Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

12V 24V 36V AC-DC Güç Kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kullanacağım düzenek için AC-DC güç kaynağı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Düzenekte bulunan aygıtların voltage gereksinimleri:

DC 12V - 2 Adet
    DC 24V - 2 Adet
    DC 12-36V (ayarlı) - 1 adet
    DC 20-50V (ayarlı) - 3 Adet

Çalıştıracağım aygıtların güçünü tek bir güç kaynağından alma şansım var mı.

Yani hem 12V hem 24V hem 36V DC güç veren bir güç kaynağı?

Ya da 12V DC bir güç kaynağı alıp 2 tane 12V uçu seri yapıp 24V güç almamda sorun olur mu? ( Aynısı 36V içinde yapabilirim)

Ama önceliğin ayarlı bir güç kaynağı bulmak.

Bana yardımcı olabilirseniz veya nasıl bulabileceğim hakkında fikir verirseniz çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenakord08

İstedikleriniz tek bir trafodan elde edilebilir. Bunların devre şemasımı yoksa yapılmış devre olarak mı istiyorsunuz birde istenilen gerilimlerin akım değerleri ne kadardır ... Bu bilgileri verirseniz nasıl bir şey olacağı konusunda yardımcı oluruz...

Merhaba,

Cevabınız için çok teşekkürler.

Bu güç kaynağını yapmakta olduğum Hobi CNC 'de kullanacağımdan hazır markalı almak istiyorum (örnek:http://www.dorukanstore.com/24V-125A-SMPS-A-350-24,PR-12886.html )

En yüksek güç isteyen DC 24V 3A istiyor. Diğerleri daha düşük. DC 12V 2A gibi.

• İnternette istediğim gibi çoklu çıkışı olan güç kaynağı satan bir yer bilen varsa paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesim bende galaxy s3 var da dalga efektinı açamıyorum bı dusunceniz varmı nasıl yapabılırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.