Şimdi Ara

13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
18
Favori
19.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet sizden başka kendi ürününün reklamını yapan varmı burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Bu tip aletler bana nedense manmantıklı gelmiyor. Orj batarya 49 tl onu alırım takarım beklemeden % 100 olur:) hem de daha küçük.
    iki defa şarj edenler zaten daha pahalı.

Aynı şekilde düşünüyorum, fakat bir adet de xiaomi sipariş ettim. Elektrik olmadığına led bağlayıp mum ışığı niyetine kullanabilmek için :)

ben bundan aldım 10 adet var içinde.. powerbank ile çocuk odasında kullanıyorum geceleri. konu komşuya tanıdıklara da bir kısmını hediye ettim.

http://www.aliexpress.com/item/wholesle-10-pcs-lot-Pocket-Card-Lamp-Bulb-LED-Keychain-Mini-LED-Night-Light-Portable-USB/32265481924.html

Cok mantıklıymıs hocam. Ben genelde kitap okuma amacli kullanacağım için 30 mini led li eski lambama baglamayi düşünüyorum.

Sizinki için 0.2W diyor yani saatlik sadece 50mah güç tüketir. Powerbanklar 150saat civarı dayanır ki muazzam birşey. Gece için çok iyi
    Bilgi ve link icin tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• radiko1 R kullanıcısına yanıt
    Bunun bağlantısı nasıl olacak?

• KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    hocam bu araclar seyahat icin kullaniyor... 16000lik kullaniyorum ben... 16000 bir kere bir bataryadan cok daha ote birsey... ama asil avatanji.. powerbank ile hem tablet, hem fotografmakinesi hem telefon sarj edilebilmesi... yedek batarya almaktan cok daha guzel birsey...
  • Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    ürün güzel ..
    ben verdiğim linkten bir tanesini powerbankın silikon kılıfı içinde tutuyorum . bir tanesi anahtarlığımda .. bir tanesi de başka powerbankta kalem ipi gibi bir ip ile asılı ..

küçüklük önemli değilse sizin dediğiniz ürün daha mantıklı ve daha fazla ışık verecektir.
    Çok iyi gözüküyor kamp için süper olur 1-2 tane almayı düşünüyorum. Fiyat biraz daha uygun olsaydı keşke :) çok mu ölücüyüz..

şöyle kılıfla birlikte satan yok mu
  • Romoss çakması olmuş.
    Çakma romoss 4'e sahibim. Birebir aynısı ama içindeki li-ion'un kalitesine göre işler değişir.
    Ben şahsen İçindeki li-ion'ları değiştirdim. htc desire x'i 5 defa fulluyor. Değiştirmeden önce; İçindeki orjinal 16500 li-ion'lar ile 2-3 defa anca doldururdu.
    Şarj cihazını sadece romoss'u doldurmak için kullanıyorum.

Çok yararlı birşey aslında, Geçen elektrik gittiğinde sabahdan-akşama kadar 3g ile takıldık ailecek. banamısın demedi.
    +Dağda bayırda, yolculukda tatilde at cebe dursun.
    Tesekkur ederim
  • Türkiye den xiomi 10400 alınacağına bu ürün alınabilir bence.
    Ben yurtdışı xiomi 10400 siparişi verdim ama bilseydim bunu alırdım.

xiomi bildiğin pille şarj ediyor telefonu , bu samsung bataryadan şarj ediyor en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Bu tip aletler bana nedense manmantıklı gelmiyor. Orj batarya 49 tl onu alırım takarım beklemeden % 100 olur:) hem de daha küçük.

Batarya çıkmıyorsa?

o zaman aynı telefondan bitane yedek alıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Türkiye den xiomi 10400 alınacağına bu ürün alınabilir bence.
    Ben yurtdışı xiomi 10400 siparişi verdim ama bilseydim bunu alırdım.

xiomi bildiğin pille şarj ediyor telefonu , bu samsung bataryadan şarj ediyor en azından

Buna nasıl emin olabiliyorsun :) xiaomi içinde de lg yada samsung pil varmış :) ayrıca nerden şarj ettiği çok ta önemli olmasa gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung un kendi ürünü sandım sözüm geri
  • Çok seyehat yapıyorum ihtiyacım vardı. 1 adet aldım umarım pişman olmam.
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Çıkanından alıcan :)))
    Fakir olduğumdan ayfon aklıma gelmedi bile:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

quote:

quote:

Aynı şekilde düşünüyorum, fakat bir adet de xiaomi sipariş ettim. Elektrik olmadığına led bağlayıp mum ışığı niyetine kullanabilmek için :)

ben bundan aldım 10 adet var içinde.. powerbank ile çocuk odasında kullanıyorum geceleri. konu komşuya tanıdıklara da bir kısmını hediye ettim.

http://www.aliexpress.com/item/wholesle-10-pcs-lot-Pocket-Card-Lamp-Bulb-LED-Keychain-Mini-LED-Night-Light-Portable-USB/32265481924.html

Cok mantıklıymıs hocam. Ben genelde kitap okuma amacli kullanacağım için 30 mini led li eski lambama baglamayi düşünüyorum.

Sizinki için 0.2W diyor yani saatlik sadece 50mah güç tüketir. Powerbanklar 150saat civarı dayanır ki muazzam birşey. Gece için çok iyi
    Bilgi ve link icin tesekkur ederim.

Teşekkür ederim aydınlattığınız için. linkdeki üründen almaya çalıştım ama paypal yok sanırım. Bir de ne kadar sürede geldi?

bu böyle kılıfsız statik elektrikten bozulmaz mı ya
  • 1 tane sipariş verdim
  • Arkadaslar bu tarz ürünleri araştırmadan almamanizi öneriyorum hep paranizdan olursunuz hem telefonunuza zarar verir kullanıcı yorumlarina dikkat edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Simit

http://www.banggood.com...nk-Tablet-p-950793.html

Hocam daha yüksek bir led ışık düsünürseniz eger bunu tavsiye ederim 5V 1,2W
    Silikon kaplamanin mavi, yesil, kirmizi ve beyaz renk secenekleri var.

13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11)

13.000 Mah Samsung Bataryalı Powerbank 59 TL +10400 49 TL(N11)

bu ışık yayan lambanın adı ne? Nerelerde satılıyor ve fiyatı? İlk kez görüyorum.

• fiyat güzel.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.