Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amin

kimbilir hangi istikamete yol aldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Amin

Al

Ön bijon koruyucusuz bir biçimde garajda yatıyordu bu akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 2 Ağustos 2011; 1:03:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Amin

Al

Garajda yatıyordu bu akşam.

eee, RAMAZANIN ilk günü. Hak etti kerata
    önünde minimum 20 senelik nakliye hayati var..Allah yolda birakmassin

>>  13 YAŞINDA !
  • yahu, dün bir resim icin en az 100 sayfa dolasdim: ne kadar güzel resimlere rastladim...

http://www.radyosec.com/dinle.asp?id=327

>>  13 YAŞINDA !
  • tabi onu görünce icin kipir kipir olurdur kaptan...0 Km aldin, nice yollar, sehirler dolasdin...

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

eee, RAMAZANIN ilk günü. Hak etti kerata
    önünde minimum 20 senelik nakliye hayati var..Allah yolda birakmassin

Pek bir yere gittiği yok. 1,5 aydan beri anca 5.000 km yapmıştır. Alıştı yatara, yeni sahibinde de fazla yorulmuyor...

Amin.

Bu arada üstteki fotoğrafa(Gemide manzara eşliğinde dayının EFES'in dibine vurması) ayrı bir sevgin var, her aklına geldikçe onu koyuyorsun.
    Hangi fotoğrafı arıyordun ? Bulamadıysan yardımcı olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 2 Ağustos 2011; 1:10:55 >
  • @Bu arada üstteki fotoğrafa(Gemide manzara eşliğinde dayının EFES'in dibine vurması) ayrı bir sevgin var, her aklına geldikçe onu koyuyorsun.

ah simdi seninyerinde olmak vardi morok

( resmi buldum Usta, dayimla beraber bir resmim vardi, 420 lerde falan buldum )
  • Hocam, dedigim gibi bir sürü güzel resim var bölümde...aslinda güzel bir resim bölümü acilmasi fena olmaz, bence.

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

@Bu arada üstteki fotoğrafa(Gemide manzara eşliğinde dayının EFES'in dibine vurması) ayrı bir sevgin var, her aklına geldikçe onu koyuyorsun.

ah simdi seninyerinde olmak vardi morok

( resmi buldum Usta, dayimla beraber bir resmim vardi, 420 lerde falan buldum )

Etrafa aldırmadan, poşedin içinden çıkardığı çıngırdayan EFES'lerle kafayı bulmuştu yaz günü.
  • @Etrafa aldırmadan, poşedin içinden çıkardığı çıngırdayan EFES'lerle kafayı bulmuştu yaz günü.

bu adam oruc,namaz bilmezdir kesin
  • Makina degil mübarek kelimenin tam anlamiyla Artist

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Hocam, dedigim gibi bir sürü güzel resim var bölümde...aslinda güzel bir resim bölümü acilmasi fena olmaz, bence.

Evet, eski sayfalarda çok güzel fotoğraflar var. Hepsini arşivlemek lazım ama çok uzun iş.

Daha önce(yıl 2008) DH HAS KAMYONCULAR GRUBU RESİM BÖLÜMÜ adlı bir başlığımız vardı, buraya koyduğumuz fotoğrafları ayriyetten bir de oraya yapıştırıyorduk. Orada hiç muhabbet yapmıyorduk, oradaki mesajlar sadece fotoğraftan ibaretti ama o zamanlar sadece ben ve Ali(SCN_DRIVER) o başlığa ilgi gösteriyordu. Dolayısıyla biz de oraya fotoğraf koymayı bıraktık.

Sayende eski fotoğrafları daha dikkatlice inceleyebiliyoruz. Buradaki fotoğraflar yıllanmış şarap gibi, gün geçtikçe güzelleşiyor.

Acaba kaç fotoğraf var burada ? Benden en az 6-7.000 tane vardır da, gerisini bilemiyorum. Zira 2 tane fotoğraf makinası parçaladım burası için.
  • herkese iyi akşamlar ve hayırlı ramazanlar emir fotografların cok güzel eline saglık askerede gidiyormuşun ,hayırlısı ile git hayırlısı ile gel allahın izniyle..
    başkanım gene nostalji yapmışın procanın fotoları her yeri süslüyor. BMC nin öyle bir huyu var arada bir adamı günaha sokar ama genede unutumazsın.
  • @Benden en az 6-7.000 tane vardır da, gerisini bilemiyorum.

Zira 2 tane fotoğraf makinası parçaladım burası için

>>  13 YAŞINDA !
  • Hosgeldin Murat Kaptan

yahu, klipteki görüntü gercekmi ??????????????

http://www.youtube.com/watch?v=DieB5kocS7o&feature=related
  • quote:

Hosgeldin Murat Kaptan

hoş bulduk abi benim yu tup açmadığı için yardımcı olamıyacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

herkese iyi akşamlar ve hayırlı ramazanlar emir fotografların cok güzel eline saglık askerede gidiyormuşun ,hayırlısı ile git hayırlısı ile gel allahın izniyle..
    başkanım gene nostalji yapmışın procanın fotoları her yeri süslüyor. BMC nin öyle bir huyu var arada bir adamı günaha sokar ama genede unutumazsın.

İyi akşamlar hoş geldin MURAT. Sanada hayırlı ramazanlar...

Nasılsın ?

Nostaljiyi ben değil METİN yaptı sağolsun. İyi de oldu.
    Söveriz sayarız ama 522'den sonra kıymeti anlaşılıyor be. Kabin alçak derdik, 522'de kafa tavana değecek. 522'de vites atarken neredeyse sağdakinin bacaklarını okşayacaksın.
  • quote:

quote:

Hosgeldin Murat Kaptan

hoş bulduk abi benim yu tup açmadığı için yardımcı olamıyacagım

dogru ya,
    neyse, klibin adi : DÜNYANIN EN ÇILGIN ŞÖFÖRÜ KDZ EREĞLİ'DE

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Hosgeldin Murat Kaptan

İşin aslını söyleyeyim;

AXOR yol yardım aracına kıç tarafından bağlanmış, çekerler yol yardım aracında fakat ön tekerlekler yerde ve araç geri geri gidiyor gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

herkese iyi akşamlar ve hayırlı ramazanlar emir fotografların cok güzel eline saglık askerede gidiyormuşun ,hayırlısı ile git hayırlısı ile gel allahın izniyle..

İyi akşamlar hoş geldin MURAT. Sanada hayırlı ramazanlar...

Nasılsın ?

Nostaljiyi ben değil METİN yaptı sağolsun. İyi de oldu.
    Söveriz sayarız ama 522'den sonra kıymeti anlaşılıyor be. Kabin alçak derdik, 522'de kafa tavana değecek. 522'de vites atarken neredeyse sağdakinin bacaklarını okşayacaksın.

metin abi sagolsun yurt dışı fotoları ve arşivleri bayagı saglam ellerine saglık diyorum...
  • 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.