Şimdi Ara

14.000 YTL ye kadar otomatik vites araba önerileriniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 14000 ytl ye kadar uygun otomatik vites araba arıyorum.klimalı olması şart tabiki.önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

• 96-98 toyota corolla 1.6 gli otomatik vites klima elektrikli aynalar 4 cam otomatik :) 16valf motor
  • 2000-2001 model megane rxt full donanım 96 toyota alacağına 2000 megane alırsın
  • 2002 toyota corolla bulabilir arkadaş o fiyata. tavsiye edilir
  • megane otomatik vitesin problemler yaşadığını duymuştum.amacım bilgi vermek.kavga çıkarmak değil.
  • 2001 veya 2002 model corolla fazla söze gerek yok forumlara gir bak biz tartışacak konu bulamıyoz arabalarda sorun çok az bir de diğer forumlara bak

ayrıca benim kullandığım araç otomatik vites 7 senedir kullanıyorum çok seri ve sorunsuz bir şanzımanı var arabanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stimur41 -- 26 Haziran 2007; 18:02:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sys20

megane otomatik vitesin problemler yaşadığını duymuştum.amacım bilgi vermek.kavga çıkarmak değil.

megane ı biz 5 sene kullandık bakımlarını zamanında yaptırdık hiçbir sorun çıkmadı vitesle alakalı.kaza yaptıktan sonra sattık.tecrübelerimiz paylaşıyoruz kavgayla benimde alkam olmaz
  • marea al ama fala yakar lpg ile sorun hal olur.
  • aynı başlıgı ben acıcaktım aratınca bu geldi (bilincli adamın hal baska cnm)

ama biz aracı anneme alıcaz.. yani hem max 12 13 milyar olacak, hem de tasarımıyla ve ufaklıgıyla acemi bir bayana hitap edicek.. var mıdır böyle bi cengaver? önerileri bekliyorum
  • honda-- toyota size hitap edebilir.
  • Hocam WW Polo veya az daha çıkabilirseniz Palio Speedgear olabilir..
  • polo yada palioda olabilir bayam için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.