Şimdi Ara

14 gün ban yiyenler baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 senedir oynuyorum oyunu ilk defa chat ban ve sonrasında direk 14 gün ban yedim. Geçen sene 14 gün ban yiyenlerin çoğu ardından perma yiyordu. 14 gün ban yiyip perma yemeyen var mı ? Dia 3 full hesap boşa gitmesin

• bhen. 14 gün ban yedikten sonra en fazla 10 maç atmışımdır. 9 ay oldu
  • ben
  • Bende dün 10 maç chat ban yedim. Adamlar 4 pre girmiş biri sana kafayı takınca diğerleride sataşıyor ailene kutsal saydığın şeylere hakaret ediyorlar dayanamayıp sende karşılık veriyorsun oyun sonuda raporluyorlar sen ban yiyorsun. 2 oldu bu chat banım bir önceki de aynı sebepten olmuştu. Ben ceza alıyorum ama o 4 şahısa bir şey olmuyor cidden haksızlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

bhen. 14 gün ban yedikten sonra en fazla 10 maç atmışımdır. 9 ay oldu

hocam peki 14 gün ban açılır açılmaz weste geçsem ceza sabıkam siliniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Templar.

ben

Hocam herkesi mutelesem chate hiçbir şey yazmasam perma yemem dimi ?
  • belli olmaz report atarlar konuşmuyon diye perma atabilirler yine
  • 8 den fazla kez 14 gun ban yedim xd

• quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

8 den fazla kez 14 gun ban yedim xd

Kanka taktiklerine ihtiyacım var nolur yardım pls

• quote:

Orijinalden alıntı: Templar.

belli olmaz report atarlar konuşmuyon diye perma atabilirler yine

güzeldi bu.
  • edit...................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martı jonathan liv. -- 30 Kasım 2016; 11:24:39 >
  • Ben yedim weste atıcam

• JJimi kullanıcısına yanıt
    Kardeş hala banlıyorlar mı seni
  • Yaklaşık 9 ay önce 14 gün ban yedim ban açıldıktan sonra 5 ay falan anahtar sandık gelmedi tabi hiç chatten rage yapmadım şuan hiç bi sıkıntım yok zaten çok maç atmıyorum. Sen chati şöyle 1 2 ay kullanma zaten alışırsın.

• NA - EU sistemi gelsin dedik ama bu kadarı da fazlaya kaçtı. Zaten pre girerlerse ceza neredeyse garantileniyor. Oyunda normal konuştuğunda bile ban yiyorsun açıkcası. 14 gün ban yedi geçen bir hesabım. Oyunda ki negatif konuşmayı sebep olarak gösterdiler ve konuşma aynen şöyle idi.

ben: lol
    ben: orda afk mı kaldın sen ?

Bu konuşmayı negatif olarak almış sistem ve ban yedi hesap Evet başka konuşmalarım da vardı. Evet Ak - s.. git vs kelimelerde yazıldı fakat sistem bu cümlemi niye negatif olarak alıyor ? 1. oyunumun kayıtlarında " izlemeyin bir daha ki gankte " gibi cümleler bile kayıtlarda sunulmuş.

Bu oyunda hiç bir zaman bilerek beslemekten veya başka bir sebepten ceza yemezsiniz. Öyle bir şey olsaydı TR %65 boşalırdı. Tavsiyem pre girenlere hiç bir şekilde bulaşmamanız. Zaten aynı beyin yaşına sahip kişiler ve karaktere sahip kişiler de sizi reportluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 24 Kasım 2016; 3:30:51 >

• Maalesef haklısınız bilerek feedle afk kal trolle bisey olmaz en ufak küfürde ban ye. En iyisi /all mute yapmak

• gecenlerde arkadasim 14 gun ban yedi ve devaminda perma yedi. perma yemesi normaldi her mac toxicdi adam. 14 gunden sonra bile durmadi ve kacinilmaz son. en guzeli all mute
  • quote:

Orijinalden alıntı: martı jonathan liv.

14 gün ban yedim 2 aydır oynuyorum sorun yok. oyun başlayınca /sustur all yapıyorum başka türlü başa çıkamazsın

Kanka peki Chati normal küfürsüz kullanabilirim dimi ?

• Chat kullanmadigin surece hic bir sekilde ban yemezsin

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    28in de acılacak hayırlısıyla xD
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.