Şimdi Ara

15.000 e acemi şöför araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba kullanmayı bilmiyorum almadan önce bir kaç kez direksiyon eğitimi kursuna gidicem kendi başıma kıvırabikeceğimi anladığım zaman da alıcam acelem yok piyasa şu an yüksek mi düşük mü pek anlamam zaten uygun zamanı bekleyebilirim. Nasıl birşeye ihtiyacım olduğuna siz karar verin
    1- çok fazla kilometre yapmam yılda 10.000 km anca ulaşırım
    2- acemiliğim motor bilgisi vs. de kapsıyor sık sık arıza çıkarması kötü olur
    3- boyum biraz uzun bilmem sorun olur mu bazı araçlarda(1.92)
    4- karadeniz bölgesindeyim her ne kadar bulunduğum yer dağlık olmayıp düz bir coğrafya da olsa yollarda ufak ufak çukurlar var acemiliğimde aracın altını vurmaktan biraz çekiniyorum
    5-bagajı vs pek önemli değil geniş olsa da olmasa da olur.
    6-muhtemelen 1,5-2 yıl kullanıp elimden çıkarıcam
    7- şu an aklımda palio accent carisma var tabi hiç biri hakkında tecrübem yok sadece forumdan araştırdığım kadarı ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Carismayla uğraşmayın accent 1.5 gls milenyum 2000 model sürüyorum valla sadece sürüyorum ne bir komfor ne bir sürüş keyfi 0 sadece az yakıyor o kadar tavsiye etmem.zaten palio önermeye gelmiştim sizde yazmışsınız eski kasa palio kullandık iyi arabadır size göre , tam tavsiyem 1.2 16v klimalı 2003 model ve üzeri 150.000 geçmemiş palio almanızdır lpg ile çok ekonomik bir araçtır hayırlısı olsun :)

• APPY038 kullanıcısına yanıt
    Palio konusunda 1.2 benzinli kullansam çok pahalıya gelir mi bir de bu multijetler herhalde dizel oluyorlar onların performansı nasıl acaba bu konularda bilgiye sahip misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: a339573

Palio konusunda 1.2 benzinli kullansam çok pahalıya gelir mi bir de bu multijetler herhalde dizel oluyorlar onların performansı nasıl acaba bu konularda bilgiye sahip misiniz.

Benzinli kullanıma bağlı ama yakar ama lpgde 15-20 krş yakar multijet performansı iyi zaten 1.3 multijet palio nasıl diye yazarsınız olumlu yorumlar görürsünüz dizelde aynı 15-20 krş yakar zaten ekonomiktir ayrıca sorunsuzdur
    Benzinli kullanmayı düşünüyorsanız almayın , alabiliyorsanız multijet palio sizin ilacınız performansı iyi yakıtı koklar araştırn temizin alın 15-16 bulubabiliyır 2003-2005 mdl dizeller :)

• Corolla 2000 kasalardan olabilir ama karadeniz arazi demişsin palio, siena,clio olabilir bu paraya
  • albea 2002 alın
  • Opel corsa b.
  • Albea veya palio

• Sana bi tavsitem var arkadaşım eski ford taunuslar var hem ucuz hemde acemiyi usta yapar o araba al vur kır sonra sat istedigini al o arabayı kullanabilirsen şehir içinde her arabayı kullanırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.