Şimdi Ara

14bin TL BMW e30 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 13-15 arası bütçem var e30 düşünüyorum 318i ve 320i alınır mı? aslında mercedes 190 da var aklımda ama bu paraya alınmaz diye biliyorum mercedes. Bu fiyata e30 alınır mı veya başka bi öneriniz var mı?

• Accent al geç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle alınmasını tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 7 Temmuz 2016; 19:47:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bmwye nazaran mercedesin temizi cok daha fazla eski modellerde cünkü mercedese binenler genelde arabayi yıpratmayan iyi bakan kisiler, bmw ise maglum yanlamaktan kesiciye girmekten dermani kalmamis sonradan toplama hep... Karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonradan çıkartacak masraflar için yedekte bi 14bin tl daha bulundurursanız alınır.

• Arkadaşım almıştı 89 model e30. Araba haftanın 3 günü sanayide yatıyordu. Arkadaşımdan çok ustalar kullandı arabayı
  • fenomenjoker F kullanıcısına yanıt
    Ankara'da bir tabir vardır ''alma o arabayı gardaş olursunuz'' diye bilmem yardımcı olur mu bu söz. 15 bine sizi üzmeyecek ikinci eli hızlı az yakan bi araç öneririm.
  • Benimle
    Masrafa
    War mısın?

• Bak bu çocuğu tanıyan arkadaşlarım var, çıkardığı masraflardan bıkıp e30unu yakan gencin haberi

http://m.sondakika.com/haber/haber-konya-once-otomobilini-yakti-sonra-facebook-8045598/

30 bin liracık zarar etmiş ve sonunda yakmış arabayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 13 Temmuz 2016; 18:34:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenjoker

Arkadaşlar 13-15 arası bütçem var e30 düşünüyorum 318i ve 320i alınır mı? aslında mercedes 190 da var aklımda ama bu paraya alınmaz diye biliyorum mercedes. Bu fiyata e30 alınır mı veya başka bi öneriniz var mı?

Ustalarla kanka olmak ister misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 13 Temmuz 2016; 21:26:12 >
  • Son sahibi olursun. Şahini daha kolay satarsın.

• şahin 10 binden başlıyor karar senin ve 20-30 yaşında araba alıpda masraf yapmadan gezen birini daha tanıyamadım. bu sanayiciciler epey fazla bu forumda sanki 14 e 2010 üstü bmw alınıyorda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.