yılda kendi parasını 10 kez çıkarmıştır. Ama bir anda hem telefonsuz kalmak hem de oyun hesaplarını kaybetme olasılığı çok can sıkıcı.

Dediğim gibi oyunda çok aksiyon yok ama 30 dan fazla oyun hesabı sanırım telefonu zorluyor ve bir gğn aniden telefon çöküyor.

Kamerası, tipi çok önemli değil. Çökmeyen telefon istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. 🤝

• diamonddogs kullanıcısına yanıt

Samsungta olabilir tabi ki.

• Deníz kullanıcısına yanıt
    S23FE güzel hocam bir inceleyin derim kamera için telefon alan birisiyim alınır.
  • diamonddogs kullanıcısına yanıt

Hanımda s23 varda değişik geldi ara yüzü filan. Kullanması zor geldi geri tuşu filan olmadığı için. Birazda küçük geldi.

Evet çok küçük abim de kullanıyor kamerası mükemmel ama
  • S21fe
    S22
    S23fe
    Kalan hiçbir telefon alinmaz bu paraya bu fiyat bandinda
  • 2 ay önce honor 90 aldım memnunum.
    Geri tuşu var seçim şansınız var ayarlarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.