Şimdi Ara

15.000 'e kadar ticari araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Babam için bir ticari araç bakıyoruz. Limiti 15.000 TL. Demir doğrama işleriyl uğraşmakta. Mümkün metebe geniş bagajlı bir araç düşünüyoruz. Doblo, Partner, Connect, aklındaki arabalar. Ancak bunların yakıt, hangi modelin daha iyi olduğu ve sorunları hakkında bilgi sahibi değiliz. Bu konuda düşüncelerinize ihtiyacımız var.

Ek olarak starex geçti aklından. Baktığım kadarıyla yakıtından şikayetçi olan bir hayli kullanıcısı var. Starex tarzı araç tavsiyelerinize alabiliriz.

• Aman partner alma .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Aman partner alma .

Sebebi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emil.halilov

quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Aman partner alma .

Sebebi nedir acaba?

Hantal
    iğrenç Bi motoru var
    dayım 120k da aldı 140k da rektefe oldu (1.9)
    süspansiyonlar berbat
    yol tutuşu iyi değil.
    motor sesi fazla
    koltuklar berbat
    sürüş sıfır
    doblo öneririm ben
    yada biraz pahalıdır ve birazda çok yakar ama connect iyidir.

• Neden alınmazmıs alınır ve pasa pasa kullanılır partner her kotuler ama bılmez hıc kımse partnerın baska bır sasıden bozma degıl kendı orjınal sasısı ve yuke gelen bır arac demır dograma ısındede yuklu olucak arac 2005 model hdı bır partner bulursanız kacırmayın derın herkez kotuler ama kullanmayan bılmez sız bakmayın kımsenın lafına.

Ayrıca 140 bınde rektefe yaptırdı dıyosun 2000 yılında sıfır 1.9 partner aldık halada kullanıyoruz 13 senelık arac ve hala bızde ve 200000 km de sorunsuz ya siz kullanmasını bılmıyosunuz veya sızden once hor kullanılmıs olmalı bır tıcarı aractan bınek arac konforu beklemek bence mantıksız ve konfor olarak gayet guzel bı konforu var amortısorlerınıde degıstır ıyı bır amortısor taktır hıc bısey olmaz gayet guzel ve konforlu araclardır ancak rampada bayılmasın cekısı 1.9 gore guzel olsun dersen 1.6 hdı 2.0 hdı modelını tavsıye ederım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfundoner -- 1 Ağustos 2013; 17:07:24 >
  • bizde 2003 model 2.0hdi var aklına gelebilcek hertürlü yükü taşıdı (3x5 büyük dolap, banyo kuveti, demir dolap, büyük para kasası vs ), hertürlü bozuk çamurlu göle dönmüş yoldan geçti bi kere bana mısın demedi. bizden önce km düşürülmüş şuan tahmini 200bin cıvarı sanırım orjinal kmsi 3-5 ay önce ağır masraflarını yaptırdık onun haricinde hiç bi sıkıntısı yok yakıt olarak 2004 1.6 lpgli mareadan az yakıyor ölçmedim ama tahmini 100km/5-6lt. tabiki bi binek otomobil konforu ve sessizliği yok ama aynı model doblo görmüştüm ondan çok daha iyi gelmişti bana. 1,9 motorunu kullanan çoğu kişi şikayetci yakıtından ve performansından. partner düşünürsen 2.0hdilara bakmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmannia -- 1 Ağustos 2013; 17:42:20 >
  • Sen peugeot kotuleyenlere bakma o kotuleyenler acaba bılıyomu peugeot kullanılan motorlar volvo ford volkwagen bı kac marka daha var aklıma gelmedı sımdı psa uretır peugeot motorlarını ve yukarda saydıgım markaların bır cok modelınde aynı motor kullanılır.ama bunu cogu kısı bılmez ve peugeot kotu araba der motoru kotu der karalar ford dıyınce super araba 10 num motor var der partnerlerın hdi modellerinde kullanılan motorla conneth kullanılan motorlar aynı motorlardır ve aynı fabrikadan cıkmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfundoner -- 1 Ağustos 2013; 21:45:13 >
  • Starexi eleyin. Üstteki arkadaşların dediklerine katılıyorum. Connect olur ama o birazcık fazla yakar.
  • git ford transit al kafan rahat olsun derim herşeyini de taşır taşımam demez..
  • Değerleri yorumlar için teşekkür ederim. Gerisi babamıza kalmış durumda.
  • umut_shn U kullanıcısına yanıt
    Bu araçların çekişi ve yaktıı konusunda bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emil.halilov

Bu araçların çekişi ve yaktıı konusunda bilginiz var mı?

hocam önden çekişli multijet motor 1.3 motor az yakar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.