Şimdi Ara

1400 TL'ye kadar çamaşır makinesi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ailemin kullandığı çamaşır makinesi bozuldu ve yenisini almak istiyorlar. ailem arçeliğe sıcak bakıyor fakat bana sanki olduğundan daha pahalı satıyorlarmış gibi geliyor. biraz araştırma yaptım, piyasada çok fazla ürün var ve benim çok fazla bilgim yok bu konuda. bu yüzden sizden yardım istiyorum. yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

• arçelik konusunda ben de sizinle aynı fikirdeyim, ederindein çok üstünde fiyat çekiyorlar.
    ben yaklaşık 1 yıldır bosch was20461 kullanıyorum memnunum, tavsiye ederim. bütçenizin 100tl üzerine çıkarsanız bulabilirsiniz.
    çamaşır makinesi gibi mekanik ağırlıklı ürünlerde alman üretimi bir marka seçmenizi öneririm. daha ucuz olsun derseniz profilo cm1000dtr veya cm1000etr yi de düşünebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: felfinrod

arkadaşlar ailemin kullandığı çamaşır makinesi bozuldu ve yenisini almak istiyorlar. ailem arçeliğe sıcak bakıyor fakat bana sanki olduğundan daha pahalı satıyorlarmış gibi geliyor. biraz araştırma yaptım, piyasada çok fazla ürün var ve benim çok fazla bilgim yok bu konuda. bu yüzden sizden yardım istiyorum. yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

ALMAN MALI 8KG BOSCH VEYA 8 9 KG LG
  • Bende farklı bir öneri sunayım, Samsung wf0804w8e, forumda incelemesi de var. Yukarıda da arkadaşlar öneride bulunmuş, bunlara bir bakabilirsin...
  • quote:

arkadaşlar ailemin kullandığı çamaşır makinesi bozuldu ve yenisini almak istiyorlar. ailem arçeliğe sıcak bakıyor fakat bana sanki olduğundan daha pahalı satıyorlarmış gibi geliyor. biraz araştırma yaptım, piyasada çok fazla ürün var ve benim çok fazla bilgim yok bu konuda. bu yüzden sizden yardım istiyorum. yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

Bir de AEG'nin bu modeline bakın derim. 7 kg olarak geçer ama kazanı 66 litre hacimlidir ve sessiz motorludur. Piyasadaki 8kglık makinaların bile kazanı 65 litredir.

http://www.electroworld.com.tr/p/aeg-lavamat-75270-fl-protex-7-kg-1200-devir-camasir-makinesi/

• cevaplar için herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. önerilerinize bakarak ve birazda dolaşarak Siemens WM10S461TR veya Bosch WAS20461TR almayı düşünüyordum. fakat bir bosch satıcısı bugun bana WAQ serisini önerdi. WAQ 20361 TR'den memnun kalacaksınız gibi konuştu. fakat burada araştırdığım kadarıyla bu makinenin program özelliği azmış. bunun yerine WAQ 20460 TR yİ önermiş arkadaşlar. bu makineler hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar.
  • quote:

cevaplar için herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. önerilerinize bakarak ve birazda dolaşarak Siemens WM10S461TR veya Bosch WAS20461TR almayı düşünüyordum. fakat bir bosch satıcısı bugun bana WAQ serisini önerdi. WAQ 20361 TR'den memnun kalacaksınız gibi konuştu. fakat burada araştırdığım kadarıyla bu makinenin program özelliği azmış. bunun yerine WAQ 20460 TR yİ önermiş arkadaşlar. bu makineler hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar.

1000 tl lık 63 lt 7kg ama 8 kg kazana sahıp avantıxx yanı waq204 cok ıyı makınedır.ama was la way serısı alman malıdır onlar cok daha ıyıdır.bence way205 was serısı eskı serı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 20 Ocak 2013; 21:47:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. aileme bosch aldık, şimdilik çok memnunlar. tekrardan hepinize teşekkür ederim.
  • AVANTIXX MI WAY SERISIMI?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.