Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

yorumsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanturkmn -- 3 Ağustos 2011; 1:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

>>  13 YAŞINDA !

GÖNENLİ bir arkadaşın 827'si.

2009 yılında ben de detay fotoğraflarını çekip koymuştum bu aracın.

Üstteki fotoğraf da AKTOPRAK'a ait, SUSURLUK'ta çekmiş.

Plaka öldürücü.
  • gece kusu

>>  13 YAŞINDA !
  • Vay vay vay... Fotoğraflarıma benden daha çok sahipleniyorsunuz.

HAKAN, hiç ummazdım bir fotoğrafımı kaydedip arşivleyeceğini. Fotoğraftaki muhteşem köftenin midenle derin ilişkiler kurmasına dayanamadın sanırım.
    MEZİTLER'de denenmesi gereken bir lezzet.
  • agaa o tepede karpuz peynir e de razıyım bulamadım şu an o fotoğrafı ama sen hatırladın onu sanırım
  • Gece gece nostalji çok iyi gidiyor zevkle takip ediyorum.

Ellerinize sağlık abilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 3 Ağustos 2011; 1:15:28 >
  • Allah yeni alana hayırlı uğurlu etsin tabi ama başkan çok isterdim senin bir eskişehir seferine gelip procan ın direksiyonuna geçeydim sen sağ tarafta fotoğrafmı çekersin soğuk meşrubat servisimi yaparsın şöyle koyu sohbet güle oynaya bir yola gideydik derim her zaman artık kısmet ne alırsan onunla gideriz inş zaten araba bahane baksana alihaydarım 83 model ivecoyla nerelere geldi benimle istersen 1210 ford al ben geleceğim inşallah aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

agaa o tepede karpuz peynir e de razıyım bulamadım şu an o fotoğrafı ama sen hatırladın onu sanırım

Aga karpuz peynirden kastın başka birşey mi yoksa gerçekten karpuz peynir mi ?

Hiç hatırlamıyore orada karpuz-peynir yaptığımızı.

MEZİTLER'de bir yaz günü yapmıştım, hatta o fotoğraf FACE'de de vardı. Dur bulursam koyayım. Herhalde onu diyore.

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

agaa o tepede karpuz peynir e de razıyım bulamadım şu an o fotoğrafı ama sen hatırladın onu sanırım

Aga karpuz peynirden kastın başka birşey mi yoksa gerçekten karpuz peynir mi ?

Hiç hatırlamıyore orada karpuz-peynir yaptığımızı.

MEZİTLER'de bir yaz günü yapmıştım, hatta o fotoğraf FACE'de de vardı. Dur bulursam koyayım. Herhalde onu diyore.

>>  13 YAŞINDA !

BUDUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Gece gece nostalji çok iyi gidiyor zevkle takip ediyorum.

Ellerinize sağlık abilerim.

İyi geceler hoşgeldin ALİ HAYDAR...

METİN'in eline sağlık, bizim birşey yaptığımız yok. Buradan METİN'e sesleniyore, başka arabalara geç yav hep benim fotoğraflar, utanıyore artık.
  • quote:

Allah yeni alana hayırlı uğurlu etsin tabi ama başkan çok isterdim senin bir eskişehir seferine gelip procan ın direksiyonuna geçeydim sen sağ tarafta fotoğrafmı çekersin soğuk meşrubat servisimi yaparsın şöyle koyu sohbet güle oynaya bir yola gideydik derim her zaman artık kısmet ne alırsan onunla gideriz inş zaten araba bahane baksana alihaydarım 83 model ivecoyla nerelere geldi benimle istersen 1210 ford al ben geleceğim inşallah aga

Amin.

Ah be ağacığım, aynı duyguları paylaşıyoruz, emin olabilirsin.
    Aynı şeyleri ben de düşünüyordum, "Agam direksiyona geçer, beraber koyu muhabbete dalardık, MEZİTLER'in en güzel yerinde ona köfte ısmarlarım, beraber kapak açıp kapak kapatırız" diyordum.

Eyvallah ağacığım, iyi ki varsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Ağustos 2011; 1:36:55 >
  • >>  13 YAŞINDA !

BAŞKANIN OBJEKTİFİNDEN METİN ÜSTADA GELSİN
  • van gölü
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

büyük ağrı-küçük ağrı dağları
    >>  13 YAŞINDA !

doğubayazıt
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

>>  13 YAŞINDA !

BAŞKANIN OBJEKTİFİNDEN METİN ÜSTADA GELSİN

Bu fotoğrafı çektiğimde METİN kendisine burayı yasaklamıştı ama yine de adrese ulaştı.
  • siyah magentisi aldim usta

Emir, en cok son Fotoda duygulandim
  • 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.