Şimdi Ara

1300 Tl telefon önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler herkeze önümüzdeki ay içerisinde bir telefon almak istiyorum elimdeki telefon ıphone ilk çıkanlardan, 1300 lira para ile nasıl telefon alabilirim ıphone hariç androit olur fark etmez sürekli telefon kullanan biri değilim genellikle müzik dinler normal telefon kullanan biriyim şarj sıkıntım yok sizlerden ricam xperia serilerinden örnek olur veya farklı markalar olur yardımda bulunmanız hepinize teşekkürler.

• Galaxy Nexus iyi denebilir o fiyatlara. Tüm güncellemeleri ilk alan bir telefon tasarım ve donanım olarak da iyi.
  • katılıyorum galaxy nexus senin fiyat aralığına ideal bir telefondur.
    http://www.hizlial.com/u02.044.1271.0609/samsung-i9250-galaxy-nexus
  • xperia serilerinden xperia s öneririm yeni modelleri de gelecek ama ne zaman bilinmez.
  • Beklentilerine göre, bütçeni zorlayabilirsen Sony Xperia S ya da zorlayamazsan ve hafıza sorun değilse Sony Xperia P al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 6 Eylül 2012; 18:19:32 >
  • Motorola Razr Maxx iyi olur forumda kayıtlı 1325 TL ye satan arkadaş var. Bence alınmalı batarya 3300 mAh
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Beklentilerine göre, bütçeni zorlayabilirsen Sony Xperia S ya da zorlayamazsan ve hafıza sorun değilse Sony Xperia P al.

Xperia P derdine deva olur
  • herkeze çok teşekkür ederim iyiki varsınız :) sony xperia p düşünüyorum S de olabilir herkeze mutlu akşamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.